ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jak już będą wyrzucać Valverde to niech przy okazji zwolnią też osobę odpowiedzialną za ostatnie projekty koszulek domowych. Kolejne paskudztwo. Może te czarne wyjazdowe będą lepsze.
0
@Kamiloza91 kiedyś tato mi pokazywał, jak kiedyś Polacy ładnie grali za czasów Deyny. Nie sądziłem, że będę tak kiedyś ładną grę Barcy wspominał po starych filmach
4
@TR3YWAY a co mi pozostało? Meczów nie da się oglądać, to chociaż będę się emocjonował przeglądami prasy, licząc na cud
4
@Mario96w "Więcej niż klub" na tą chwilę należy odłożyć na półkę z książkami o smokach i jednorożcach. Ten klub jest przegniły od środka i to zasługa całego zarządu z Bartomeu na czele. Ludzie jednak chcą "krwi" i obrywa Ernest. Zawsze tak było, jest i będzie, że trener jest na pierwszej lini ognia. Zarząd poza wyborami nie ma kiedy oberwać. Ale czy trener faktycznie nie ponosi winy? Wiele się pisze pod wpływem pomeczowych emocji ale w dużej mierze ludzie mająrację. Myślenie, o którym piszesz jest zgubne w sporcie (i nie tylko). Puchary,które nam wygrał odstawmy do gablotki, spiszmy statystyki i lecimy dalej. Niestety. Kto stoi w miejscu ten się cofa. Nie ma co patrzeć na to ile Ernest nam wygrał tylko na to ile W TYM MOMENCIE nam przegrywa. Na wyniki pracuje cały sztab szkoleniowy, ale to trener ustala taktykę, treningi i zarządza dostępną kadrą. Sam widzisz na ekranie telewizora, że tego nie da się oglądać. Granada nas ciśnie a my gramy kolejny mecz bez pomysłu i zaangażowania. Bez sytuacji bramkowych mając w ataku Suareza, Messiego i Griezmana. Brakuje ikry a trener przysypia na ławce. Po przerwie zespół wychodzi na murawę i zamiast gonić wynik, gra tak samo. Nie mam nic do Valverde jako człowieka i współczuję mu nagonki, ale nie chcę go widzieć więcej na ławce trenerskiej FCB. Zwyczajnie i bez hejtu, Życzę mu szczęści w innym klubie
1
@BigShaq https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/db/52/e6/db52e6f44501c26efbb111fe384c582f.jpg
5
Dzisiaj po raz pierwszy w życiu, tak naprawdę szczerze ucieszyłem się z porażki Barcelony. Nagonka na trenera ze strony kibiców i mediów nasili się na tyle, że może poczują to w zarządzie i zrobią to co należało zrobić już po blamażu z Romą kiedy zespół dopiero zaczynał tracić styl i tożsamość. Tu już nie chodzi o wyniki i brak stylu. Valverde i Bartomeu grzebią ponad 100 letnią tradycję zespołu w postaci "mes que un club". Nigdy nie zacząłbym kibicować FC Barcelonie, gdybym za dzieciaka oglądał taką grę. Smutne czasy nastały, chyba najgorsze jakie pamiętam a przeżyłem erę Van Gaala.
2
Granada liderem, Barca i Real poza LM... LaLiga w tym sezonie jak ekstraklasa ;)
0
Ciekawe czy oddamy w pierwszej połowie jakikolwiek strzał na bramkę. Choćby niecelny.
0
@RedKorsak Gra taka jak i wynik. Niestety nasz ostatni standard na wyjazdach..
3
Piękną sobie opinię wyrobił Suarez. Urwali by mu nogę a sędzie i tak by przymknął oko ;)
0
@danio1899 Przed Valverde nie było najgorzej
0
@insp1re Ja nie twierdzę, że mecze rozstrzygane są w oparciu o wysokość budżetu klubowego. Wyrażam jedynie własne zdanie, że jeśli pompuje się tak astronomiczne pieniądze w budowę i utrzymanie najwyższego poziomu zespołu to nie można zadowalać się remisem. Z całym szacunkiem dla rywala, który jest naprawdę mocną ekipą, ale nie jest drużyną topową. Nie płaczę po remisie. Po prostu nie odbieram go jako pozytywnego wyniku, niezależnie od sytuacji. Mam do tego prawo. Każdy zespół jest po przerwie reprezentacyjnej a La Liga i Budnesliga (dużo niższy poziom) mają rozegranych tyle samo kolejek. Nie ma co usprawiedliwiać
0
@Kubsoleon Załóżmy, że pracujesz w dużej firmie i jesteś jednym z kandydatów do awansu. Jeżeli nawalisz w pracy na początku jakiegoś dużego projektu to przyjmujesz swój błąd na klatę, przepraszasz i próbujesz naprawić swój błąd wiedząc, że to nie powinno się powtórzyć, bo możesz stracić posadę? Czy wracasz do domu i cieszysz się, że nie spierniczyłeś sprawy na tyle, że wszystko się posypało? Mniej więcej analogiczna sytuacja. W mojej opinii, to nie ten poziom drużyny, żeby cieszyć się z remisu. Choć zgodzę się z Tobą, że ten mecz powinniśmy przegrać i gdyby nie wtopa Interu to zrobiłoby się nieciekawie w grupie już po pierwszej kolejce
6
"Punkt na trudnym terenie" i to prawie pierwszym składem jako pozytyw??! Trzymajcie mnie... A co my jesteśmy jakaś Girona, żeby się z jednego punktu w Dortmundzie cieszyć? Jeśli klub wydaje na pensje zawodników niespełna pół MILIARDA (sic!) euro rocznie to każdy wynik inny niż wygrana z zespołem z poza ścisłego TOPu jest nie do zaakceptowania. Ja nie oczekuję zwycięstwa w każdym meczu, ale nie zaakceptuję przyjmowania remisów jako powodu do radości w meczach, które nie są sparingami albo o pietruchę.
Jeśli można z tego meczu wyciągnąć jakiś pozytyw to niesamowita forma MATSa, która mimo wszystko nie powinna być wystawiana aż na taką próbę. Barcelona dzisiaj nie istniała. Niestety żal było na to patrzeć, a kierunek w jakim od kilkunastu, długich miesięcy zmierza ten zespół budzi spory niepokój.
0
Najlepszy piłkarz w historii a nie wie, że nie siedzi się na piłce bo się jajo zrobi?!
33
Ja już od jakiegoś czasu mam go naprawdę dość... Facet ma w życiu wszystko. Zarabia na życie grając w piłkę w jednym z najlepszych klubów świata. Na koncie ma tyle siana, że nie sposób tego wydać, nowy samochód za darmo do wyboru i ogólnie sielskie życie w potężnej willi pod Barceloną... Niewyobrażalna liczba ludzi oddałaby wszystko, żeby być na jego miejscu a koleś odwala takie cyrki, że głowa mała. Cały sztab chucha i dmucha na niego, żeby biedak był zdrowy i się nie połamał a Pan Dembele ma to wszystko głęboko w D. Napierdziela po nocach w Fortnita, bagatelizuje kontuzje, urządza sobie jakieś wycieczki bez zgody klubu i notorycznie się spóźnia. Co gorsza stawia się zarządom klubów w których gra/grał. W swojej krótkiej karierze ma już na koncie groźby wobec zarządu Rennes, który nie chciał go sprzedać (oznajmił, że zakończy karierę i wyjedzie z babcią do Seneglau), skandaliczny strajk oraz zniknięcie z ośrodka treningowego BVB i brak kontaktu z zawodnikiem, stanowczy brak akceptacji decyzji sztabu FCB o transferze do PSG.
Absolutne zero oleju w głowie i jakiejkolwiek dyscypliny czy też asymilacji z drużyną. Dembele wyraźnie bawi się życiem w gronie rodziny i francuskiej kolonii, którą przywiózł do Barcelony i mam spore wątpliwości czy piłka nożna i klub są u niego odpowiednio wysoko w hierarchii jak na ten poziom.
Wg mnie tego typu piłkarze-najemnicy zupełnie nie pasują profilem do FCB i filozofii klubu.
Na koniec dodam, że na pytanie dziennikarza o jego poziom języka hiszpańskiego odpowiedział, że uczy się go oglądając serial Narcos ;) Prawda jednak jest taka, że nie uczy się go wcale bo mu się nie chce. Można by jeszcze sporo wymieniać, ale po co skoro Dem i tak ma na to wszystko wyje***e a zarząd będzie na niego stawiał bo "chłopak ma potencjał i w końcu wypali" ;)
https://zapodaj.net/images/048506dc95bac.jpg
1
@pasquda Zrezygnował z repry, żeby mieć czas na swoje biznesy. To nie jest wielka tajemnica :p
1
Znienawidzony w Madrycie Pique udziela wywiadu lokalnemu szmatławcowi a potem się dziwi, że to zostało to wykorzystane przececiwko niemu i Barcelonie. To tak jakby poszukiwany przestepca przyszedł z własnej woli na komendę i dziwił się, że został zatrzymany :d
0
@kibicsportu Słoweńcy nie są mocni. To my jesteśmy tacy słabi
5
Nie było innego zdjęcia pod ten artykuł? ;)
48
Zobaczymy jak będzie stał z formą, bo 170 baniek za 28 letniego, szklanego, problematycznego pod kątem wychowawczym symulanta i zdrajcę to wcale nie jest jakaś wielce promocyjna cena.
0
No to teraz Rakitic w wyjściowym składzie do zajechania :D
15
Czyli przez najbliższy rok codziennie artykuł z serii "Kwestia godzin" z Neymarem w roli głównej?
0
@Mario96w przecież to "duma" polskiego narodu. Współcześni żołnierze wyklęci
0
Neymar to żywa reklama. Każdy klub i liga w której gra niesamowicie zyskuje marketingowo. Nie dziwi mnie więc, że prezes LL go chce w Hiszpanii $$$
0
@Mroziu Oby nie
8
Od ponad 2 miesięcy, dzień w dzień jest to samo. Pojawia się oferta, PSG ją odrzuca, Ney może zostać w Paryżu, otoczenie piłkarza uważa inaczej i ogólnie wszyscy czekamy aż przemówi sam wielki Neymar. Niech to już się wreszcie skończy...
7
Neymar i odpowiedzialność? Hahaha
10
To teraz się mocno podciągnie w Fortnicie :)
0
@MesQueUnClub_87 Neymar
http://img.fruugo.com/product/2/85/61236852_max.jpg