0

Zamieszczanie tego typu artykułów oraz wywiadów to zwykły atak na lokalnego rywala. Równie "honorowy" jak strzał w plecy. Nie idzie na boisku to trzeba odkopać temat afery podatkowej Messiego, Neymargate albo tak jak w tym przypadku mecz z przed 9! lat.

2

Hiszpania, kraj którego niektórzy mieszkańcy nie widzieli w życiu śniegu, wyprzedza nas w klasyfikacji medalowej na zimowych igrzyskach olimpijskich.

0

Czy Emery jest w tej piramidzie hierarchii nad Neymarem to bym polemizował ;)

0

A może po prostu piłka nie chciała wpaść.

0

Dzisiaj Barca bedzie cierpieć i myślę, ze możemy zaliczyć awans po remisie albo nawet przegranej 2:1

36

Duży minus za clickbajowy tytuł artykułu rodem z onetu.

0

Neymar żadnego pozwu z pewnoscią nie składał, pewnie nawet nie wie co to jest. Dzieciak bawi się piłką, ma sambę w glowie i zagrosz pojęcia o ekonomiczno-finansowej burzy, która trwa wokół niego odkąd jego ojciec postanowił, że zostanie maszynką do robienia forsy i widać wisi mu to widac, dopóki może sobie żyć jak król. Człowiek - pacynka. Za kilka lat bedzie wspominany jako niezły pilkarz, który leciał na kasę i nic poza tym.

67

Cou ma ogromny potencjał.. I ten luz w nodze jak prowadzi piłkę. Podobnie jak Messi

4

Nie sądzę zeby to był mecz na wymęczone 1:0. Albo będzie wysoka wygrana albo katastrofa. Tak jak większość tutaj pisze, szybki cios zalatwi Espanyol

1

Znowu piłka nie chce wpaść? :(

0

Rozwaliłeś system, 10/10

1

Bo piłkarze Leganes grają świetną piłkę, bez kompleksów z utytułowanym rywalem, pomimo niekorzystnego wyniku z pierwszego meczu i to na wyjeździe. Brawa zasłużone :)

0

Matematycznie jak najbardziej możliwe, ale logikę ciężko tutaj znaleźć ;)

0

Powiedzieć, że to wyrównany mecz to obrazić Leganes... Real jest po prostu słaby w każdym elemencie gry.

46

Kusi mnie, żeby pooglądać te męczarnie Realu, ale pewnie jak włączę to wyrównają ;)

0

Zarobki adekwatne do umiejętności albo nawet za niskie (patrząc na inne sporty)

0

Wyjątkowo dużo w tym meczu będzie zależało od arbitrów. Jeśli tafi się pobłażliwa trojka to Barcelona może miec problem. Boję sie o wynik tego meczu bardziej niż przed el Calssico..

37

Najbardziej niedoceniany w drużynie. Koleś od czarnej roboty, której spora część kibiców nie dostrzega. Bez niego byłaby klapa. Ciekaw jestem jak będą wyglądać wyjściowe "11" jak wyzdrowieje Coutinho.

0

Chwilę trzeba poczekać. Już zaktualizowali :)

0

0

Beka z szejków :D

22

On by się sprawdził nawet na bramce! Niesamowity piłkarz.

1

Czekam na dokładniejsze wieści na temat stanu zdrowia Vermy. Po odejściu Szefuncia będzie nam naprawdę potrzebny.

0

"Nieźle" to chyba trochę mało na wyjściową jedenastkę w jednym z najlepszych klubów na świecie.

0

seriale.co

Strasznie agresywne reklamy więc koniecznie z adblockiem

2

Razem z jego karierą kończy się w futbolu pewna era.. Jeśli jest się fanem piłki nożnej to zawsze w takich chwilach coś w człowieku umiera i jest zwyczajnie smutno.

1

Wolę taką atmosferę niż piknik na CN

17

Podobno w oparciu o konsultacje ze sztabem medycznym Barcelony, firma Nike, w trosce o zdrowie Vermaelena, zaprojektowała dla niego specjalny strój na jutrzejsze Derby Barcelony, które z dużą dozą prawdopodobieństwa będą nosić znamiona spotkania o ostrzejszy niż zazwyczaj stopniu rywalizacji.

http://www.spartakus.pl/images/zb2.jpg

1

Jedyne co na tą chwilę przemawia za CR, to popularność, medialność i gwarancja sprzedaży koszulek oraz zwiększona frekwencja na trybunach. Biorąc pod uwagę jego wiek, stały w ostatnim czasie regres formy, cenę jakiej oczekuje Real oraz zarobki, których oczekuje Portugalczyk to jedyne kierunki dla niego jakie widzę to Chiny lub USA. Bez cienia złośliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?