0

Nie kojarzyłem tych słów :)

6

Jeśli jest zasłużony to dlaczego nie?

0

A za niecały tydzień pracy, mógłby wybudować duży dom pod Warszawą i go bogato wyposażyć. Nie licząc kontraktów reklamowych ;)

19

Podobno CE L’Hospitalet jest zainteresowane. Suchar dla kumatych ;)

1

Niepojęte, że Ramos może być dla jakiegokolwiek sportowca wzorem..

7

Przykład Balotellego świadczy o tym, że nie ma pewności, że z wiekiem człowiek dorasta. Messi też w młodym wieku miał juz wszystko i podobnie było z wieloma piłkarzami. Wystarczy porównać Francuza do jego przyjaciela Mbappe. Przepaść mentalna. Straszna szkoda bo wiele osób, w tymja bardzo w niego wierzyło.

0

Zatrucie wynika z nieodpowiedzialnego trybu żywienia. Dembele ma na tyle możliwości i pieniążków, że może jeść najlepsze produkty ze srebrnych talerzy. Jakoś innym piłkarzom się to nie zdarza.. Dodam jeszcze, że Dembele solidnie sobie zapracował na taką opinię. Nie sądzę, żeby taki hej wylał się na innego piłkarza FCB w podobnej sytuacji. W przypadku Francuza smierdzi tu niestety brakiem odpowiedzialność (delikatnie pisząc)

3

To jest jego agent, który zarabia na wciskaniu kitu. Sprzedałby piasek na pustyni gdyby musiał. Będzie go bronił bo jeśli akcje Dembele dobrze stoją to w jego portfelu też jest wtedy wesoło.Nie wierzę, że sztab medyczny takiej instytucji jak FC Barcelona nie jest w stanie poradzić sobie z problemami żołądkowymi na przełomie 2 dni.

1

Co to znaczy powinna? O czym ty w ogóle piszesz?

1

Messi jest najlepszy i umiejętnościami poza zasięgiem jakiegokolwiek piłkarza. Niestety gra czasem zbyt samolubnie. Mógł mieć dzisiaj z 4 asysty gdyby nie poszedł z akcją sam

0

Dembele niczego by dzisiaj nie zmienił

0

Racja, dzięki za korektę

0

Dawno nie chciałem, żeby ktoś konkretny strzelił gola tak jak dzisiaj Malcolm. Niech zabierze Valverde ostatnie argumenty! Vamos!

0

Ale ja nie mam na mysli konstruktuwnej lub dobrze uargumentowanej krytyki. Boli po prostu czytanie komentarzy typu "tylko nie ten dzban, cebulak, debil, kretyn... itd". Każdy arbiter popełnia błędy. Marciniak ma swoje zalety, nie daje sobie wejść na głowę i dobrze kontroluje sytuacje na boisku. Nie rozumiem po co ten hejt. Użyłem slowa "polaczki" bo to całe narzekanie jest niestety naszą niefajną cechą narodową. Poza tym gdzie ja kogokolwiek mierzę?

0

Za to ty wcale nie pokazujesz swojego cebulactwa pisząc takie komentarze. Wcale.

1

Pomyśl chłopie czasem zanim coś napiszesz..

2

Ehhh polaczki... Tyle zawiści i jadu w artykule o arbitrze? Że niektórym nie nudzi się to wieczne narzekanie na dosłownie wszystko.

1

Frajer czy nie, kwestia umowna. Trafiła mu się posada na jednym z dwóch najlepszych stołków w jego branży. Może i mógł poczekać, ale ilu z nas na jego miejscu mając ofertę świetnej pracy, w najlepszej na świecie firmie specjalizującej się w naszej dziedzinie odmówiłoby? Czy to ze względów honorowych czy lojalnościowych wobec aktualnego pracodawcy. Być może zawaliłby mundial i szansa by przepadła. Gość podjął decyzję i tyle.
Jednak to jak zachował się Real w stosunku do niego to już jest inna bajka. Żenada jednym słowem. Jak można na takim poziomie argumentować jego zwolnienie, stosunkiem wyników do ilości piłkarzy w kadrze nominowanych do ZP??? xD Konkursu popularnościowego aka Telekamery, któremu brakuje tylko możliwości głosowania metodą SMS. Współczuję kibicom Białych. Niezły gnój się tam zrobił i trochę zajmie posprzątanie go.

5

Poziom sportowy to nie wszystko. Nie można pozwolić, żeby rozkapryszony dzieciak niszczył atmosferę w szatni. Siłą Barcy jest jedność, mentalność i sposób rozumowania futbolu. PSG, ManU, City czy Juve nie mają jakoś dużo gorszej kadry od nas. Ba! mają dużo więcej pieniędzy by kupić dowolne gwiazdy. Jednak na 10 rozegranych meczy myślę, że w każdym jednak faworytem a 8 raczej byśmy raczej wygrali. Musimy zrozumieć, że są rzeczy, o których nie mamy pojęcia, nie wiemy co się dzieje w szatni, na treningach itp. Dembele to ogromny talent i sam również chciałem by stał się gwiazdą, nowym Neymarem. Niestety są już to kolejne niefajne akcje w jego młodej piłkarskiej karierze. On nie rozumie, że nie ma ludzi niezastąpionych. Chciałem napisać, że oprócz Messiego, ale nawet bez niego klub będzie istniał. Jeśli przez niego ma być w drużynie gnój to lepiej niech go ktoś weźmie póki jest coś warty.

0

Ale doping.. Aż nie wierzę, ze to Camp Nou

13

Napluł na herb i na wszystkie wartości z powodu, których kibicuję temu klubowi. Nie chcę go tu widzieć

0

Dembele, Umtiti, Lenglet, do niedawna (Dinge) a w planach Rabiot i Upamecano. Może Bartek buduje francuską kolonię, żeby skusić w przyszłości Mbappe ;)

0

Może zostaw ocenę zawodnika ludziom, którzy się w tym specjalizują. Wiesz, że istnieje coś takiego jak taktyka, którą ustala trener i nie każdy zawodnik się w nią wpisuje. To, że Paco strzela w Borussii to nie znaczy, że wróci do nas i będzie strzelał. Suarez podaje więcej bo takie jest założenie trenera. Piątek miałby to samo zadanie. W Genoi nie ma z kim klepać więc oddaje strzał jak jest ku temu okazja w innym przypadku była by strata piłka co akcję. Ty jednak już teraz wiesz, że nie sprawdziłby się u nas bo czytałeś statystyki, oglądałeś skróty meczów i filmiki na YT. Jest wielu zawodników, którzy są młodzi i strzelają dużo bramek a jednak nie każdym Barca się interesuje. Widać jest w Piątku coś co przykuło uwagę skautów, którzy widzę jednak trochę więcej.

6

Koszulka reprezentacji działa na Milika jak kryptonit na supermana

4

A co? Z twojego portfela mu płacą?

2

Regularna obecność Benzemy w nominowanych do ZP najlepiej świadczy o powadze tej nagrody ;)

2

10 zawodników wyjechało a zaprosił jednego z kadry B :d

8

Rezerwowi dostają 5-7 minut w końcówce. Malcolm nie gra w ogóle (40 baniek w błoto). La Masia... A co co jest La Masia? Piłkarze nie powiedzą, że są zmęczeni bo każdy chce grać i to jest normalne. Dlatego potrzebny jest trener, który potrafi podjąć decyzję o posadzeniu gwiazdy na ławce. Niestety już teraz widać to na boisku widać pierwsze efekty zmęczenia. Niedokładność, ślamazarność.. Nie wierzę, że taki obrońca jak Pique nagle zapomniał jak się odbiera piłkę. Rakitić motor napędowy drużyny odnotowuje coraz więcej strat i niedokładnych podań.. To są tylko ludzie a EV nie potrafi wyciągać wniosków. Jak tak dalej pójdzie to tak spuchniemy pod koniec sezonu, że zamiast potrójnej korony będzie walka o LM.

2

Jedno śmiało mogę stwierdzić jako kanapowy znawca. Od czasu przejęcia trenerskiego steru przez EV, mecze Barcelony są jednymi z nudniejszych jakie oglądam. Gdyby nie pojedyncze zrywy i przebłyski indywidualnych umiejętności graczy to usypiałbym przed końcem za każdym razem. O aktualnych wynikach nie warto wspominać..

3

Nie zrozumiem tego dlaczego on a nie Paco? Munir to nie jest poziom Barcy. No chyba, ze tej Valverde..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?