5

Najlepsze jest to, ze Jak by Kolumbia grala bez bramkarza to i tak bysmy przegrali 2:3 :d

8

Może chociaż Marciniak zostanie w tej Rosji trochę dłużej

1

8 minut pocisneli i się biedaki zmeczyły

8

Przynajmniej tam coś grają

0

Podłożyłby się kilka razy i ugrałby w końcu karnego. Tym się różni od Messiego.

0

Jeśli wysoko wygra z Nigerią a Chorwaci wysoko pokonają Islandię to tak

0

No to ciekawie.. Bo to nie jest taki nieprawdopodobny scenariusz ;)

1

Mam pytanie. Co dzieje się w przypadku kiedy Senegal wygrywa z Japonią, my remisujemy bezbramkowo z Kolumbią a następnie i Polacy i Kolumbijczycy wygrywają swoje mecze takim samym wynikiem. Senegal wychodzi z pierwszego miejsca a Polska i Kolumbia mają po 4 pkt, identyczny bilans bramek, remis bezbramkowy w bezpośrednim starciu i takie same wyniki porażek "u siebie" i wygranych "na wyjeździe". Co jest decydujące w takiej sytuacji?

0

Dziurawa obrona i kosmiczny atak. Szykują się hokejowe wyniki w meczach Argentyny ;)

0

Suarez znowu cyrk odwala

0

Pewnie będzie płacone w 5 ratach bo aż nie wierzę, że ten zarząd potrafi coś normalnie sprzedać ;)

0

Krychowiak na plus?? Oglądaliśmy chyba rozne mecze..

0

Milikowi po załozeniu koszulki reprezentacji pogarsza się wzrok

0

No i.. Mecz o honor :)

27

"Baloniku nasz malutki, rośnij duży, okrąglutki..."

0

Nie ma z kim grać to przylutował z daleka ;)

1

Grosicki to tylko biegać potrafi...

1

Fatalnie to wygląda na razie. Ogromny chaos

36

Jak mnie denerwuje to określanie wartości zawodnika po ilości zdobytych trofeów.. Wyszłoby, że taki Douglas który nic nie grał a ma na koncie mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla i Ligę Mistrzów jest lepszy niż np. Aubameyang, który ma tylko puchar oraz superpuchar Niemiec?

1

Okej, wygrałeś z tym :D

0

Jeden z komentatorów TVP Sport chyba jest umierający. Jeszcze tak zamulonego człowieka na tym stanowisku nie słyszałem..

23

Media to jednak potrafią ze wszystkiego zrobić gnój.. Widać od początku, zwlaszcza w wywiadach i w relacjach z innymi zawodnikami, że czuje sie tu dobrze i jeśli nie będą chcieli go wyrzucić to nigdzie nie odejdzie.

0

Nie ma szans. Tracą 4 pkt do bezpiecznego miejsca a został tylko jeden mecz

3

To drugi największy sukces dla kibiców realu w tym sezonie zaraz po przerwanej serii meczow bez porazki Barcy.

0

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego takie rzeczy zawsze dzieją się w meczach realu?

3

Ma też zadatki na księdza ;)

0

Amigo to po hiszpańsku przyjaciel i znaczy to samo co w Polsce. Kwestia użycia go to indywidualna sprawa

0

Odpowiedni zapis o opcji pierwokupu w kontrakcie i niech idzie. Nie ma co być psem ogrodnika. W La Masii jest sporo takich chłopaków z ponadprzecietnym talentem a dla wszystkich nie znajdzie się miejsce w pierwszej drużynie. Lepiej żeby rozwijali się w klubie na poziomie niż meczyli się w drugiej (oby) lidze hiszpanskiej.

0

Dziękuję

0

Podrzućcie prosze linka. Wszystkie transisje mi popadaly

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?