ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak ktoś chce oglądać po polsku a nie ma dostępu do TV to podsyłam link:
http://darmowa-telewizja.online/polsatsport.html
2
@krzychu1526 Też nie :) Poprawna wymowa to 'Riki Pucz' z miękkim "cz" nawet bardziej zbliżonym fonetycznie do "ć"
0
@Mroziu wklej nazwisko w google translator, ustaw kataloński i kliknij, na symbol głośnika.
4
@Fake69 Którego? Bo jest ich kilka
2
To że Simons ma własny mózg w głowie, nie znaczy że Raiola tą głową nie kręci. Obecne czasy w piłce nożnej dla kibica są ciężkie do zaakceptowania. Dla piłkarskich agentów to z kolei żyła złota. Dzieciaki są strasznie przepłacane i takiemu też najłatwiej namieszać w głowie. Żaden poważny klub nie powinien placić w milionach 16 latkowi za kopanie gały. Cały świat zrzuca się na to szaleństwo w bostaci stale rosnących cen koszulek, biletów, karnetów a przede wszystkim abonamentu i wszelkiej maści opłat za kanały sportowe.
0
@owczar0005 Nie sądzę, żeby Argentynę było stać na usługi tego Pana. Inkasuje ponad 40 baniek za sezon podczas gdy najlepiej zarabiający selekcjoner (Marcello Lippi w Chinach) "zaledwie" 13 mln. Kwoty podane w brutto.
0
@culesjasiules W każdej plotce ziarnko prawdy. Oczywiście, że nie wierzę w każde wypociny pismaków, ale te informacje podało już tyle źródeł, że coś musi być na rzeczy.
5
Barca spieprzy sobie całe okienko transferowe i rozwali szatnię przez Neymara. Cou, Rakitic, Malcom a wcześniej jeszcze Dembele i pewnie jeszcze inni, o których prasa nie wiedziała... Wszystkich, kuźwa by oddali za tego symulanta. Ja wiem, że Neymar jest dobry, ale rozpieprzać pół drużyny dla jednego zawodnika?
26
To my mamy jakiś styl? O czym on gada? :D
1
@fcbarcafan19 nie wiedziałem, dzięki za info :)
3
@Ajan Słyszałem o tym.. Ciężko uwierzyć w taki brak profesjonalizmu na takim poziomie, ale jeśli tak faktycznie było to straciłybym do tego zarządu i trenera te resztki szacunku i wyrozumiałości, które gdzieś tam mi jeszcze zostały. Chłopak nie powinien ponosić ofiary za ich niekompetencję.
23
Nie wiem, czy ktoś obserwuje twittera FOX Soccer, ale gość wrzuca czasem kozackie przeróbki piłkarzy na staruszków. Niektóre to naprawdę hit :D
0
@Kompletny Też było, faktycznie :D
3
Tak czytam te komentarze i przypomniała mi się sytuacja, jak kiedyś Thiago odszedł do Bayernu i kibice Barcy spamowali mu na profilu komentarzami typu: "Roberto is better", "Roberto>Thiago" itp.
51
To co Barca zrobiła z Malcomem to sportowa zbrodnia! Biorąc pod uwagę jego naprawdę dobrą postawę w tym sezonie, dostał krytycznie małą ilość minut a mimo to gryzł trawę, walczył i starał się jak mógł. Pomimo ciągłego braku zaufania ze strony zarządu i trenera, chłopak zapierniczał na boisku i na każdym kroku powtarzał, że kocha ten klub, miasto i chce tu zostać. Zarząd chce (dosłownie) wypchnąć z klubu dobrze rokującego zawodnika, który przy lepszym trenerze mógłby za rok, dwa być topem wśród skrzydłowych, a następnie rozbić bank na 27 letniego rozpieszczonego gwiazdora z Brazylii, który 2 lata temu, za przeproszeniem, nasrał na herb i wszystkich kibiców Barcelony. Ehh... Szkoda strzępić ryja.
2
@Inmessionate10 po części to prawda, ale niektóre kluby robią to subtelniej. Nikt nie ma tylu wrogów na runku co Barca. Przekręty w papierach, afery transferowe, fatalna polityka marketingowa i katastrofalne traktowanie młodych, zdolnych piłkarzy. W złym kierunku to wszytko idzie, nawet biorąc pod uwagę czasy jakie nastały w futbolu
0
@DonAndrzejos chociaż jeden ogarnięty..piątka!
9
Gdybym dziś był dzieciakiem to nie ma mowy żebym zaczął kibicować Barcelonie. Nic już nie zostało z wartosci, które w jakiś sposób kiedyś mnie urzekły ponad inne kluby. Przykre :(
0
Nie ma co marzyć o de Ligcie. Raiola jak poczuje zysk to tak "uwałkuje" te brakujące 25 melonów, że i Ajax będzie zadowolony i Juve.
0
@piotr szelest Możliwe. Za 100 baniek + 15 netto rocznie do kieszeni dL
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Barca1922 szkoła Szpakowskiego :)
0
@PrinceDamon ja ;(
0
@draxidox kwestia przyzwyczajenia :)
0
@draxidox yerbę sobie lepiej wypij :) lepiej pobudza a do tego ma korzystny wplyw na zdrowie (w przeciwieństwie do energoli)
1
@Momalsino Roberto jak dla mnie wygrywa w tej "kategorii" ;)
4
@trolownik Pójdzie tam gdzie jego miejsce, czyli daleko od Barcelony ;)
0
Won! Arturo nigdzie się nie rusza!
0
@Bykunn Trochę z opóźnieniem, ale może coś ci się z tego przyda. Ja gry oceniam głównie pod kątem grywalności i fabuły. Pomijając tytuły oczywiste, które bez wątpienia zna każdy (Half Life, Gothic, The Elder Scrolls itd, GTA, Wiedźmin... ) to tak ostatnio strasznie fajnie mi się grało w Rim World. Wygląda niepozornie, ale wciąga jak diabli. Wskoczyła do mojego prywatnego topu wszech czasów :D Z platformówek to Hob i Limbo (Limbo to gra na kilka godzin, ale klimat i grafika są niesamowite). Jeśli nie grałeś to baaardzo polecam Portal 1 i 2. Genialna gierka (FPP + logiczna) twórców HL. Jak lubisz klikane przygodówki to polecam Machinarium jeśli nie słyszałeś. Dorzucę jeszcze wszystkie części Mass Effekt. Znana klasyka, ale jeśli jeszcze nie grałeś to koniecznie nadrabiaj :)
2
Więcej takich piłkarzy!! Takich ludzi...