ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ależ ja nie mam nic przeciwko krytyce i wyrażaniem opinii, ale niech do cholery będzie ona konstruktywna. Ja mam na myśli komentarze typu: "Kibicuję od 17 lat, ale jak kupią Paulinho to przestanę", "Jak go kupią to zaczynam kibicować Realowi", "Ja bym zrobił lepsze transfery" albo "Po co nam ten zj*b?"
0
Nie wyglądał nawet przeciętnie. I ten transfer nie oznacza, że nikogo już nie kupimy. Miała być bomba transferowa i będzie. Jestem tego pewien. A Paulinho to solidny zmiennik albo wyjściowy skład na ostro grające drużyny.
4
Tworzę sobie od jakiegoś czasu taką listą najbardziej kretyńskich komentarzy napisanych tutaj lub na fioletowej. Gratulacje, dostałeś się!
PS. Kończ z kibicowaniem! Im mniej takich cules tym lepiej ;)
2
Bardziej niż tych telenoweli transferowych można mieć dość lamentu w komentarzach. Ludzie.. Płaczecie nad tym transferem Paulinho co najmniej jakby miał zostać pokryty z waszych własnych pieniędzy. Podstawowy gracz reprezentacji Brazylii godzi się na obniżkę zarobków i rolę rezerwowego a wy narzekacie..
0
I tak jest młodszy niż prawie połowa naszej pierwszej jedenastki. Jest kluczowym zawodnikiem zarówno teraz w chinach jak i w kadrze Brazylii i zgodził się na znaczną obniżkę zarobków więc wysokiego kontraktu nie dostanie. I nie wiesz czy nie odejdzie za darmo.
0
Tak.. Na pewno o to właśnie chodzi
9
Nigdy nie byłem zwolennikiem jego transferu, ale jak patrzę na to jak facet walczy o ten transfer to wiem, że gryzłby murawę przy każdej minucie, którą by dostał na boisku. Jeśli pogodziłby się z rolą zmiennika i nie robiłby problemów to dlaczego nie. Kto wie, jak zakończyłby się poprzedni sezon, gdybyśmy mieli silniejszą ławkę... A co do pieniędzy to nie rozumiem tego bólu w komentarzach. Przecież waszymi nie płacą ;)
5
Roberto pojdzie do srodka
0
"FC Barcelona nie podaje szczegółów finansowych dotyczących transferu zawodnika."
Znowu jakieś wałki jak przy transferze Neymara ;)
0
A na fioletowej cieszą się, że Real będzie miał wtykę ;)
0
Jak to sam napisałeś. Przez OSTATNIE 3 lata :) Był okres czasu, kiedy byliśmy nie do ruszenia a tiki taka rozkładała każdy zespół na łopatki. Niestety nikt wiecznie młody nie będzie, odeszło lub karierę zakończyło wielu kluczowych zawodników a ostatnich transferów (poza Umtitim) lepiej nie komentować. Real ma niesamowitą pakę, silną ławkę i przede wszystkim kadra jest młoda i perspektywiczna.
0
To był jeden z jego najlepszych występów w kadrze. Raz strzelił 3 bramki w kadrze i od razu do Barcelony? W mojej opinii po prostu nie pasuje swoim profilem. Mieliśmy już Ardę, który miał mieć podobne zadania. Wnieść do gry Barcelony trochę siły fizycznej i (nie ma co ukrywać) agresji. Ba! Udało mu się nawet ustrzelić hat-tricka a i tak z całej współpracy nic nie wyszło. Chodzi mi bardziej o profil pomocnika jakiego Barcelona potrzebuje. Denis ma lepszy przegląd pola, lepiej rozumie myśl szkoleniową Barcelony, jest szybszy i lepszy technicznie. Brakuje jedynie doświadczenia.
3
Tu już nawet nie chodzi o nieudolność w dobijaniu interesu. Ciężko oprzeć się wrażeniu, że w tym sezonie Barcelona upatrzyła sobie piłkarzy nie do wyjęcia, którzy albo są filarem drużyny, albo ulubieńcem kibiców, albo "antykatalońską" patologią... Jak się nie ma tyle siana co PSG, ManU albo City to się takich piłkarzy nie wyciągnie. Tym bardziej, że erę dominacji mamy już niestety za sobą i póki co (oczywiście tylko i wyłącznie statystycznie) największą gwarancją pucharów jest.. Real. Może w takiej sytuacji warto jednak wyłożyć cały budżet na pomocnika, który jest w tym momencie dla nas najważniejszy a resztę luk w składzie dopchać chłopakami z La Masii, którzy z pewnością nie są gorsi niż Paulinho czy Lima.
0
Faktycznie masz rację ;)
0
Nie zgadzam się. Paulinho przereklamowany na maxa. Taki brazylijski Wawrzyniak. Nie mam pojęcia co robi w kadrze. W Gomesa chciałbym wierzyć bo jest jeszcze młody i w Valencji nawet mu wychodziła gra w piłkę, ale póki co to ogranicza swój "geniusz" do podawania najbliższemu koledze, najczęściej do tyłu. Denis dostał mało minut, ale pokazał ambitną i odważną grę. Poza sporymi umiejętnościami ma ambicje i serce do gry i myślę, że gdy się trochę ogra to będzie wielkim piłkarzem. Wszystko oczywiście moim skromnym zdaniem.
0
Nawet latynoskie telenowele są mniej pokręcone niż sprawa transferu Verattiego
6
Ale Denisa to ty szanuj :)
1
Neymar się cieszy bo będzie partner do pokera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Bartomeu to ma pewnie problemy nawet z kupnem pomidorów w warzyniaku.
1
Znowu połowa kibiców się napali a następne info pewnie będzie takie, że PSG dementuje doniesienia L‘Equipe. Szkoda nerwów na czytanie tego typu artykułów. Przyjdzie to przyjdzie, nie to nie...
2
Żadna niespodzianka... Real postawił sprawę jasno, wyłożył kasę, przycisnął Betis a młodemu zapewnił miejsce w składzie. Barcelona liczyła, że Dani załatwi sobie transfer sam. Ja to się dziwię, że chłopak w ogóle się zastanawiał.
0
Myślę, że doświadczenie zdobyte w Ekstraklasie pozwoli mu godnie piastować nowe stanowisko.
A tak na poważnie to myślę, że jeśli chodzi o zarząd to i tak chyba gorzej już być nie może.
1
Veratti i Ceballos sami sobie mają załatwić transfer, ale jeśli chodzi o transfer niemalże 30-letniej gwiazdy ligi chińskiej, to połowa klubu biega jak nakręcona. No cyrk na kółkach.
7
Mamy swojego Wengera. Ten człowiek totalnie nie widzi co się dzieje. NA wszystko ma odpowiedź i wymówkę.
0
Nie wiem jak szukałeś ale w googlach od razu pokazuje się masa ofert.. Tu masz nawet wzór z ostatniego sezonu.
http://www.podstadionem.pl/spioszki-fc-barcelona-7121.html
0
A mało to było gwiazd jeszcze lepszych niż Mbappe, którzy po transferze nic nie grały?
1
Młody, utalentowany, wszechstronny, bezcenny. Łapy precz od Roberto!
0
Z jednej strony duże pieniądze a z drugiej koleś może okazać się drugim Messim. Rzadko kto w wieku 18 lat tak wymiata. Owszem może okazać się niewypałem, ale akurat Nassera stać na takie ryzyko. Z drugiej strony na miejscu Mbappe unikałbym tego klubu jak ognia. Jeśli chłopak mierzy w przyszłości w Złotą Piłkę (a ma potencjał) to będzie musiał kiedyś wybrać Real, Barcelonę lub może jakiś topowy klub PL a patrząc jakie PSG robi problemy z odejściem może okazać się to niemożliwe.
0
Może sprawdziłby się w roli skauta ;)