ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja trzeźwy, ale i tak nie ogarniam :)
4
Jak kumpel chciał w 85 minucie iść wkurzony do domu to powiedziałem mu "5 minut cię nie zbawi a jak wydarzy się cud to sobie nie podarujesz.." Piłka nożna jest piękna i trzeba wierzyć do końca!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Real to specjaliści od remontad. Barca ich zwykle nie potrzebuje bo rozstrzyga wszystko w pierwszym meczu :)
2
Arda do srodka i pressing od pierwszej minuty
0
Mozliwe ze Lucho chce psychicznie "podladowac" MSN przed rewanzem z PSG i daje im pelne 90 min
1
Jak dobrze zabiezpieczymy tyly to awans jest naprawde mozliwy :)
1
Mam nadzieje, ze piszesz z przyszlosci ;)
0
Ostatnio byl znaczny spadek jakosci gry wiec mysle ze wynik moze miec znaczenie jesli chodzi o wiare w siebie i awans
0
Ojj takie 5:0 albo wiecej pomogloby chlopakom mentalnie przed meczem z PSG. Mam nadzieje ze druga polowa bedzie jeszcze lepsza.
13
Poza wygraniem wielu trofeów, zjednoczył drużynę. Zamienił kadrę zawodowych piłkarzy w futbolową rodzinę. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Nawet fani Realu zazdrościli nam atmosfery jaka panowała w drużynie. Bycie trenerem takich klubów jak Barcelona czy Real musi być strasznie przytłaczające i wyczerpujące psychicznie. Praca i stres 24h na dobę. Jestem pewny, że gdyby nie to, Lucho zostałby z nami na dłuugie lata.
2
Remis też dobry. Po meczu z Villarealem wszyscy u pisali, że Real nie straci punktów bo ma same ogórki po drodze. Jednak piłka bywa nieprzewidywalna
0
Bo życie to nie fifa
25
Ale będą jaja jak pomimo takiej pomocy i "darów losu" Real nie wygra ligi w tym sezonie. A mam spore przeczucie, że tak będzie ;)
0
Betis bardzo fajnie pokazał się w derbach Sevilli. Jeśli nie przestraszą się i zagrają mądrze w obronie to mogą sprawić niespodziankę.
0
To są kursy na zwycięstwo Barcelony. Na awans, czyli wygraną 5 bramkami są raczej inne...
3
Aż nie chce sie wierzyć, że przy 4:0 dla rywala, nasz bramkarz jest obok Neya najlepszy na boisku. Miewamy gorsze mecze, ale to jest jakiś koszmar.
1
Enrique powinien inaczej ustawiać Vidala. Ma zbyt duży potencjał w ataku. Brzmi to może trochę niedorzecznie, ale chciałbym w jednym meczu zobaczyć go na miejscu Gomesa.
9
A tak swoją drogą to kolejny artykuł Pani Oli na poziomie onetu gdzie niezwykle barwnie dopowiada nieco od siebie aby apewne trochę podkręcić atmosferę wśród odbiorców.
owy artykuł jest tutaj:
http://www.elconfidencial.com/deportes/futbol/liga/2017-01-15/arda-turan-fichaje-china-messi-barcelona-luis-enrique-bartomeu_1316110/
Nie ma nic o tym, że Arda chętnie poleciałby za kasą do Chin, nie ma nic o jego niezadowalającej grze, nie ma nic o tym, że byłaby to korzystna dla wszystkich sytuacja (lol), ani tym bardziej o tym, że Lucho ma wy...lane na to czy Turan odejdzie czy nie.
Błazenada i żenada. Autorka w nieudolny sposób próbuje wepchnąć w artykuł swoje subiektywne zdanie co nie powinno mieć miejsca w dziennikarstwie, tym bardziej, że tajemnicą nie jest, pobiera za to wynagrodzenie.
3
Jak można sprzedawać kogoś kto na ten moment jest lepszy niż Neymar i mimo tego grzecznie godzi się grzać ławkę?? Takiego zmiennika to ze świecą nie znajdziemy a urząd jak zwykle szuka okazji do kompromitacji.
0
Błagam, utrzymajcie to!!
0
a maszyna znowu próbuje pływać
0
Muszę zasmucić obecnych tutaj fanów Legii. To "L" to najprawdopodobniej dedykacja dla jego dziewczyny/narzeczonej - Loreny ;)
0
Co za paradoks.. Najlepsza liga świata i najgorsi sędziowie. Dalej jednak wierzę, że poprawimy grę. odrobimy stratę i uda się obronić mistrza
0
Bilbao wyraźnie prowokuje. Chcą wykartkować Barcelonę i na razie im to wychodzi. Może chłopaki w przerwie ochłoną, Enrique coś mądrego im powie i zobaczymy całkiem inną drugą połowę. Nie takie straty się odrabiało i nie z takich opresji wychodziło. Vamos!
0
Ale Borbalan przebija dzisiaj wszystkich
4
Ten sędzia ma coś z głową...
0
Ale Busi ruletę wykręcił :)
1
Ja wiem, że Neymar to Neymar i ma niepodważalną pozycję w klubie. Dmuchają na niego i chuchają, żeby przypadkiem się nie obraził. Jednak patrząc obiektywnie na obecną formę Ardy i Neya, to ten pierwszy bardziej zasługuje na grę w pierwszym składzie.
1
Cytując klasyka: "Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja..."