12

Mieliśmy dobrego napastnika, który był godnym następcą Suareza to go bez żalu oddaliśmy. Luis w obecnej formie może czyścić buty Paco.

4

Dlaczego nie? Jeśli dobra passa nie skończy się na kilku meczach to jestem jak najbardziej za. Trzeba powoli szukać następcy Suareza a Piątka może udałoby się wyciągnąć za nieduże pieniądze. Chłopak waleczny i bardzo dojrzały piłkarsko jak na swój wiek. Piłka szuka go w polu karnym ma niezłe wykończenie no i fajnie byłoby zobaczyć rodaka w Barcelonie :)

0

Coś wielkiego to będzie obronić tryumf w LM po wprowadzeniu VARu :)

2

Nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej. Wyloguj się i nie pisz więcej takich głupot

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Daleko szukać nie trzeba. U nas też panuje kult jednego zawodnika, na którym opiera się cala kadra.

0

A tak lubiłem Curtoisa...

4

I pomyśleć, że Gomes ma zapis w kontrakcie o dodatkowych profitach dla Valencji jeśli zdobedzie Złotą Piłkę xD

5

Bardzo dużo już zostało powiedziane i przez Artura i przez prasę. Kocha Barcę, jej styl, gra w podobnym stylu, porównują go do Iniesty, Xaviego... Nie wiem czy to dobrze tak pompować balonik.
Z niecierpliwością jednak czekam na możliwość zweryfikowania jego przydatności podczas gry :)

0

Zaraz po De Bruyne jak dla mnie ;)

0

Może chce zwrócić na siebie uwagę skautów Realu

1

*Drużynę prowadzi Neymar

0

Szejki po transferze Neymara nic się nie nauczyły i dalej myślą, że puchary i poziom sportowy drużyny można tak po prostu sobie kupić..

0

To i tak nie są wartości, które powinny decydować o tak ważnej funkcji.

2

Beznadziejny jest ten mundial..

4

Co za brednie... Dwa razy strzelił karnego w reprezentacji i ma zostać kapitanem?

0

Dembele wypala z formą a Barca dokupuje Mbappe na drugie skrzydło...

3

Coś czuję, że w ten mundial wygra ekipa, która jeszcze nie ma na koncie zwycięstwa na mistrzostwach w swojej historii :)

2

Ciekaw jestem czy ten mundial będzie miał wpływ mentalny na Messiego w przyszłym sezonie.

0

A może fan realu? ;)

4

Trzeba niestety rozbić skarbonkę, zrobić masową wyprzedaż i wyciągnąć tego Mbappe z PSG. Ten dzieciak to przyszły najlepszy piłkarz świata. Mega dojrzały boiskowo jak na swój wiek. Inteligentny, szybki i dobry taktycznie oraz technicznie.

0

O ile do nich awansują :D

2

Reprezentacja uchodźców może naprawdę daleko zajść w tym turnieju.

5

I pomyśleć, że całkiem niedawno był temat kupna Di Marii z PSG za 70 mln ;)

26

Anglicy "wywalczyli" teoretycznie łatwiejszą część drabinki a skończy się na tym, że dostaną oklep od Kolumbii xD

0

W sercu, jako naród zawsze, ale dziś po prostu z czystej sympatii do walecznych, skazywanych na porażkę drużyn wyjatkowo nie. Januszem nie jestem, nie psioczę na reklamy ani na wydane piniądze. Po prostu :)

0

Wisi mi ten mecz więc będę kibicowal Japonii za wolę walki i serducho jakie pokazali na tym mundialu. Zasluzyli na awans.

3

To co? Wieczorem odpada Brazylia? :)

6

Argentyński Milik..

0

Brazylia lub Szwajcaria wygrywając swoją grupę, trafia w nagrodę na Niemców :d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?