ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klubu nie, ale siebie trochę tak ;)
0
Nie stać nas na Mbappe. Poza tym mamy kosę z PSG
8
Nie krępuj się.
0
6 ma Tobido
8
Nie będę nikogo wyzywał od wuefistów, frajerów i innych pokrak bo ligę nam dwa razy wygrał. Jednak jeśli już bronimy kogoś wynikami to trzeba zauważyć, że rywale mieli wyjątkowo słaby sezon. Dla porównania w sezonach 2016, 2015, 2014, 2012 z takim wynikiem nie mielibyśmy nawet 2 miejsca w lidze a w 2013 wylądowalibyśmy w eliminacjach do LM. Valverde nie jest złym trenerem, ale nie topowym a takiego potrzebuje Barca. Brak wyciągniętych wniosków po Romie to dla mnie błąd nie do zaakceptowania. Mając kadrę za ponad 1 miliard € (sic!) roztrwonić trzy-bramkową przewagę, mając w głowie niemalże bliźniaczą sytuację z przed zaledwie roku to już po prostu abstrakcja.
To nie jest jakiś inny świat. Posada trenera to praca jak każda inna. Jeśli nawalisz to wylatujesz i tyle. Ernesto nawalił już dwa razy i z całym szacunkiem dla niego, powinno się mu grzecznie podziękować.
0
Dlatego napisałem że był "jednym z..."
0
Busquets wciąż jest na poziomie nieosiągalnym dla większości DMów. Sergio zagrał swietny sezon poza kilkoma meczami. Nawet Messiemu zdarzają się słabsze dni.
1
Po pierwsze wara od Busquetsa niewdzięczniku. To jeden z głównych architektów tych wszystkich sukcesów w ostatnich latach. Po drugie, ostatni był Paulinho i Ney? A Lenglet? Vidal? Artur?
0
Chłopie nie dobijaj...
0
Tak z czystej ciekawości wpadłem na fioletową poczytać komentarze na poprawę humoru i nie zawiodłem się. Ludzie kibicowali Tottenhamowi bo w Ajaxie gra De Jong, który w przyszłym sezonie będzie graczem Barcelony xD
0
No szkoda..
7
Moje piłkarskie serce pękło właśnie na pół.. Tak wspaniały sezon zniszczony w 2 cholerne dni. Mam dość futbolu na jakiś czas :(
0
Tyle wiesz ile Zjesz
1
Aż serce boli jak się pomyśli jak niewiele z tej niesamowitej paki zostanie po sezonie... Tyle dobrego, że najmocniejsze ogniwa trafiają do Barcy :)
0
A może zwykła złośliwość ;)
50
W prawdzie użyte w celu podniesienia poziomu frajerstwa jaki zaprezentowała Barca, ale jednak madrycki szmatławiec przyznał w końcu, że Messi jest najlepszy na świecie :)
7
Wiele bym dał za tego Pana na naszej ławce trenerskiej. W mojej opinii to obecnie najlepszy trener na świecie.
1
Dziękuję, doceniam.
21
97 punktów (3 dopisałem z ostatniej kolejki) w niezwykle trudnej lidze, zaledwie jedna porażka i prawdopodobnie bez mistrzostwa. To musi być niezwykle frustrujące dla kibiców po tylu latach bez majstra
0
Mało to realne... polski zespół w LM?
0
A tutaj nie kozaczą? Połowa kibiców na Rambli już nam tryplet w marcu przypisała ;)
0
I u nas na stronie znajdzie się sporo takich więc nie generalizuj bo to nie kwestia klubu a tego co człowiek ma w głowie. Jako sympatyk Liverpoolu czuję się obrażony ;)
0
Ten Milan to miałby problem z awansem do grupy mistrzowskiej w Ekstraklasie. Nie wspomnę już, że gra tak fatalną dla oka piłkę, że oglądać ich mecze to kara.
3
Ochłoń trochę bo od Romy też byliśmy na papierze lepsi. Od wczoraj oglądasz piłkę nożną, ze nie wiesz, ze wszystko może się wydarzyć?
9
Szpaku przespał bramkę xD
2
Najbardziej liczę na Puiga. Fajnie jak by wykorzystał szansę i w tej końcówce sezonu dostał kilka szans, którymi mógłby zapracować na awans do pierwszej drużyny w przyszłym sezonie.
0
Kasza jaglana ugotowana na mleku kokosowym, do tego solidna łyżka dobrego masła orzechowego z kawałkami orzechów i kilka kawałków banana. Sztos :)
0
Cholernie, w tym całym transferowym zamieszaniu szkoda mi Umtitiego. Gość doznał fatalnej kontuzji w najgorszym dla piłkarza momencie kariery. Patrząc na progres jaki czynił z każdym kolejnym miesiącem gry, dziś mógłby być absolutnym TOP 1 śo na świecie. Wraca powoli do gry, ale z jednej strony wyrósł mu solidny przeciwnik w postaci Lengleta, który wypalił niesamowicie, szybko dostosował się do stylu gry Barcy, jest waleczny, silny i popełnia stosunkowo niewiele błędów, jak na taki młody wiek a z drugiej strony praktycznie wszystko wskazuje na transfer De Ligta, który ma potencjał, jakiego dawno nie widziano u żadnego obrońcy w takim wieku i już teraz jest na poziomie, który pozwala mu grać w wyjściowej 11, najlepszych klubów świata.
Dodatkowo plotki prasowe o rzekomej chęci pozbycia się Big Sama na pewno nie pomagają stanąć psychicznie na nogi w tym trudnym dla piłkarza okresie.
0
Budowanie drużyny tylko pod kątem aspektów czysto piłkarskich da efekt w postaci takiego ManU albo PSG czyli. Siłą Barcelony są wartości, których nie widać na boisku i dzięki którym można o niej powiedzieć "Mes que un club". Nie ma tutaj miejsca dla pazernych najemników robiących gnój w szatni.
0
Milan powinien znaleźć zastępstwo dla Calhanoglu. Większego samoluba boiskowego dawno nie widziałem. Facet nawet rzuty rożne czasem bije na bramkę. Podejmuje strasznie złe decyzje i marnuje Milanowi mnóstwo sytuacji bramkowych.