La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1038 Culés

1

Nie wygląda to za dobrze w Realu. Gwiazdy, które powinny robić różnicę na boisku, zapomniały jak się gra w piłkę albo nie mieszczą się w kadrze jak np Isco. Młodzi piłkarze to albo nieprzemyślane transfery albo młodzi "jeźdźcy bez głowy ze szkółki, których przerasta rola tych, którzy mają ratować zespół takiego formatu jak Real. Jak Perez w lecie spłuka oszczędności klubu na jeden głupi transfer typu 350 mln za Neymara, który niczego nie zmieni, to pogrąży klub jeszcze bardziej. Nie wspominając już o Mourinho, którego przyjście jest bardzo prawdopodobne, a który jest człowiekiem nieprzewidywalnym i bardzo kontrowersyjnym trenerem. Może to się skończyć jakimś wewnętrznym konfliktem jak w przypadku ManU.

Wiem, że trochę "odleciałem" , ale to troszkę pachnie długotrwałym kryzysem jak w przypadku Milanu czy ManU, albo chociażby Barcelony 2000-2003.

konto usunięte

2

@ukaszz Pachnie od lat kryzysem, ale zobaczymy, osobiście uważam że lato będzie kluczowe dla Realu Madryt

1

@Chwytliwy Muszą wymienić 1/3 kadry a trzeba jeszcze to zgrać do kupy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?