1

Juz za kilka minut na fioletowej: "Spieprzyliście nam dzień dentysty"

54

Zawsze niechcący, zawsze nieumyślnie a 24 czerwone kartki to przypadkiem nazbierał. Co za dzban..

4

Ten Reguilon też ma coś nie tak ze stykami. Rośnie nowy Ramos..

20

Mam nadzieję, że zabolało :)

3

Niech ktoś w przerwie skoczy do pokoju z VARem i obudzi Lachoza

0

Teraz trzeba uważać na nogi.

0

przez Juniora :)

0

MAAATS!!! Dziękuję!!

0

Póki co pudłuje, ale jak podarujemy mu jeszcze kilka okazji to w końcu nam Żunior coś strzeli. Obrona musi się ogarnąć

0

Benzema mu się włączył

9

Tyle razy trenerzy i zawodnicy powtarzają, że taka drużyna jak Barca, zawsze walczy o wszystko.. Nie tylko poziom sportowy tego wymaga, ale kosmiczne wynagrodzenia jakie inkasują piłkarze. Jak bym kibicował Gironie to byłbym w stanie zrozumieć, ale w przypadku Barcelony nawet nie chcę słyszeć o odpuszczaniu czegokolwiek.

3

Wiedział, że jak strzeli to zejdzie. Widocznie wolał sobie dłużej pograć :)

2

A z czego ma strzelać, jak cały Milan gra kupę? To nie Messi, że przebiegnie sam całe boisko i strzeli..

0

Podobno o gustach się nie dyskutuje ;)

2

Kiedyś mieszkałem w hostelu w tej dzielnicy. Powrót z imprezy w wiadomym stanie był nie lada wyzwaniem ;)

5

Tych nowych, młodszych komentatorów TVP to nawet da się teraz słuchać. Szkoda, że Szpakowski ciągle zajmuje główny stołek..

0

Nowe i najlepsze ceny chyba są w x-kom. Sprzęt poleasingowy i używany (z gwarancją) na sck.pl

0

Nikt nie porównuje. Jest podnieta bo gra Polak-rodak, który jest na topie
;)

0

Nie uraził mnie. Nie chciałem zeby ktoś odebrał mój komentarz jako "płacz" z powodu niezasluzonej wygranej Realu. Zgadzam się z tym co większość osób tu napisało i doceniam komentarze z wyjaśnieniem sytuacji bo na tym mi zależało ;) Jednak sam zawsze będę uwazał ze przepisy są niezbyt klarownie okreslone i pozwalają na zbyt swobodne interpretacje co prowadzi do wielu kontrowersji.

0

To prawda, przewinienie jest za samą zamierzenie nieczystego zagrania. Ja tam jednak nie widziałem zahaczenia a czy to była próba kopnięcia przeciwnika czy proba nieudolnego wybicia pilki to nie mi oceniać :) Interpretacja sytuacji należy do arbitra jednak w mojej ocenie jedyna kartka należała się tutaj za symulację i nawet jeśli w tym co piszę jest odrobina obiektywizmu to nie wynika z niechęci do Realu a niechęci do aktorstwa w piłce nożnej

0

Wątpię, żeby ktokolwiek znał tutaj przepisy na poziomie profesjonalnego arbitra. więc temat jest czysto spekulacyjny. Wyraziłem po prostu swoje zdanie a ty się wtrącasz do dyskusji nic do niej nie wnosząc. Po co?

0

No niby racja, ale co w przypadku gdyby ten soczysty kopniak naprawdę trafił w nogi Casemiro i poważnie go uszkodził? Również brak podwójnej kary? Tutaj nie chodzi o przypadkową rękę tylko o faul zagrażający zdrowiu zawodnika.

0

Nie znam dokładnie wszystkich przepisów i paragrafów sędziowskich, ale w takiej sytuacji, albo wlepia się żółtą kartkę symulantowi, albo wyrzuca faulującego z boiska za bardzo niebezpieczne zagranie i dyktuje rzut karny. Nic się tu nie trzyma kupy..

0

Tak jeszcze rozgrzebując temat wczorajszej symulki Casemiro mam taką rozkminę. Jeśli już sędzia (z tylko jemu znanej przyczyny) dopatrzył się w tamtej sytuacji przewinienia, to czy za taki soczysty kopniak w nogi zawodnika nie powinno być z miejsca czerwonej kartki? Przecież jakby Doukoure trafił z taką siłą to mógłby połamać mu nogę albo zafundować inną poważną kontuzję. Tymczasem nie było nawet żółtej... Wychodzi więc na to, że sędzia po prostu zobaczył w polu karnym zwijającego się z "bólu" Brazylijczyka i nie widząc jak do tego doszło dyktuje jedenastkę bez konsultacji z VARem.

1

Też polecam naturalmarket. Dodatkowo, jak nie lubisz komerchy, to mają swoje autorskie marki yerby z liśćmi z naprawdę rewelacyjnych źródeł. Mogę podesłać na priv info jeśli chcesz :)

9

Tak teraz zobaczyłem, że wczoraj była gala wręczenia Oscarów. Ktoś powinien wytłumaczyć Casemiro, że ubieganie o nominację na kilka godzin przed wręczeniem nagród, to trochę za późno.

4

To wyciąganie Realu za uszy z opresji robi się już coraz bardziej bezczelne. Ja rozumiem, że można być kiepskim arbitrem i w bardziej dynamicznym meczu czegoś nie zauważyć, albo zwyczajnie być źle ustawionym do danej sytuacji lub być od niej za daleko, żeby poprawnie ocenić, ale takie decyzje to zwyczajny skandal. Szkoda Levante..

3

Obie te rzeczy, które wymienileś + brak sumienia i kręgosłupa moralnego :)

0

A ty wyłącz internet, bo ci szkodzi

0

Też macie reklamy (głosowe) w trakcie meczu na hiszpańskim bein sports, czy to ja mam jakiś dziwny stream?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?