0

Bardzo liczę dzisiaj na wejście Arnaiza

1

Chodzą głosy, że na ostatniej prostej Real chciał nam podkupić Coutinho oferując Liverpoolowi prawie 200 mln €, ale Cou odmówił.

https://www.express.co.uk/sport/football/901281/Philippe-Coutinho-Real-Madrid-proposal-Barcelona-transfer-gossip-rumours

2

Wg notatnika, wymieniaja w lecie cały ofensywny tercet ;)

0

Rakitić nie zgodzi się na ławkę. Wielokrotnie kręcił nosem jak nie wychodził w pierwszym składzie z przyczyn innych niż kontuzja lub rotacje. Moim zdaniem, jeśli będzie jedynie pełnił rolę zmiennika to poszuka sobie nowego klubu.

18

Kamil odnosi ogromny, historyczny wręcz sukces a połowa ludzi zamiast się cieszyć, to w komentarzach jedzie po Hannawaldzie. Co za kraj...

0

Strach pomyśleć co Kamil w tych warunkach skoczy...

1

"Droga" McCarthy'ego. W mojej opinii chyba najlepsze post-apo jakie wydano. Istnieje także ekranizacja. Kolejna świetna książka tego typu to "Blackout" Marca Elsberga. W żadnej z tych książek nie ma mutantów, zombie ani innych potworów bo sam realizm i możliwe prawdopodobieństwo takiego scenariusza jest wystarczająco przerażające a w tych dwóch książkach świetnie jest to ujęte. Polecam :)

Edit: "Blackout" to nie do końca post apokaliptyczna książka, ale w podobnym klimacie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale wtopa ;) Dzięki za zwrócenie uwagi

0

Arnaiz - nadzieja La Masii. Byłoby świetnie bo czasów złotego pokolenia, nikt poza Roberto nie potrafił się wybić. Czasem oglądam mecze kadry B i widzę (albo chcę widzieć) w nim naprawdę spory potencjał. W przeciwieństwie do Bojana, Munira i wielu im podobnych, Arnaiz ma chłodną głowę i wysoką jak na ten wiek boiskową inteligencję. Widać w jego zagraniach sporo dojrzałości i nawet jeśli często są nieudane to w większości przypadków podejmuje dobre decyzje a to jest najistotniejsze. Myślę, że trochę doświadczenia zrobi z niego genialnego piłkarza.

5

Dumny? ;)

2

Szkoda, że Gomes zabiera miejsce w składzie jakiemuś utalentowanemu dzieciakowi. Sam powinien sie trochę podszkolić w La Masii

7

Przy takiej formie Kamila, Ryszard Piątek może zapomnieć o jakichkolwiek zwycięstwach.

0

Liczy się staż w drużynie. Za charakter i serducho opaskę dałbym jedynemu normalnemu Modriciowi.

1

Zgadzam się z tym, że Suarez jak zawsze dołożył od siebie sporo, co nie zmienia faktu, że był wyraźny ruch ręki w kierunku twarzy a atak na twarz to ZAWSZE powinna być czerwona kartka a Ramos uzbierał ich już 20 co jest doskonałym argumentem, że w jego zagraniach nie ma przypadku.

48

Sergio Ramos: "W Barcelonie domagają się czerwonej kartki za atak na Suárezie? W Barcelonie mówią, że powinienem iść do więzienia z Puigdemontem, ale ja jestem bardzo spokojny, naprawdę. To akcja, w której poszedłem na starcie, ale wstrzymałem się w połowie i próbowałem przejść nad nim. Jednak ani go nie uderzyłem, ani nie miałem takiego zamiaru."

Może do więzienia nie, ale kilka wizyt u psychologa wręcz wskazane. Dostrzegam też zalążki amnezji a być może schizofrenii. Dziesiątki, jeśli nie setki kamer na boisku, 700 mln ludzi widziało w kilku powtórkach wyraźny atak na twarz Suareza a gościu dalej się tłumaczy zamiast zwyczajnie przyznać się do błędu i przeprosić,

0

Nie ma co wylewać na Gomesa wiadra pomyj. Wystarczy napisać, że jest za słaby na Barcelonę i zjeść z niego. Jak bardzo żałosne jest wyklinanie i życzenie wszystkiego co najgorsze zawodnikom swojego klubu chyba nie muszę pisać.
Ktoś powinien gościa jednak uświadomić, że odkąd dołączył do nas miał tyle dobrych momentów ile Messi ma w każdym meczu i niepotrzebnie zabiera miejsce innemu młodemu chłopakowi

0

Takie prezenty na święta to ja rozumiem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Potwierdził, że Złoty balon zasłużenie zdobyty.

9

A fioletowa nadal 1.0

0

Madryt to Madryt. Nieważne jaki kolor.

6

Załadować białym manitę i ustawić szpaler po meczu.

0

VAR niepotrzebny? Wystarczy sokole oko?! Ale kręcą... Wyraźnie widać że komuś zależy na zachowaniu chociażby niewielkiej możliwości wpływania na mecze.

0

Myślałem, że nikt mnie w tym meczu nie zdenerwuje bardziej niż arbiter, ale Deulofeu zaczyna go doganiać

0

Są różni ludzie i różne charaktery. Nie ma co winić ani jednego ani drugiego. Szacun dla Pepa, że nie dał sobie wejść na głowę i był wierny swoim trenerskim założeniom. Nie ma co żałować. Zlatan był (i jest) świetnym piłkarzem, nie miał DNA Barcy

2

Jak dla mnie Boruc. Naturalny talent. Szkoda, że był takim buntownikiem, omijał siłownie i chodził wiecznie własnymi ścieżkami nie słuchając dobrych rad bo byłby w absolutnym TOP bramkarzy swojego czasu. Mimo to ciągnął nam kadrę w najgorszych momentach pokazując, że chyba tylko jemu zależało.

1

Ma wbrew pozorom ogromne znaczenie. Nie na darmo mówi się o tym spotkaniu "więcej niż mecz". Dembele biorąc udział w takim wydarzeniu (nie wspominając już o jakiejś asyście lub golu), znacznie zwiększyłby swoje morale i pewność siebie, której mu zdecydowanie brakuje. Chłopak jest pod ogromną presją a dobry występ w takim meczy to idealna szansa na przełamanie swoich prywatnych, wewnętrznych słabości. Naprawdę liczę, że dostanie chociaż kilka ostatnich minut przy korzystnym dla nas wyniku i dobije Real :)

0

Dokładnie

4

Grunt, że po 12. Nie będzie głupio piwka się napić :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?