1

Powinien dostać jeden ligowy meczyk za tą przerwę. Należy mu się :)

3

Malcoma*

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak komuś nie przeszkadza jakość to podrzucam link do PL komentarza:

http://assia.tv/live2/kanal-sport/?lang=pl

1

Nie do końca. Po prostu mam porównanie do innych telewizji, które robią to dużo lepiej i przystępniej dla odbiorców.

1

Oczywiście, że mówi, ale jako niezadowolony klient mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie

40

Powinien istnieć zakaz sprzedaży Polsatowi praw do transmisji wszelkiego rodzaju wydarzeń, zwłaszcza sportowych. Ze wszystkiego zrobią PPV, albo inne sposoby naciągania ludzi. Kwoty jakich sobie za to żądają to grube przegięcie.

1

Malcom gra z "14"

0

Braku umiejętności nie można mu zarzucić. Udowadnia co jakiś czas, że jak chce to potrafi. Niestety ostatnio często ma problemy z utrzymaniem koncentracji w meczach z mniej wymagającymi rywalami. Co się przekłada na wiele błędów, kończących się stratą głupich bramek.

2

Mam wrażenie, że Piłkarzom Realu dzisiaj zwyczajnie bardziej się chce. Motywacja w takim meczu zawsze powinna być maksymalna a patrząc na zaangażowanie naszych ciężko nawet poczuć, że ogląda się El Classico.

0

Zimny prysznic przed El Classico

0

Bacon. Nie ma lepszej gry

0

Za "szwabów" powinieneś dostać bana..

21

Poziom tych ciekawostek i samego artykułu pozostawia wiele do życzenia ;) BarcaInfo, czekamy!

0

Powinienem sprecyzować, że chodzi o trofea międzynarodowe a nie tylko podwórkowe :) PSG nie wygra LM, jestem tego niemal pewny. W przypadku potyczek o najwyższą stawkę trzeba czegoś więcej niż świetnych najemników i góry pieniędzy na koncie. Udowodniły to Chelsea, City, PSG.

0

Czyli w skrócie:
PSG - kasa
FC Barcelona - trofea (i też niemała kasa)

Nie wiem nad czym tu się zastanawiać..

21

Okładka Asa przypomina mi youtubową miniaturkę jakiegoś niskolotnego kanału dla niezbyt wymagającej publiki. Typowy clickbaitowy, kontrowersyjny tytuł i to zdjęcie z wyraźnie zakresloną twarzą Chumiego.. Brakuje jeszcze tylko strzałek wskazujących na niego.

8

Wg mnie to przedwczesny finał. W tym momencie Sevilla to w mojej opinii druga siła w Hiszpanii. Mam nadzieję, że zobaczymy naprawdę fajny dwumecz, który wygramy :)

0

Do czego konkretnie pijesz?

21

Swoją drogą ciężko nie odczuć wrażenia, że bardziej na tym wykluczeniu Barcy zależy madrytowi i stołecznej prasie niż samemu Levante ;)

6

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego Valdek świadomie wystawia zawodnika z nieciekawą sytuacją kartkową, wiedząc, jakie w hiszpańskiej piłce odchodzą biurokratyczne wałki. W takich sytuacjach nigdy nic nie jest pewne a występ Chumiego nie był nam niezbędny..

1

Busquests grał w dwóch ostatnich meczach i stwierdził, że przyda mu się odpoczynek.. Szkoda, że nikt nie zapytał później o odpoczynek dla Rakiticia.

0

Logika? Jaka logika? :D

0

Vidalowi należy się bramka w tym meczu jak psu buda. Niesamowite serducho do gry!

0

El Mundo to jeden z najgorszych szmatławców. Dziennikarski poziom polskiego Faktu albo Super Expressu.

4

Mówicie co chcecie, ale chłopa bronią wyniki (oraz kryzysy u rywali) więc nikt go nie wyrzuci. To naprawdę dziwne uczucie, że pomimo zdecydowanego prowadzenia w lidze i pozostawania faworytem w LM, mając niezwykle silny skład i "problem bogactwa" w składzie (m.in. Coutinho nie mieszczący się w wyjsciowym składzie) wciąż nam kibicom doskwiera spory niedosyt i dystans do trenera.

0

Przecież to trener danego zespołu ustala zadania zawodnika na boisku. To tak jakby ktoś napisał na bazie suchych statystyk, że Coutinho jest kiepskim skrzydłowym bo tam na siłę wciska go Valverde. Nie wiadomo, jak dany napastnik odnalazłby się w odmienionej roli przy innym trenerze

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Niech AS się zajmie białymi ze stolicy. Tam jest więcej "rosnących problemów"

0

Niestety mam nieprzyjemność leżeć teraz w szpitalu a co gorsze, mam wrażenie, że po obejrzeniu tego meczu mi się pogorszyło ;) jedyna rzecz na plus to trochę boiskowego doświadczenia dla młodych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?