ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgadzam się. Wszystkim nie dogodzisz :)
2
Jeszcze nie ma wyjsciowej 11 a na LR już wylewają pomyje na Valverde ;) Czy wiecie, że powołanie nie równa się grze? Może zastosuje kilka zmian w podstawowym składzie a gwiazdy posadzi na ławce.
25
Masz nauczkę, żeby nie finansować promowania patologii ;)
5
Pismaki ze stolicy próbują zasiać ferment w Barcelonie za pomocą kretyńskich plotek. Nie pierwszy z resztą raz... Ile jeszcze bzdur muszą napisać żebyście przestali brać te wypociny na poważnie?
0
Zmień avatar bo gadasz od rzeczy. Osobisty fizjoterapeuta Iniesty wypowiedział się, że ciężko by mu było rozegrać kolejny tak intensywny sezon więc nie baw się w lekarza..
0
Prodigy na Woodstocku
0
Ale ja przecież nie napisałem nic o tym, że się ukierunkowuje albo podlizuje :)
5
Pogba: "Barcelona jest najlepsza, a Messi jest daleko przed wszystkimi"
Pogba: "Real jest marzeniem każdego piłkarza... szczególnie z Zidane'em"
2
Ciekawy jestem ile w tym realnego zainteresowania Serbem a ile chęci utarcia nosa Barcelonie.
58
Już rozumiem dlaczego Vinicius powiedział, że nie założy koszulki Bracelony ;)
0
Za do Gomesa też pierwszy odzywał się Real. Też miał być crackiem i przyszłym zdobywcą Złotego Balona... No zobaczymy jak to wyjdzie z Vinim :)
0
Ja bym nie skreślał z góry Ajaxu. Młodość, ogromne ambicje, gwiazdy na miarę największych klubów, spora część zespołu w wielkiej formie. Nie wspomnę już jak muszą być podbudowani po dwumeczu z Realem, który niezależnie od dyspozycji, zawsze jest w gronie faworytów do wygrania wszystkiego, a Ajax przejechał się po nich jak walec. Chłopaki mają wszelkie argumenty, żeby awansować a nawet sprawić niespodziankę i wygrać LM.
1
"Tego typu zachowania bardzo rzadko zdarzają się we współczesnej piłce, zwłaszcza w wykonaniu wielkich gwiazd"
Szkoda, bo właśnie te gwiazdy mają największy wpływ na młodzież, często uchodzą za sportowe autorytety i wzory do naśladowania. Takie sytuacje jak ta z Leo powinny być na porządku dziennym. Niemniej ogromne gratulacje. Wielki piłkarz i wspaniały człowiek :)
9
Pojawia się artykuł na temat arbitra w nadchodzącym meczu i w komentarzach jak zawsze wybija szambo. "Skorumpowany, zacofany, beznadziejny, najgorszy w Europie, juz po LM..". Żadnej logiki, zadnych argumentów. Tylko hejt. Bo tak, bo dostanę więcej poleceń, bo inni tak mowią tzn, że tak jest.. Kobiety podczas "tych dni" (z całym szacunkiem) mają mniejsze tendencje do narzekania i wyolbrzymiania spraw niż większość komentujących.
1
Muszą wymienić 1/3 kadry a trzeba jeszcze to zgrać do kupy
1
Nie wygląda to za dobrze w Realu. Gwiazdy, które powinny robić różnicę na boisku, zapomniały jak się gra w piłkę albo nie mieszczą się w kadrze jak np Isco. Młodzi piłkarze to albo nieprzemyślane transfery albo młodzi "jeźdźcy bez głowy ze szkółki, których przerasta rola tych, którzy mają ratować zespół takiego formatu jak Real. Jak Perez w lecie spłuka oszczędności klubu na jeden głupi transfer typu 350 mln za Neymara, który niczego nie zmieni, to pogrąży klub jeszcze bardziej. Nie wspominając już o Mourinho, którego przyjście jest bardzo prawdopodobne, a który jest człowiekiem nieprzewidywalnym i bardzo kontrowersyjnym trenerem. Może to się skończyć jakimś wewnętrznym konfliktem jak w przypadku ManU.
Wiem, że trochę "odleciałem" , ale to troszkę pachnie długotrwałym kryzysem jak w przypadku Milanu czy ManU, albo chociażby Barcelony 2000-2003.
0
Spokojnie, Valladolid na pewno coś jeszcze wsadzi :)
5
Z taką grą, zaangażowaniem i nastawieniem to oni powinni zacząć się martwić, czy załapią się na eliminacje Ligi Europy :D
0
Ja tam dalej liczę, że Real będzie przegrywał :) Alaves, Getafe, Sevilla i Valencia są w stanie ich dogonić i wyrzucić z LM jeszcze przed jej rozpoczęciem :D
0
A jaka wina Barcy w tym, że chłopak wybrał klub, o którym marzył od dziecka?
2
Za co P$G chce się znowu mścić? Boli ich dupka po odpadnięciu z LM i próbują dać upust frustracji? Tak się zachowują źle wychowane dzieci, którym rodzice nie kupili zabawki, więc idą rozsypać cukier w kuchni.
0
Chłopak w 33 meczach w tym sezonie strzelił 29 goli i zanotował 15 asyst a ty go oceniasz po jednym meczu? Dembele gra dobrze od kilku meczów. Mbappe gra dobrze od trzech sezonów a przypomnę ze ma 20 lat. Takie statystyki w takim wieku to ostatnio wykrecał tylko Messi. Ja wiem, że kochasz Barcę i Dembele, ale bądź obiektywny..
0
Pique raczej będzie z sezonu na sezon grał mniej niż więcej. Tobido to wielki znak zapytania, który moze wypalic lub nie. Znajdzie się miejsce :)
2
Lepiej, żeby został z nami skoro ma poznawać mechanizmy gry i zachowania na boisku charakterystyczne dla Barcy. Nie nauczy sie tego w jakimś Getafe czy Levante..
0
Jest hajp, bo gość niedawno skończył 20 lat a od 3 sezonów strzela co najmniej 20 bramek w sezonie a jest skrzydłowym i notuje przy tym co roku w okolicach 15 asyst i widać, że dopiero się rozkręca. Wymagać od niego więcej w takim wieku to szaleństwo. Szkoda, że wyciągnięcie go od szejków graniczy z cudem, albo jest możliwe tylko dla innych szejków ;) Bardzo lubię Dembele, ale uważam, że Mbappe jest o klasę lepszy
0
Wiele takich prób ochrony ciała było i tak gwizdanych przez sędziów więc teraz przynajmniej powinno być bardziej sprawiedliwie jak gwizdać będą wszystko. A przynajmniej w założeniu bo resztę zweryfikuje praktyka :) Wolałbym aktualną wersję, ale jestem przede wszystkim, za walką z oszustwem na boisku więc może to wyjść na plus..
1
Ciężko powiedzieć. Jeśli zawodnik nie ma czasu na reakcję albo osłania twarz lub
swoje "skarby" to nie powinno być gwizdka z tym, że jest to trudne do interpretacji dla sędziego co rodzi często kontrowersyjne decyzje.
Nowe przepisy mają rzekomo rozwiać takie wątpliwości i nakazywać przerwanie gry przy każdym, nawet przypadkowym dotknięciu piłki ręką. Czas na reakcję nie będzie miał wtedy znaczenia. Co wg mnie może przynieść kolejny problem w postaci prób wymuszenia karnych za pomocą "nabijania"
2
Są tu fani Skyrima? Wszyscy wiedzieliśmy, że z Pepe coś było nie tak, ale że potrafi powalić przeciwnika głosem to już naprawdę niespotykana rzecz :D
https://sportowememy.pl/web/files/memy/1551907613.mp4
13
Tak abstrahując od memów i śmieszków, to naprawdę nie rozumiem jak w 2019 roku, przy około 40 kamerach transmitujących mecz w standardzie 4K i po wprowadzeniu VARu, nie mieć możliwości aby obiektywnie ocenić czy piłka opuściła boisko czy nie? Trochę kaszana. Ujęcia z perspektywy są mylące a doskonale oddaje to ten filmik:
5
https://sportowememy.pl/web/images/memy/zdjecie/1551822616.png
xD