29

Życzę mu wybuchu formy, powrotu na szczyt i pokazania nam środkowego palca jak będziemy go chcieli z powrotem po sezonie. Barca ostatnio zachowuje się jak "mniej niż klub".

4

To już druga w jego kolekcji :)

0

@Grzesior667 wyciąganie wniosków tylko po takim wideo jest jak czytanie samych nagłówków w gazetach. Wierzę, że osoby czytający komentarze, które nie oglądały meczu, są na tyle inteligentni, że nie bedą opierać swojej opinii na podstawie jednego komentarza, choć prawdą jest, że Dembele zagrał w tym meczu fatalnie.

0

@monsterrize oczywiście, że nie ma co oceniać po jednym meczu. Niestety fakty jest taki, że pomimo ogromnych umiejętności i potencjału, forma Dembele jest bardziej zmienna niż pogoda.

1

@Grzesior667 ja tylko wkleiłem znaleziony w internecie film i dopisałem własne subiektywne zdanie. Jesli masz inne to podejmij dyskusję a nie zarzucaj manipulatorstwa.

1

@l0Messini zero dobrych, bo to kompilacja jego złych zagrań i ma na celu pokazać jak wiele ich w tym meczu było. Póki będzie naszym zawodnikiem, będę trzymał kciuki za jego karierę i rozwój. Czasem mam jednak wrażenie, że ten chlopak nie traktuje tego wszystkiego zbyt poważnie

2

@koksik2700 Tak, razem wziętych.

0

To, że Dembele zagrał padakę już wiemy, ale jak się obejrzy kompilację jego zagrań to ręce opadają. Wyglądał w tym meczu jak grajek z ekstraklasy, któremu się zwyczajnie nie chciało. Chłop ma potencjał, ale też masę rzeczy do poprawy a od 3 lat stoi w miejscu :/

Film dla ludzi o mocnych nerwach:
https://streamable.com/e3781

3

Barca bez środka pola nie istnieje a wuefista wystawił dzisiaj w środku rzemieślnika Alenę i Roberto, który sam już nie wie na jakiej pozycji gra w tym klubie (głównie bok obrony). Zabrakło finezji i techniki. Środek powinien być bardziej kreatywny, żeby odpalali tacy gracze jak Suarez czy Antek. Ja by to widział tak: De Jong na piwota (niesamowicie czyta grę) Arthur jako architekt gry (naturalny następca Iniesty) i Cou na OP. A nie.. Moment. Oddali go do Bayernu. No to trzeba wprowadzać Puiga i to szybko bo marnie to wygląda.

0

Brawo!! Teraz jeszcze oddajmy Dembele, Rakitica, Semedo, Umtitiego i Rafinhe (plus dopłata) za Neymara, który po tygodniu złapie kontuzję i będzie perfekcyjnie :D

0

@Nicko Niestety. Jak widać nie wyszło za dobrze ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Nicko 2x słupek, Suarez kontuzja, Barca zupełnie bez pomysłu na grę, Rakitic wpuszczony w przerwie, żeby ratować sytuację.

3

Rakitić na ławce? 3 razy musiałem to przeczytać bo myślałem, że źle widzę :D

0

Co się dzieje z tym klubem? :/

4

Rewolucja jak kadrze Realu ;)

1

@AxelF Dokładnie tak. Do anonimowego krytykowania każdy pierwszy w kolejce a w realnym życiu nawet puszki po tym piwie do śmietnika nie doniesie a co dopiero mówić o materialnej i bezinteresownej pomocy innym

23

Czasem lepiej siedzieć cicho. Tych co nie dają nic nikt się nie czepia. Jak multimilioner wpłaci na szczytny cel kilka lub kilkaset tysięcy to MAŁO! bo przecież dla niego to jak dla nas 10-30 zł... Ilu z Was dało na szczytny cel w ostatnim czasie choćby 20 zł? To niewiele jak się idzie na piwko ze znajomymi, ale jak trzeba oddać komuś to nagle staje się dużą kwotą. Łatwo pisać w internecie.

0

Mina jakby z kumplami jakąś panienkę obczajał ;)
-Not baaad

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ale meczycho...

1

Rekord ustanawiany jest wtedy, kiedy "przeskakuje się" najwyższy aktualnie wynik. Nie wiem co 10 miejsce Valdka ma wspólnego z jakimś rekordem

14

Kadra jest kompletna i zarząd wie, że Neymar nie podniesie sportowego poziomu aż tak bardzo, żeby wart był takiej szopki. Wg mnie chodzi o kasę. Neymar to marketingowa żyła złota, król mediów społecznościowych i idol dzieciaków. To wszystko to potężne źródła pieniędzy.

10

Obaj z Messim byli i są najlepsi na świecie w tym co robią. Różnica polega na tym, że jeden po prostu gra w piłkę a drugi na każdym kroku podkreśla jak to nie jest zaj*bisty

3

Ja tam bym chciał, żeby Ney poszedł do Realu. Rozkapryszone, dorosłe dziecko, samba w głowie, specjalne traktowanie ze względu na spełnienie się mokrego snu samego prezesa i z miejsca większe wynagrodzenie niż Bale, Hazard i Ramos razem wzięci. Neymar jest osobą, która nie lubi się podporządkowywać jeśli nie ma w drużynie autorytetu pokroju Messiego i czasem zacząłby odstawiać kolejne szopki. Jak nic rozwaliłby im szatnię i narobił sporo brudów ;)

0

@Barca1922 Jestem w stanie w to uwierzyć. Neymar to mokry sen Pereza i niespełnione marzenie ;)

0

@niteincubus Puig będzie się ogrywał, ale nie w istotnych meczach o stawkę. Vidal to gracz światowej klasy z ogromnym doświadczeniem i silnym charakterem, który nie raz już ratował nam tyłek w momencie, kiedy inni odpuszczali. Dodatkowo nie psioczy, że jest rezerwowym, nie kasuje astronomicznych zarobków i ma poparcie szatni.

12

Zbierają ziarnko do ziarnka wyprzedając wartościowych graczy, żeby było na symulanta z Brazylii. Niech ktoś zatrzyma tą karuzelę żenady...

0

Grać w piłkę potrafił, ale inteligencją nigdy nie grzeszył

0

@donleoJR u mnie też zaczęło w pewnym momencie ścinać. Jak wrzucałem link to było okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?