ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli zgodzi się na rolę rezerwowego to brałbym go nawet dla atmosfery w szatni. Pomimo wieku nadal ma olbrzymią jakość i moglby być odciązeniem dla once de gala np na puchar króla
0
@Bykunn Chociaż troszkę sprecyzuj ;) Wolisz nowe produkcje czy mogą być klasyki?
1
@cules100pro A o czym tutaj mieć pojęcie? Dwóch kretynów bije się bez żadnej techniki o worek z kasą ku uciesze mało wymagającej publiki. Na sportach walki się znam i zapewniam cię, że ta "gala" mało ma z nimi wspólnego.
0
@cules100pro "z łbem w szambie" bo wyraziłem swoją opinię?
0
@Image Nigdy nie będzie nawet średni, bo ta gala jest z założenia stworzona pod walki celebrytów i innych pajaców.
0
@lilimessi10 Ja się nie czepiam, tylko wyrażam swoją opinię.
18
Przerażające jest to ile osób ogląda tą patologię i jeszcze kupując dostęp napycha im kieszenie..
0
@Maniek9444 odpuść, wyjdzie ci na zdrowie
1
@Commando po golu czy po faulu na nim?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bogan Telefon poprawił, nawet nie zauważyłem. Dzięki za zwrócenie uwagi ;)
0
@Dance012 kontuzijny?
1
Niezależnie od tego kto przyjdzie, niezakontraktowanie de Lighta będzie największą porażką tego zarządu.
5
Ludzie.. To już nie te czasy, gdzie honor i przywiązanie odgrywały jakąś rolę. Tym bardziej u dzieciaka, który nie wie co się dzieje i tylko podpisuje papierki. Na herb nie napluł, nikogo nie obraził tylko wybrał lepszą ofertę. Klub i miasto to jedno, ale horda politycznych wieprzy i biznesmenów, która tu rządzi to inna sprawa. To nie wina Kubo, że futbol skręcił w taką stronę. Nienawidzę, Realu, ale z drugiej strony nie dziwię się Japończykowi.
0
Minie kilka dobrych lat zanim kibice i władze Realu przestaną każdego kolejnego skrzydłowego oceniać przez pryzmat CR7 i jego statystyk. Do tego czasu każdy grajek na tej pozycji będzie musiał się zmierzyć z łatką następcy legendarnego zawodnika, którego de facto nie da się zastąpić. W ten sposób poległ Bale a analogiczne sytuacje były u nas kiedy chcieliśmy mieć "nowego Xaviego". Hazard będzie miał cholernie ciężko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pique jak prezydent? To może być mieszanka wybuchowa ;)
0
@Allo1982 rozklejam po mieście wlepy z tym tekstem :)
0
Da się gdzieś oglądać polsat online w hd za darmo? Nie chcę słuchać szpakowskiego :/
49
300 baniek to obecny zarząd nie wytargowałby nawet za całą kadrę a co dopiero za garstkę rezerwowych ;)
19
W katalońskich gazetach też powinny być czarne okładki
0
Aktualizacja z 15:35
Wg MD te wszystkie informacje o zwolnieniu Valverde wynikają z "zatrucia" zainteresowanego środowiska. Ludzie blisko związani z klubem podkreślają, że wszelkie decyzje dotyczące składu trenerskiego na przyszły sezon zapadną dopiero na spotkaniu Bartomeu z menadżerami klubu. Sytuacja jest w pełni otwarta. Valverde może zostać na kolejny sezon.
https://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20190528/462538788784/el-barca-niega-que-valverde-sera-destituido-hoy.html
Może ratują twarz bo do mediów wyciekły informacje, które nie powinny i odłożyli zwolnienie EV na kolejne dni aby wytłumaczyć, że decyzja została podjęta po tym jak pojawiły się plotki
3
Może uda się Fornalika wyciągnąć z Piasta
3
W głowach się co niektórym poprzewracało... Oddać bez żalu rewelacyjnego zmiennika, który nie narzeka na swoją sytuację, gra bardzo solidnie i nie raz ratował nam tyłek.
3
Zobaczył chłopak jakie cyrki się u nas odstawiają i nabrał wątpliwości
0
@VEB931 Wiem na czym polega dziennikarstwo i zgadzam się z Tobą w kwestii tego, że tytuł ma zachęcać. Chodzi o to, że owe zdanie przedstawione bez reszty kontekstu brzmi kontrowersyjnie i podchodzi pod manipulację informacją. Redakcja nie musiała nic dopisywać i nie ma co bronić autora, bo dobrze wiemy co chciał osiągnąć ustawiając taki nagłówek.
5
Wylądowaliśmy bezpiecznie na księżycu a tymczasem na realmadryt.pl siedzą w jaskini i obrzucają się kupą czekając na wynalezienie koła.
56
Nie ma to jak wyrwane z kontekstu zdanie dla zwiększenia jego kontrowersji i klikalności artykułu. Brawo. Co w tym dziwnego, że kibicuje klubowi i miastu, w którym spędził większość życia?
0
Co do Mbappe to nie tylko portfel trzeba opróżnić na transfer i kontrakt, ale jeszcze przekonać samego zawodnika sportowym projektem. W Realu nie ma lidera. Tam z miejsca stałby się gwiazdą i filarem drużyny od którego zaczyna budować się zespół. Zidane jako trener też może być solidnym argumentem bo jest on idolem wielu młodych Francuzów. Jednak Real przeżywa kryzys, który nie wygląda na taki, który miałby skończyć się w najbliższym czasie.
To Barcelona jest w tym momencie największą gwarancją sukcesów. Mądrze budowany skład na długie lata. Mała kolonia francuska w kadrze też mogłaby być dobrym argumentem. Tym bardziej, że Dembele jest jego jednym z najlepszych przyjaciół. Myślę że z miejscem w pierwszym składzie nie powinno być problemów. No i mamy Messiego, który jak wiemy jest całkiem niezłym negocjatorem ;)
Myślę, że innych klubów nie bierze pod uwagę
1
Myślę, że trzeba by dołożyć dużo więcej niż 60 mln. Ale to nie nasze pieniądze. Tak czy siak się opłaca :)