ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Mieliśmy dobrego napastnika, który był godnym następcą Suareza to go bez żalu oddaliśmy. Luis w obecnej formie może czyścić buty Paco.
4
Dlaczego nie? Jeśli dobra passa nie skończy się na kilku meczach to jestem jak najbardziej za. Trzeba powoli szukać następcy Suareza a Piątka może udałoby się wyciągnąć za nieduże pieniądze. Chłopak waleczny i bardzo dojrzały piłkarsko jak na swój wiek. Piłka szuka go w polu karnym ma niezłe wykończenie no i fajnie byłoby zobaczyć rodaka w Barcelonie :)
0
Coś wielkiego to będzie obronić tryumf w LM po wprowadzeniu VARu :)
2
Nie masz zielonego pojęcia o piłce nożnej. Wyloguj się i nie pisz więcej takich głupot
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Daleko szukać nie trzeba. U nas też panuje kult jednego zawodnika, na którym opiera się cala kadra.
0
A tak lubiłem Curtoisa...
4
I pomyśleć, że Gomes ma zapis w kontrakcie o dodatkowych profitach dla Valencji jeśli zdobedzie Złotą Piłkę xD
5
Bardzo dużo już zostało powiedziane i przez Artura i przez prasę. Kocha Barcę, jej styl, gra w podobnym stylu, porównują go do Iniesty, Xaviego... Nie wiem czy to dobrze tak pompować balonik.
Z niecierpliwością jednak czekam na możliwość zweryfikowania jego przydatności podczas gry :)
0
Zaraz po De Bruyne jak dla mnie ;)
0
Może chce zwrócić na siebie uwagę skautów Realu
1
*Drużynę prowadzi Neymar
0
Szejki po transferze Neymara nic się nie nauczyły i dalej myślą, że puchary i poziom sportowy drużyny można tak po prostu sobie kupić..
0
To i tak nie są wartości, które powinny decydować o tak ważnej funkcji.
2
Beznadziejny jest ten mundial..
4
Co za brednie... Dwa razy strzelił karnego w reprezentacji i ma zostać kapitanem?
0
Dembele wypala z formą a Barca dokupuje Mbappe na drugie skrzydło...
3
Coś czuję, że w ten mundial wygra ekipa, która jeszcze nie ma na koncie zwycięstwa na mistrzostwach w swojej historii :)
2
Ciekaw jestem czy ten mundial będzie miał wpływ mentalny na Messiego w przyszłym sezonie.
0
A może fan realu? ;)
4
Trzeba niestety rozbić skarbonkę, zrobić masową wyprzedaż i wyciągnąć tego Mbappe z PSG. Ten dzieciak to przyszły najlepszy piłkarz świata. Mega dojrzały boiskowo jak na swój wiek. Inteligentny, szybki i dobry taktycznie oraz technicznie.
0
O ile do nich awansują :D
2
Reprezentacja uchodźców może naprawdę daleko zajść w tym turnieju.
5
I pomyśleć, że całkiem niedawno był temat kupna Di Marii z PSG za 70 mln ;)
26
Anglicy "wywalczyli" teoretycznie łatwiejszą część drabinki a skończy się na tym, że dostaną oklep od Kolumbii xD
0
W sercu, jako naród zawsze, ale dziś po prostu z czystej sympatii do walecznych, skazywanych na porażkę drużyn wyjatkowo nie. Januszem nie jestem, nie psioczę na reklamy ani na wydane piniądze. Po prostu :)
0
Wisi mi ten mecz więc będę kibicowal Japonii za wolę walki i serducho jakie pokazali na tym mundialu. Zasluzyli na awans.
3
To co? Wieczorem odpada Brazylia? :)
6
Argentyński Milik..
0
Brazylia lub Szwajcaria wygrywając swoją grupę, trafia w nagrodę na Niemców :d