ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamieszczanie tego typu artykułów oraz wywiadów to zwykły atak na lokalnego rywala. Równie "honorowy" jak strzał w plecy. Nie idzie na boisku to trzeba odkopać temat afery podatkowej Messiego, Neymargate albo tak jak w tym przypadku mecz z przed 9! lat.
2
Hiszpania, kraj którego niektórzy mieszkańcy nie widzieli w życiu śniegu, wyprzedza nas w klasyfikacji medalowej na zimowych igrzyskach olimpijskich.
0
Czy Emery jest w tej piramidzie hierarchii nad Neymarem to bym polemizował ;)
0
A może po prostu piłka nie chciała wpaść.
0
Dzisiaj Barca bedzie cierpieć i myślę, ze możemy zaliczyć awans po remisie albo nawet przegranej 2:1
36
Duży minus za clickbajowy tytuł artykułu rodem z onetu.
0
Neymar żadnego pozwu z pewnoscią nie składał, pewnie nawet nie wie co to jest. Dzieciak bawi się piłką, ma sambę w glowie i zagrosz pojęcia o ekonomiczno-finansowej burzy, która trwa wokół niego odkąd jego ojciec postanowił, że zostanie maszynką do robienia forsy i widać wisi mu to widac, dopóki może sobie żyć jak król. Człowiek - pacynka. Za kilka lat bedzie wspominany jako niezły pilkarz, który leciał na kasę i nic poza tym.
67
Cou ma ogromny potencjał.. I ten luz w nodze jak prowadzi piłkę. Podobnie jak Messi
4
Nie sądzę zeby to był mecz na wymęczone 1:0. Albo będzie wysoka wygrana albo katastrofa. Tak jak większość tutaj pisze, szybki cios zalatwi Espanyol
1
Znowu piłka nie chce wpaść? :(
0
Rozwaliłeś system, 10/10
1
Bo piłkarze Leganes grają świetną piłkę, bez kompleksów z utytułowanym rywalem, pomimo niekorzystnego wyniku z pierwszego meczu i to na wyjeździe. Brawa zasłużone :)
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=20
0
Matematycznie jak najbardziej możliwe, ale logikę ciężko tutaj znaleźć ;)
0
Powiedzieć, że to wyrównany mecz to obrazić Leganes... Real jest po prostu słaby w każdym elemencie gry.
46
Kusi mnie, żeby pooglądać te męczarnie Realu, ale pewnie jak włączę to wyrównają ;)
0
Zarobki adekwatne do umiejętności albo nawet za niskie (patrząc na inne sporty)
0
Wyjątkowo dużo w tym meczu będzie zależało od arbitrów. Jeśli tafi się pobłażliwa trojka to Barcelona może miec problem. Boję sie o wynik tego meczu bardziej niż przed el Calssico..
37
Najbardziej niedoceniany w drużynie. Koleś od czarnej roboty, której spora część kibiców nie dostrzega. Bez niego byłaby klapa. Ciekaw jestem jak będą wyglądać wyjściowe "11" jak wyzdrowieje Coutinho.
0
Chwilę trzeba poczekać. Już zaktualizowali :)
0
http://hoofoot.com/?match=Lyon_2_-_1_PSG_2018_01_21
masz skrót meczu
0
Beka z szejków :D
22
On by się sprawdził nawet na bramce! Niesamowity piłkarz.
1
Czekam na dokładniejsze wieści na temat stanu zdrowia Vermy. Po odejściu Szefuncia będzie nam naprawdę potrzebny.
0
"Nieźle" to chyba trochę mało na wyjściową jedenastkę w jednym z najlepszych klubów na świecie.
0
seriale.co
Strasznie agresywne reklamy więc koniecznie z adblockiem
2
Razem z jego karierą kończy się w futbolu pewna era.. Jeśli jest się fanem piłki nożnej to zawsze w takich chwilach coś w człowieku umiera i jest zwyczajnie smutno.
1
Wolę taką atmosferę niż piknik na CN
17
Podobno w oparciu o konsultacje ze sztabem medycznym Barcelony, firma Nike, w trosce o zdrowie Vermaelena, zaprojektowała dla niego specjalny strój na jutrzejsze Derby Barcelony, które z dużą dozą prawdopodobieństwa będą nosić znamiona spotkania o ostrzejszy niż zazwyczaj stopniu rywalizacji.
http://www.spartakus.pl/images/zb2.jpg
1
Jedyne co na tą chwilę przemawia za CR, to popularność, medialność i gwarancja sprzedaży koszulek oraz zwiększona frekwencja na trybunach. Biorąc pod uwagę jego wiek, stały w ostatnim czasie regres formy, cenę jakiej oczekuje Real oraz zarobki, których oczekuje Portugalczyk to jedyne kierunki dla niego jakie widzę to Chiny lub USA. Bez cienia złośliwości.