ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Mimo mocno rezerwowego składu i tak nasza "11" składała się z zawodników, o których taki zespół jak Levante, mógłby jedynie pomarzyć, a paru z nich potrafi wygrać mecz w pojedynkę. Moment po 5 straconej bramce, w którym wzięli się do roboty, pokazał, że się da grać w takim składzie i w takim ustawieniu. Kwestia motywacji i nielekceważenia rywala.
1
Jak większość tutejszych użytkowników. Kibicują Barcy od czasów tiki taki Guardioli i tamtejszej potrójnej korony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
To nie oglądaj i nie komentuj. Nara
4
Przerwana seria Barcelony najwiekszym sukcesem realu w tym sezonie.
1
Dzieciaki i inne płaczki niech wyłączą transmisję i nie biadolą w komentarzach. Mecz się jeszcze nie skończył i "remontada es posible"! Wierzymy do końca! :)
0
Najpierw niech wyjdzie z cienia własnego ojca
0
Neymar to typowy piłkarski najemnik. Gdyby ktoś
Wyłożył odpowiednią kwotę, poszedlby nawet do Chin. Imprezki, brak szacunku dla rywali a czesto i blizszego otoczenia, notoryczne przejawy niesportowego zachowania, gwiazdorzenie, fochy, $$$ na pierwszym miejscu...
0
Racja ;)
30
Niech Neymar idzie gdzie chce.. On i jego ojciec reprezentują typowe dla realu cehy i wartości więc będzie do nich pasował.
0
Luis potrafi być irytujacy. Wartości sportowe też już na coraz nizszym poziomie.. Problem w tym, że Suarez bardzo blisko przyjaźni się z Messim i nie wiadomo jak takie odejscie mogłoby wpłynąć na formę naszego cracka
5
Legandarny Xavi nie był dużo gorszy a numer po nim dziedziczy Denis Suarez :|
16
Lahoz bezradny..
6
Ja rozumiem ze Messi przyjazni się z Suarezem ale to szukanie sebie na siłę jest czasem denerwujące
0
Szkoda spalonego. Dembele miałby fajną asystę
0
Piosenkarz na koncercie zbiera brawa, aktorzy po spektaklu tak samo. Szpaler to jakaś tam forma złożenia gratulacji dla kogoś kto dobrze wykonał swoją pracę. Jeśli taka jest tradycja to szkoda ją przerywać przez dziecinne przepychanki. Szczerze nienawidzę realu i zawsze kibicuję drużynie przeciwnej, ale szacunek do rywala jednak zachowuję i nie miałbym problemu, żeby pogratulować ich fanom sukcesu, jeśli już do niego dojdzie. Ten cały cyrk, który zrobił się wokół tego szpaleru jest zupełnie niepotrzebny. Barcelona niepotrzebnie się go domaga. Trochę obciach. Real z kolei chciał szpaler po KMŚ co również jest śmieszne bo to żadna tradycja a zwyczajna chęć podtrzymania wysokiego ego w trakcie nieudanego sezonu.
1
True View, 4K-HDR, Be The Player lub Laser Wall, Intel 360 i Bóg wie co jeszcze.. Pół miliarda ludzi w kosmicznej wręcz jakości śledzi przebieg meczu i ma dostęp do najdrobniejszych szczegółów, w 15 powtórkach w zwolnionym tempie a ta jedna osoba, która ma wpływ na przebieg spotkania ma bazować jedynie na własnym wzroku, który jest omylny i jest to ludzka rzecz.
0
Zgadzam się, że nawet nie ma co porównywać sumulek bo boiskowego kryminału w wykonaniu tych kretynów z madrytu, ale mnie interesuje to co się dzieje w drużynie, której kibicuję.
16
To się po prostu w głowie nie mieści jakim trzeba być hipokrytą, żeby wypisywać takie rzeczy... W ostatnich latach real jest tak faworyzowany przez sędziów, że nie tylko w Barcelonie mają tego dość, ale cały świat jest na to wściekły. Tymczasem madryckie gazety mają czelnoś pisać o JEDNOSTRONNYM skandalu. Barca dostała dwa prezenty od sedziego? Zgadzam się, ale nie wolno zapominać że jeszcze przed Roberto z boiska powinien wylecieć Bale a także brak spalonego Rakiticia i niesłusznie nieuznana bramka to co? Raz sędzia nie był po stronie białych i juz młotki na fioletowej wypisują, że uefalona. Jak tu ich szanować?
15
Widać na pierwszy rzut oka, że chciał tym pomysłem utrzeć nosa realowi a tylko się zbłaźnił. To trochę tak jakby przybić sobie samemu piątkę.
4
Jeśli wg niego tak funkcjonuje futbol, to nie zasłużyli na żadną z 3 ostatnich LM.
47
Przykre jest to, że ciężko się nie zgodzić z wypowiedzią o Suarezie. Strasznie mnie drażni Urugwajczyk. Talent ogromny ale ma problemy z psychiką
11
Gdyby umiejętności faulowania miał na poziomie swojej gry to kolejnych fragmentów Ramosa szukaliby po całej Katalonii
2
Jakim cudem ta walijska małpa jeszcze biega po boisku?!
0
Co się dzieje? Real klepie dziesiątki podań a my lecimy z kontry
5
Rewolucja jest wręcz konieczna. Od przyszłego sezonu wprowadzają VAR wiec bedą musieli zmienić filozofię gry ;)
16
Chciałbym zobaczyć dzisiaj Barcę w ustawieniu 4-3-3
0
Bardzo jestem ciekaw jakie byłyby wyniki ankiety "Co byś wolał? Przegrana realu w finale LM czy zwycięstwo w Gran Derbi?"
0
W mojej opini szansa na grę w najwyzszej klasie rozgrywkowej dla chłopaków z kadry B jest ważniejsza niż rekordy, które przecież nic nie dają.