ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam w sumie już nie wiem...
0
Neymar jak przychodził też nie miał żadnych osiągnięć w Europie i był gwiazdąw Ameryce południowej, której kluby od zawsze dostają oklep od europejskich a wszyscy sikali w majtki.
2
Mbappe jedną nogą w P$G. Prawdopodobna kwota transferu 150 mln €. I gdzie te finansowe zasady fair play? Powinni wykluczyć tych arabów z europejskich pucharów na kilka lat to może by ich zabolało.
8
Kipny z Paulinho już dawno przestały być śmieszne. Gość jest naszym zawodnikiem i szacunek mu się należy. Będziemy go weryfikować po pracy na boisku.
0
Z Bartkiem na tronie wszystko jest możliwe... Wszystko co najgorsze
20
Jestem pewny, że Messi nie przedłuży kontraktu póki ten wieprz Bartomenu z całą swoją trzodą zasiadał będzie w zarządzie.
0
Faktycznie. Ani cienia bólu d*py w twoim poście ;)
1
I jeszcze pozew przeciwko Valencji za to, że Gomes jest słaby.
0
Szczypie go tyłek bo stracił jednego z najlepszych obecnie zawodników i zaczyna cudować. Neymar odszedł bo w klubie robił się smród. Bartek niszczy wszystko jak rak i jeszcze szuka winy w innych. Mam nadzieję, że w końcu ktoś pozwie jego...
0
Ja na miejscu Messiego nie podpisałbym teraz zadnego nowego kontraktu. Zarząd na czele z Bartomeu na pewno by za to poleciał i po wszystkim bez problemu przedłużył umowę ;)
1
Chciwy dwa razy traci. Chłopak ma trudny charakter i pewnie skończy za 2-3 lata w jakiejś Benfice albo Wolfsburgu za 20-40 mln. Wtedy BVB zapłacze
14
Jeśli to prawda to Borussia zachowała się mało rozsądnie. 130 mln dla drużyny bez szejka za sterami, grającej w lidze, w której mistrz zarabia mniej niż ostatni zespół PL to potężne pieniądze. Zwłaszcza za zawodnika, problematycznego, który tak naprawdę jest wielkim znakiem zapytania i poza dużym potencjałem jeszcze niczego wielkiego nie pokazał. Nawet przy obecnym (szalonym) rynku transferowym, ta kwota jak na takiego grajka jest chora.
1
Ramos ewidentnie ma coś z głową...
0
Nie zgodził się na wyzszą
18
Troche zbyt dramatyczny tekst jak na obecną sytuację, bo sezon się jeszcze nawet nie rozpoczął a okienko transferowe jeszcze trwa. Nie róbmy z siebie takich ofiar bo kryzys to miało "Chape" po katastrofie albo Juve po degradacji do drugiej ligi. Mamy świetnych piłkarzy i rewelacyjne zaplecze piłkarskie w segunda gdzie pewnie znalazłby się nie jeden lepszy od Dembele gdyby tak dać mu szansę. Nie dramatyzujmy po zalewdwie 2 meczach.
1
Ale kombinują.. Jeśli to prawda to nie ma co się dziwić że nikogo nie mozemy kupić.
3
Podpinam zdjęcie pod poprzedniego posta. Późna pora, zapomniałem o linku ;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20953566_1624643690900086_3871417548237196361_n.jpg?oh=af18db5633419675e27544e3a77b4cba&oe=5A271081
1
Jeszcze podzielę się taką fotką. Oto zdjęcie siedziby władz Madrytu (coś jakby ratusz). Zdjęcie z przed zaledwie kilku dni. Ciekawe czy transparent nadal wisi?
3
Wszystko ma wady i zalety. Poglądy lewicowe również. Byle nie przeginać.
9
Jakoś pół roku temu w Barcelonie odbywały się olbrzymie protesty na czele z jej burmistrzem, na których ludzie domagali się przyjęcia większej liczby uchodźców. Ciekaw jestem jakie stanowisko zajmą po dzisiejszym zamachu.
0
Ależ ja się nie żalę a jedynie wyrażam swoją opinię. Mam chyba do tego prawo. Wiem na czym polega funkcjonowanie tej strony a Sport czy Mundo sam czasem kupuję w kiosku i wiem o czym piszą. To, że zapychają miejsce w gazecie podając po raz enty te same informacje to nie znaczy, że nasi redaktorzy również mają kropka w kropkę przepisywać i robić to samo. Nie zaszkodzi trochę kreatywności w działaniu.
0
Bo liczę, że to będzie coś ciekawego. Nie poprzestaję na nagłówkach jak większość tutaj tylko czytam zanim się wypowiem.
0
Kolejny artykul o tym samym... Chce grac w Barcelonie, nie chce w Lvp, ile zagral meczy i ile strzelil bramek. No rzygac sie chce. Mielicie temat na maksa. Jak nie ma konkretow to po co pisac w kolko o tym samym?
0
Z każdym kolejnym dniem, coraz bardziej boję się zaglądać na tę stronę.
http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_BB5m17NBrQ9a6HkGx94QUgLLS7aIbsUX.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szansa jest zawsze. Nie zawsze wygrywa faworyt Barca juz nie raz pokazywała, że potrafi się podnieść i zawalczyć, nawet w beznadziejnej sytuacji.
0
A czy to przypadkiem nie była kartka za głupie gesty i kwetionowanie decyzji arbitra?
1
Dzięki sędziemu mamy jeszcze jakiekolwiek szanse w tym dwumeczu. Jak lubiłem Vidala to dzisiaj udowodnił, że nie zasługuje nawet na ławkę. Absolutne zero zaangażowania i masa wiecznie powtarzających się błędów. Pique po bramce samobuju zgasł psychicznie. Nie on i nie przeciwko Realowi, którego tak nienawidzi. Widać, że był załamany. I po twarzy i po grze.
Jak wypalą transfery to będzie zacięta walka o mistrza. Jak nie to jesteśmy w ciemnej...
0
Ależ ten komentator ma ból dupy. Chyba największy ze wszystkich kibiców realu
1
Widzę, ze Maszyna ma nową cieszynkę :D