8

Jesli chodzi o ofensywnych zawodników, Cou to po Messim najbardziej wartościowy piłkarz w kadrze. Chyba nigdy nie zrozumiem sposobu myślenia Valverde

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

PSG to złota klatka.. Nigdy nie zgodził bym się na transfer do Paryża w momencie gdy interesowałby się mną inne europejskie potęgi, choćby ze względu na problemy z późniejszym opuszczeniem klubu, czy też niski pozion ligi.

0

Suarez w tym sezonie w większości meczów kopie się po czole a Dembele to na razie znak zapytania z potenciałem. Wiele zależy od dyspozycji dnia więc nie przesadzałbym z takim optymizmem ;)

1

Getafe pod skrzydłami Borbalasa to taki typowy bunkier. Mam nadzieję, że Waldek nie wystawi dwóch defensywnych pomocników na bezpieczną grę tylko ruszymy na nich z pełną mocą od samego początku :)

0

Ale on chce zostać i już! Przecież to argument nie do podważenia.

0

No w sumie coś w tym może być ;)

3

Aleś teraz dowalił z tymi majtkami :D Dzięki za opinię. Co do spodenek to jakoś mi granat mniej pasował i właśnie też zamysł był taki, żeby się łączyło z tymi "ścięciami" :)

0

Świetny pomysł :D

0

Dzięki za opinię :) Kolory pasków są jedynie w innym odcieniu i dodałem je dla lekkiego urozmaicenia. Podobny zabieg zastosowano w jednej z ładniejszych koszulek Barcy:
https://i.pinimg.com/originals/0d/13/32/0d1332ecafe3f0f54575a56459626d16.jpg

Projekcik zwyczajnie dla zabawy. Już nawet największy optymista nie wierzy, że jeszcze zobaczymy klasyczne proste pasy ;)

53

Chciałbym podzielić się z wami efektem wieczornej nudy i jednocześnie poprosić o waszą szczerą opinię :) Która wersja najbardziej wam się podoba? Co byście zmienili?

http://s6.ifotos.pl/img/fcb-koszu_qwxaaqs.jpg

0

Ależ niech się różnią! Jestem jak najbardziej za :) Chodzi o to, żeby nie przesadzać z tymi zmianami. Jeśli projektant nie potrafi odświeżyć designu koszulki, bez utraty tożsamości i tradycji to co z niego za projektant? No chyba, że marketing naciska :P
Klasyczne pasy z sezonu 2016/2017 sprzedały się w rekordowej ilości i nikt nie narzekał, że są podobne do tych z przed 10 lat.

9

A tymczasem kolejna meczówka w szachownicę a następna pewnie będzie w kropki

3

Wtedy czułeś klasyk? Jak był kwas na boisku i masa niepotrzebnych fauli?

14

Nie chciałbym Mourinho w Realu. Nie ze ze względów sportowych, ale z powodu fatalnej atmosfery jaką wprowadzał. Podsycanie nienawiści między rywalamk, wylewanie żali i narzekanie na arbitrów... Ehh.. Mam nadzieję, nie trzeba będzie znów tego przerabiać.

0

Jak chcesz zobaczyć freestyle i sztuczki z piłką to wyjdź w niedzielę na rynek w byle większym mieście. Poza tym.. Dembele i najwyższej klasy gra? Pogadamy jak się ogarnie i utrzyma formę przez kilka sezonów.

1

Nie ma najmniejszego sensu porównywać Cou do Dembele i już nawet nie chodzi o zupełnie inny profil zawodnika a o pozycję i zadania na boisku. To jakby napisać że Iniesta był gorszy od Suareza bo strzela mniej bramek.

0

Tak dobrych obydwu bramkarzy Barcelona chyba jeszcze w historii nie miała

3

?

0

Tylko te godziny transmisji... :)

3

Co za końcówka! Senores y Senoras!!

1

Zgadzam się z tobą. Nie ja układałem ranking :)

1

Łap ranking:

https://www.ppe.pl/publicystyka/4034/filmy-marvela-od-najgorszego-do-najlepszego.html



W miarę sensownie opisana każda pozycja. może ci się przyda.

EDIT: Tak jak piszą wyżej, najlepiej zobaczyć wszystkie po kolei :)

1

I bez żółtej powinien wylecieć z boiska. Taki faul w stylu tych najgorszych Ramosa czy Pepe..

24

A niby za co miał otrzymać ZP? Przecież nie potrafi główkować i strzela tylko lewą nogą :|

0

Prędzej Valverde posadzi Rakitica na ławce, niż Pele przyzna, że Messi jest najlepszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Modrić najwięcej lajków nazbierał. Przecież od dawna wiadomo, że o to chodzi w tej zabawie :)

0

Tak ciężko dopisać w tytule "z REZERZWAMI Valencji" fajny ten tytuł. Taki clickbaitowy..

3

Ja nie myślałem. Ja miałem nadzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?