0

ja trzeźwy, ale i tak nie ogarniam :)

4

Jak kumpel chciał w 85 minucie iść wkurzony do domu to powiedziałem mu "5 minut cię nie zbawi a jak wydarzy się cud to sobie nie podarujesz.." Piłka nożna jest piękna i trzeba wierzyć do końca!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Real to specjaliści od remontad. Barca ich zwykle nie potrzebuje bo rozstrzyga wszystko w pierwszym meczu :)

2

Arda do srodka i pressing od pierwszej minuty

0

Mozliwe ze Lucho chce psychicznie "podladowac" MSN przed rewanzem z PSG i daje im pelne 90 min

1

Jak dobrze zabiezpieczymy tyly to awans jest naprawde mozliwy :)

1

Mam nadzieje, ze piszesz z przyszlosci ;)

0

Ostatnio byl znaczny spadek jakosci gry wiec mysle ze wynik moze miec znaczenie jesli chodzi o wiare w siebie i awans

0

Ojj takie 5:0 albo wiecej pomogloby chlopakom mentalnie przed meczem z PSG. Mam nadzieje ze druga polowa bedzie jeszcze lepsza.

13

Poza wygraniem wielu trofeów, zjednoczył drużynę. Zamienił kadrę zawodowych piłkarzy w futbolową rodzinę. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Nawet fani Realu zazdrościli nam atmosfery jaka panowała w drużynie. Bycie trenerem takich klubów jak Barcelona czy Real musi być strasznie przytłaczające i wyczerpujące psychicznie. Praca i stres 24h na dobę. Jestem pewny, że gdyby nie to, Lucho zostałby z nami na dłuugie lata.

2

Remis też dobry. Po meczu z Villarealem wszyscy u pisali, że Real nie straci punktów bo ma same ogórki po drodze. Jednak piłka bywa nieprzewidywalna

0

Bo życie to nie fifa

25

Ale będą jaja jak pomimo takiej pomocy i "darów losu" Real nie wygra ligi w tym sezonie. A mam spore przeczucie, że tak będzie ;)

0

Betis bardzo fajnie pokazał się w derbach Sevilli. Jeśli nie przestraszą się i zagrają mądrze w obronie to mogą sprawić niespodziankę.

0

To są kursy na zwycięstwo Barcelony. Na awans, czyli wygraną 5 bramkami są raczej inne...

3

Aż nie chce sie wierzyć, że przy 4:0 dla rywala, nasz bramkarz jest obok Neya najlepszy na boisku. Miewamy gorsze mecze, ale to jest jakiś koszmar.

1

Enrique powinien inaczej ustawiać Vidala. Ma zbyt duży potencjał w ataku. Brzmi to może trochę niedorzecznie, ale chciałbym w jednym meczu zobaczyć go na miejscu Gomesa.

9

A tak swoją drogą to kolejny artykuł Pani Oli na poziomie onetu gdzie niezwykle barwnie dopowiada nieco od siebie aby apewne trochę podkręcić atmosferę wśród odbiorców.

owy artykuł jest tutaj:
http://www.elconfidencial.com/deportes/futbol/liga/2017-01-15/arda-turan-fichaje-china-messi-barcelona-luis-enrique-bartomeu_1316110/

Nie ma nic o tym, że Arda chętnie poleciałby za kasą do Chin, nie ma nic o jego niezadowalającej grze, nie ma nic o tym, że byłaby to korzystna dla wszystkich sytuacja (lol), ani tym bardziej o tym, że Lucho ma wy...lane na to czy Turan odejdzie czy nie.

Błazenada i żenada. Autorka w nieudolny sposób próbuje wepchnąć w artykuł swoje subiektywne zdanie co nie powinno mieć miejsca w dziennikarstwie, tym bardziej, że tajemnicą nie jest, pobiera za to wynagrodzenie.

3

Jak można sprzedawać kogoś kto na ten moment jest lepszy niż Neymar i mimo tego grzecznie godzi się grzać ławkę?? Takiego zmiennika to ze świecą nie znajdziemy a urząd jak zwykle szuka okazji do kompromitacji.

0

Błagam, utrzymajcie to!!

0

a maszyna znowu próbuje pływać

0

Muszę zasmucić obecnych tutaj fanów Legii. To "L" to najprawdopodobniej dedykacja dla jego dziewczyny/narzeczonej - Loreny ;)

0

Co za paradoks.. Najlepsza liga świata i najgorsi sędziowie. Dalej jednak wierzę, że poprawimy grę. odrobimy stratę i uda się obronić mistrza

0

Bilbao wyraźnie prowokuje. Chcą wykartkować Barcelonę i na razie im to wychodzi. Może chłopaki w przerwie ochłoną, Enrique coś mądrego im powie i zobaczymy całkiem inną drugą połowę. Nie takie straty się odrabiało i nie z takich opresji wychodziło. Vamos!

0

Ale Borbalan przebija dzisiaj wszystkich

4

Ten sędzia ma coś z głową...

0

Ale Busi ruletę wykręcił :)

1

Ja wiem, że Neymar to Neymar i ma niepodważalną pozycję w klubie. Dmuchają na niego i chuchają, żeby przypadkiem się nie obraził. Jednak patrząc obiektywnie na obecną formę Ardy i Neya, to ten pierwszy bardziej zasługuje na grę w pierwszym składzie.

1

Cytując klasyka: "Szkoda gadać, szkoda strzępić ryja..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?