ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poratuje ktoś transmisją?
0
Tweet Pique idealnie pasuje również jako komentarz do wypowiedzi Ramosa
2
Jak wierzyłem w remontadę z P$G to teraz może być cholernie ciężko nawet o dogrywkę. Forma Barcy jest co najmniej zastanawiająca a żelazna defensywa Juve znana jest na całym świecie ze swojej szczelności. Rzadko tracą 2 bramki a co dopiero 3 lub 4. Nie wspominając już o grze na zero z tyłu. Mam nadzieję, jednak, że dziś cała drużyna zagra na 200% i zobaczymy piękny, czysty mecz.
1
RIP futbol...
2
Niech się Bayern zepnie i pokaże, że można wygrać z tą mafią!!
2
za taki błąd sędzia powinien dożywotnio stracić wszystkie możliwe licencje i dostać zakaz stadionowy.
0
Maszyna coś się psuje
0
Wydaje mi się, że gdyby nie to całe podatkowe i sądowe zamieszanie, Neymar z "luzem w głowie" grałby tak kosmiczną piłkę jak Messi za najlepszych sezonów a może i lepiej. Chłopak nie może do końca wyluzować bo cały czas pojawia się kolejny problem, grozi mu więzienie, prasa nie daje spokoju, tatulek dodatkowo miesza, wszyscy chcą pieniędzy, odszkodowań... Szkoda bo być może przez ten młyn nigdy nie zobaczymy jego prawdziwego potencjału.
0
Ale posiadanie piłki dla nas
0
Kij z wygraną... Niech wbiją chociaż z dwie bramki, żeby było łatwiej gonić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiem. Przecież napisałem to z przymrużeniem oka :)
0
Ja się boję o Neymara. Dzieciak ma 4 kartki i grozi mu pauza w rewanżu a o to, że będzie prowokowany nie ma najmniejszych wątpliwości. Juventus to nie jest drużyna, której strzela się manitę i jest spokój. W rewanżu będzie potrzebna jak największa siłą ofensywna
4
Perez przyoszczędził na LM i miał teraz czym sypnąć ;) Liga w tym sezonie to jeden wielki cyrk. Było tyle poważnych pomyłek sędziowskich, że sportowej rywalizacji w niczym to już nie przypomina..
0
Mascherano to wciąż pomimo wieku jeden z najlepszych DM na świecie. Nie ma się nad czym zastanawiać. Do tego 4-3-3 jest naszym nominalnym ustawieniem i nie ma co kombinować, jeśli nie ma takiej potrzeby.
0
Ivan nie radzi sobie w defensywie
0
Post o Umtitim a co drugi komentarz to pojazd po Gomesie. Prawdziwi kibice, nie ma co.
0
Ja rozumiem, że kogoś mogą ponieść nerwy, ale do cholery dlaczego w momencie kiedy Real traci punkty i Barca przegrywa i potrzebuje wszystkich możliwych sił w ataku?!
0
wyjdź lepiej...
0
Poratuje ktoś jakąś transmisją? Wszystkie mi znane padły
0
Myślicie, że ty prima aprilisowy żart? Bo brzmi wyjątkowo prawdziwie ;)
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,21577618,liga-hiszpanska-florentino-perez-kupowal-dziennikarzy.html
0
ale wstyd.. Dzięki :)
2
"Uderz w stół a norzyce się odezwą". Pique musiał trafić w czuły punkt skoro madryt robi z tego taki szum.
0
Higuain miał dobre CV, zna ligę włoską, bije rekordy strzeleckie, był i jest w formie co na dzisiejsze warunki rynkowe to już jest jakieś 60-70 mln. Resztę Juve dopłaciło bo transfer był potrzebny na już.
0
Biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek piłkarski i to jak Thiago się rozwinął, można się było spodziewać, że nie będzie to 40 milionów
0
Dopóki Neymarowi się nie znudzi i nie zacznie kręcić nosem to nie są nam potrzebni. Niech zrobią lepiej wszystko, żeby ściągnąć Verattiego, bo pojawiła się szansa jakiej być może już nie będzie a środek pola jest w tym momencie bardziej istotny.
4
"To prawda, że mój umysł zawsze do tego wraca [...] To wszystko to już jednak przeszłość, a ja jestem kimś, kto woli patrzeć w przyszłość."
:v
0
Barca szuka pomocnika, więc Ivan szuka alternatyw dla piłki ;)
https://www.facebook.com/unscriptdsport/videos/vb.606189276129962/1307108462704703/?type=2&theater
1
Dzisiejsza porażka świadczy jedynie o tym, że liga do samego końca będzie sprawą otwartą. Nie ma co kalkulować kto ma trudniejszy terminarz bo strata punktów zarówno przez Barcę jak i Real może przytrafić się z każdym możliwym przeciwnikiem.
0
cała drużyna!