0

Valverde zostawia zmiany na dogrywkę xD

0

Myślałem że zakończył Suarezowi karierę patrząc na jego reakcję

0

Bo większość piszących tutaj to pokolenie tici-taci i ery Guardioli. Ciężko będzię przebić taką dominację więc dzieciaki wylewają tutaj swoje żale.

0

http://assia.tv/live/mix-sport4/?lang=pl

niestety kiepska jakość

2

Hiszpańscy sędziowie powinni mieć zakaz prowadzenia meczów w europejskich pucharach. W sumie w lidze hiszpańskiej też :P

2

Ale błąd sędziego w Manchesterze..

0

Roma mocno i agresywnie naciska stąd taki chaos w środku pola, ale nie ma szans, żeby była w stanie wytrzymać takie tempo przez cały mecz.

2

"Najlepszy" będzie dzisiaj stawał na głowie, żeby też coś strzelić. Atletico może zyskać na takim egoizmie

2

jak by ktoś miał problem ze streamem to macie link w niezłej jakości z polskim komentarzem:

http://supersportowo.com/stream8.html

0

Suarez to się ostatnio tragicznie zbiera do tych strzałów. Jeszcze mógł rozpęd wziąć

0

Jaki by nie był, jest naszym zawodnikiem i trzeba chłopa wspierać do końca bo być może, między innymi przez wszechobecną krytykę i obraźliwe gesty ze strony "kibiców" Barcelony, Andre czuje presję, z którą nie potrafi sobie poradzić. Takie już mamy czasy, że po 2-3 słabych meczach wylewa się wiadro pomyj na swoich i wyprzedaje połowę kadry. Szkoda mi Gomesa. Nie znajduje się niestety na poziomie Barcy, ale kto wie co by było, gdyby w tych gorszych momentach otrzymał od fanów wsparcie zamiast linczu..

0

Widać Marca wie jeszcze lepiej

3

W takich meczach jak Gran Derbi nigdy nie ma faworyta. Niezależnie od formy, stanu kadry, dyspozycji dnia zawsze jest 50:50. Jeszcze przyjdzie czas na finał LM z Realem, ale wolałbym, żeby to nie było w momencie kiedy biali maja dwa zwycięstwa z rzędu na tapecie :)

12

Finał Barca - Real? Coś wspaniałego, ale nie w tym sezonie. Finał jest zbyt ryzykowny. Mamy szansę upokorzyć Real, zafundować im sezon bez sukcesu a Messi może uciec "Najlepszemu w historii" w klasyfikacji zlotych balonów ale również może być w drugą stronę. Real wygrywa, ustanawia niesamowity rekord i stawia genialny sezon Barcy w cieniu swojego wyczynu, CR7 znów przyćmiewa Messiego. Wszyscy znów są zachwyceni Białymi.. Może to głupie i infantylne. Może to tylko sport, ale nie chcę sobie nawet wyobrażać tego drugiego scenariusza...

Największa szansa na wyeliminowanie Realu to półfinał z Barcą. Z całym szacunkiem dla reszty drużyn oczywiście

9

Podziwiam podejście. Jak Barca przegrała by final z Realem, który przez to zdobyły 3 LM z rzedu to umarłbym z żalu..

2

Już dawno przestałem czytac onet. Polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pewnie, że ze bym chciał. Na orliku bym się wyróżniał ;)

1

To, że drewnianemu Benzemie piłka odbija sie od sęków i raz na jakiś czas poleci tam gdzie trzeba to jeszcze nie znaczy że potrafi klepać ;)

0

Źle mnie zrozumiałeś :) między Messim a Lewandowskim jest przepaść i zgadzam się ze wszystkim co o nim piszesz. Chodzi mi jedynie o to co jeden i drugi daje swojej drużynie. O bycie liderem, przykładem i autorytetem dla kolegów.

0

Błaszczykowski to ogromne serducho i urodzony kapitan, ale lata świetności ma juz za sobą i choć waleczności nie można mu odmówić, to niestety nigdy nie był na pozimie klasy światowej. Grosicki w mojej opinii jest strasznie słaby. Robi młyn na skrzydle, dużo biega, robi trochę zamieszania a swoją grę opiera na szybkości i dryblingach (w większości nie udanych) troche jak kiedys u nas Pedro. Traci mnóstwo piłek i marnuje masę dobrych sytuacji, ale czasem strzeli cos lub asystuje i tym się broni.

Nie napisałem że Lewy jest najlepszą "9" bo też uważam że jest nią Suarez. Jest jednak liderem i jako jedyny w kadrze ma umiejętności na najwyższym, światowym poziomie. Wraca do obrony, rozgrywa i świetnie wykańcza akcje. Nie lubię go ale bez niego nasza repra traci co najmniej 50% jakości.

0

Nie sugeruję sie wywiadami a tym co widziałem w piłce nożnej. Real Madryt to też nie ogórki a w ostatnich latach regularnie z nami przegrywają a nawet od czasu do czasu zdarzy się pogrom (2:6 albo 5:0) a mimo to w każdym meczu szanse są wyrównane bo to przecież Real..
Fakt, ukoloryzowałem trochę ten fargment o Messim ale jak tu się nie zgodzić ze zawodnik wybitny potrafi sam wygrywać mecze. Tak jak Bale w Walii czy Lewy u nas.. Argentyna nie ma jedenastki marzeń ale grają na tyle dobrzy zawodnicy ze pod odpowiednim przywództwem są w stanie wygrywać nawet z Hiszpanani. Nie widzę Leo jako grającego trenera ale na pewno z nim na boisku byłoby inaczej. Odciazył by krycie, skupił na sobie uwagę co najmniej 2-3 rywali, zrobiłby przewagę w środku pola.. Hiszpanie powinni wyciągnąć ile się da zysków moralnych z wczorajszego meczu ale na pewno nie jest on wyrocznią :) wg mnie oczywiście

8

Taki wynik to nie jest niespodzianka. Najlepsza reprezentacja na świecie w pierwszym składzie znęca się nad rezerwowymi... Na mundialu może to wyglądać zupełnie inaczej. Bedzie gra o stawkę, nikt nie będzie bał się kontuzji no i przede wszystkim będzie grał Leo. Ile Messi potrafi dać jakości drużynie i jaką robi na boisku różnicę to mamy okazję oglądać co kilka dni. Jest w niesamowitej formie, ma doświadczenie i jest cholernie głodny tego mistrzostwa. Leo nawet od niechcenia sam wygrywa mecze i aż strach pomyśleć co zrobi przy 200% motywacji. Popatrzmy chociażby jak naszą reprezentacje wywindował Lewandowski. Sam jeden ciągnie ten wózek a bez niego wszystko leży. Może i nie jest to perspektywiczne ale póki trwa - zabójczo skuteczne. Argentyna bazuje na Messim i ciężko sie dziwić bo taki "Skarb" trafia sie raz na 100 lat. Bez niego jest dramat ale z nim w składzie mogą walczyć o mistrza. Wiem, brzmi to infantylnie i absurdalnie, ale to nieobliczalny kosmita. Geniusz..
Piłkarz z innej galaktyki.

0

Skoro dzisiejszy mecz to szansa dla zmienników to jest Mina, Vidal i Verma?

0

Jak grają dobrze znające się drużyny z rodzimej ligi to nigdy nic nie wiadomo. A Juventus to klub, który może wygrać z każdym. Udowodnił to rok temu

0

Nie skreślałbym zbyt szybko Juve i Liverpoolu.

5

Nawet zwycięstwie w LM Marca nie poświęciła 2 okładek z rzędu. Biali maja poważne problemy ze swoim ego w tym sezonie

0

Idź do spania, rano szkoła.

0

Podobno nieźle mu idzie w pokera. Nie gra w niego Messi i można blefować i udawać do woli. Może powinien to przemyśleć.

0

Jaki szczyt hipokryzji dzieciaku?? Gdzie ja wymieniłem jakieś konkretne gazety? Aż takie masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Nie, nie mam ubawu i jak byłbym hipokrytą to napisałbym konkretnie o Barcelonie a nie o "lokalnym rywalu" i "tego typu artykułach". Odniosłem się do Marci bo o tym jest ten post, ale skrytykowalełem ogólnie taką formę dziennikarstwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?