ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najlepsze jest to, ze Jak by Kolumbia grala bez bramkarza to i tak bysmy przegrali 2:3 :d
8
Może chociaż Marciniak zostanie w tej Rosji trochę dłużej
1
8 minut pocisneli i się biedaki zmeczyły
8
Przynajmniej tam coś grają
0
Podłożyłby się kilka razy i ugrałby w końcu karnego. Tym się różni od Messiego.
0
Jeśli wysoko wygra z Nigerią a Chorwaci wysoko pokonają Islandię to tak
0
No to ciekawie.. Bo to nie jest taki nieprawdopodobny scenariusz ;)
1
Mam pytanie. Co dzieje się w przypadku kiedy Senegal wygrywa z Japonią, my remisujemy bezbramkowo z Kolumbią a następnie i Polacy i Kolumbijczycy wygrywają swoje mecze takim samym wynikiem. Senegal wychodzi z pierwszego miejsca a Polska i Kolumbia mają po 4 pkt, identyczny bilans bramek, remis bezbramkowy w bezpośrednim starciu i takie same wyniki porażek "u siebie" i wygranych "na wyjeździe". Co jest decydujące w takiej sytuacji?
0
Dziurawa obrona i kosmiczny atak. Szykują się hokejowe wyniki w meczach Argentyny ;)
0
Suarez znowu cyrk odwala
0
Pewnie będzie płacone w 5 ratach bo aż nie wierzę, że ten zarząd potrafi coś normalnie sprzedać ;)
0
Krychowiak na plus?? Oglądaliśmy chyba rozne mecze..
0
Milikowi po załozeniu koszulki reprezentacji pogarsza się wzrok
0
No i.. Mecz o honor :)
27
"Baloniku nasz malutki, rośnij duży, okrąglutki..."
0
Nie ma z kim grać to przylutował z daleka ;)
1
Grosicki to tylko biegać potrafi...
1
Fatalnie to wygląda na razie. Ogromny chaos
36
Jak mnie denerwuje to określanie wartości zawodnika po ilości zdobytych trofeów.. Wyszłoby, że taki Douglas który nic nie grał a ma na koncie mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla i Ligę Mistrzów jest lepszy niż np. Aubameyang, który ma tylko puchar oraz superpuchar Niemiec?
1
Okej, wygrałeś z tym :D
0
Jeden z komentatorów TVP Sport chyba jest umierający. Jeszcze tak zamulonego człowieka na tym stanowisku nie słyszałem..
23
Media to jednak potrafią ze wszystkiego zrobić gnój.. Widać od początku, zwlaszcza w wywiadach i w relacjach z innymi zawodnikami, że czuje sie tu dobrze i jeśli nie będą chcieli go wyrzucić to nigdzie nie odejdzie.
0
Nie ma szans. Tracą 4 pkt do bezpiecznego miejsca a został tylko jeden mecz
3
To drugi największy sukces dla kibiców realu w tym sezonie zaraz po przerwanej serii meczow bez porazki Barcy.
0
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego takie rzeczy zawsze dzieją się w meczach realu?
3
Ma też zadatki na księdza ;)
0
Amigo to po hiszpańsku przyjaciel i znaczy to samo co w Polsce. Kwestia użycia go to indywidualna sprawa
0
Odpowiedni zapis o opcji pierwokupu w kontrakcie i niech idzie. Nie ma co być psem ogrodnika. W La Masii jest sporo takich chłopaków z ponadprzecietnym talentem a dla wszystkich nie znajdzie się miejsce w pierwszej drużynie. Lepiej żeby rozwijali się w klubie na poziomie niż meczyli się w drugiej (oby) lidze hiszpanskiej.
0
Dziękuję
0
Podrzućcie prosze linka. Wszystkie transisje mi popadaly