ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, ale nawet poza dniami meczowymi na każdym kroku mozna kupić
1
Chciałbym zobaczyć Thiago harującego na boisku choć w połowie tak jak Rakitic. To kompletnie różni zawodnicy i porównywanie ich jest bez sensu.
3
Gdyby aktualny zarząd rządził 13 lat temu, być może nie mielibyśmy przyjemności oglądać Messiego na takim poziomie. Czasem warto postawić na młodych zamiast kupować kolejnego za grube miliony. Zwłaszcza, że ostatnie ligowe mecze będą o pietruszkę więc będzie okazja dla kadry B
0
a nawet jeszcze piękniejsza gdyby nie blamaż z Romą
2
Zwycięstwo Liverpoolu byłoby truskawką na torcie tej LM :)
3
Liverpool na drugą połowę wyszedł z głowami w finale. Niemalże to ich zgubiło. Podobnie jak Barcę. Finał według mnie będzie bez zdecydowanego faworyta. Zadecyduje dyspozycja dnia, szczęście i to kto będzie sędziował.
0
To zależy w czym najlepszy? Bo na pewno nie w piłce nożnej ;)
0
Jak real grałby w szachy to stawiał by figury tam gdzie popadnie licząc, że nikt nie zauważy ;)
1
Nie wiem czy bardziej jestem zły na Bayern i jego nieudolność czy na tego tureckiego patałacha sędziego...
2
Dwa niepodyktowane karne. Jeden po faulu na Robercie, drugi po ewidentnej ręce Marcelo. Z drugiej strony tak nieskutecznego Bayernu dawno nie widziałem. Miał masę okazji, których nie wykorzystał. No i ten babol Ulreicha...
17
A w madrycie i tak powiedzą, że zasłużenie, że cały świat jest przeciwko nim, LM jest ważniejsza niż tryplet a ronalno zasługuje na złotego balona... Dramat.
0
3 eweidentnych karnych nie podyktował sędzia ogolnie w dwumeczu
0
Gdyby wygrali tylko Puchar Króla to byłoby to trofeum równoważne z wygraniem LM i LL. A jak nie to Zlota Piłka, Pichichi, Zamora itp.. Zawsze znajdą jakieś "ale" byle by tylko nie musieć przyznać ze Barca miala lepszy sezon..
0
Dzięki za odpowiedź :) po powtórkach, które oglądałem ciężko stwierdzić, ale to raczej bez znaczenia na tę chwilę. Grunt, żeby obyło się bez takich kontrowersji w meczu z Bayernem ;)
0
Mam nadzieję, że Barca dzisiaj nie zafunduje jakiejś przyktej niespodzianki. Btw, oglądał ktoś wczoraj te wypociny Realu? Faktycznie były kontrowersje czy znów MD przesadza?
0
Nazwać kogoś wzorem do naśladowania to wg mnie największe wyróżnienie na jakie człowiek może zapracować. Takich ludzi jest naprawdę niewielu, ale Iniesta z pewnoscią się do nich zalicza. Jest mi cholernie smutno i czuję dziwną pustkę... To naprawdę niesamowite, że oglądam pilkę nożną juz przeszło 20 lat i piłkarzy o takim wielkim serduchu, wspaniałym charakterze i nieziemskich umiejętnościach mógłbym policzyć na palcach jednej ręki. Andres, dzięki za wszystko.
1
Ręce opadają jak się czyta takie posty... Faktycznie wina trenera a zawodnicy zawsze bezkarni. Jakoś ci sami zawodnicy, tak strasznie poturbowani i zmęczeni sezonem roznieśli w pył Sevillę, ktora jest o klasę lepsza niz Roma. Co lepsze mecz został rozstrzygnięty jeszcze przed pierwsza zmianą. Pilkarze przeszli obok meczu i trzeba nie miec pojęcia o piłce, żeby w tej sytuacji obwiniać o ten blamaż tylko i wyłącznie trenera.
3
Jeden Ter Stegen zachował klasę
9
Miałem 12 lat jak Iniesta debiutował w Barcelonie. Mecze Barcy oglądałem już wcześniej z ojcem, ale to właśnie początki kariery Andresa wiążą się z takim świadomym i dojrzałym kibicowaniem i to właśnie Iniesta oraz Puyol sprawili, że zakochałem się w tym klubie. Z czasem Iniesta stał się moim ulubionym zawodnikiem. Nie jestem w stanie zliczyć liczby plakatów z jego wizerunkiem na ścianach. Jego oryginalna koszulka na urodziny (jeszcze bez żadnych sponsorów) to do dziś najpiękniejszy prezent jaki dostałem w życiu. Swoją postawą na boisku pokazywał, że można być ponad podziałami. Nigdy nie szukał zwad, zawsze grał fair dzięki czemu zyskał sympatię i szacunek nawet kibiców największego rywala. Kapitan. Pan Piłkarz Iniesta.
Została jeszcze garstka meczów, gdzie Don Andres zagra w koszulce Barcelony. Napawajmy się tym ile się tylko da bo takiego piłkarza nie zobaczymy już nigdy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Spokojnie, jeszcze nic nie wygraliśmy.
0
Pewne jest jedno. Spacerek to na pewno nie będzie
0
Wydłużenie okresu bez meczów ma mu niby pomóc? Niby jak?
2
Właśnie takie kabarety mam na myśli.
0
Szybko by się nauczyli ;)
3
Już dając spokój Ronaldo... Coraz wiecej w piłce nożnej symulowania. Powinno się zacząć takie zachowania czerwonymi kartkami, zanim całkiem zabiją ducha tego sportu
0
Przynajmniej passa podtrzymana
4
Roberto dał znać Valverde, że potrzebuje więcej odpoczynku :)
0
Mam nadzieję, że Mina dziś zatańczy :)
0
Wybacz, ale nie będę dyskutował z kimś kto pisze "internetuf".