0

Jezu... Przepraszam. Miałem na myśli Cruyffa :D

4

Messi jest wielki, ale nie było go zawsze i nie będzie a Barcelona była, jest i będzie jednym z największych klubów świata. Zawsze grali u nas topowi piłkarze, wokół których budowało się drużynę i będzie tak po Messim. Był Van Basten, Maradona, Rivaldo, Ronaldinho... Czy teraz będzie to Dembele, Denis czy jakieś nowe objawienie? Nie wiadomo, ale Pisać, że po Messim będziemy bez szans jest słabe :)

3

Najpierw to niech chłopak wyjdzie z cienia swojego ojca. W Barcelonie też strzelał gole i też był szczęśliwy. BYŁ. Jak się okaże, że Mbappe odpali i jako pierwszy po Messim i Ronaldo wygra balona i przejmie "dowództwo" w drużynie to znowu będzie zmieniał klub?

0

nie ma sprawy :)

0

To ta słynna polska mentalność. Nic nie zrobisz :) Narzekamy najlepiej na świecie

1

0

choćby tutaj

https://zapodaj.net/

0

Jak będzie zawalał białym tyle bramek co do tej pory to niech sobie strzela :)

4

MADRID SE QUEMA! hahaha Coś wspaniałego! Najpierw przedłużenie kontraktu Benzemy a na deser porażka :D

0

xD

1

Ale ten Betis gra kaszanę

1

1

Straszna nawałnica... Remis będzie można nazwać cudem, ale łudzę się do końca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale przecież indywidualne nagrody się nie liczą. Zespół najważniejszy ;)

0

Nie warto... Odkopali dwumecz z superpucharu i leczą ból tyłka ;)

0

Ale ja go nie porównuję do gwiazd.. Facet miał być przepłaconym, starym niewypałem a okazuje się, że potrafi grać w piłkę na poziomie Barcelony i co lepsze już po 2 meczach mocno się zaaklimatyzował co niewielu piłkarzom wychodziło. Poza tym ogórek czy nie.. Mówię co widzę na ekranie. Po prostu. Trochę luzu chłopie :)

10

Przecież ten Paulinho się zmarnuje na defensywnym. Chłop ma ciąg na bramę, technikę, siłę i żelazne płuca. Lata środkiem od bramki do bramki jak nakręcony, odbiór zarówno w obronie jak i pod bramką rywala, wygrywa większość górnych piłek i jeszcze zgadza się bez fochów na rolę rezerwowego... No cud miód i orzeszki. Nic tylko żałować, że nie jest trochę młodszy. Crack!

1

To też był przypadek??

0

Dlaczego nie MVP, jeśli prezentował najwyższy poziom ze wszystkich zawodników?

Poza tym mocne obniżanie noty obrońców za prawie stracone gole jest tak samo sensowne jak zdecydowane podwyższanie jej napastnikom za prawie strzelone gole. Można zwrócić na to uwagę, ale w ogólnym rozrachunku po prostu mu się upiekło.

A po co z tą serią rzutów karnych wyjechałeś to nie kumam. Jedenastka a bramka z gry to dwie różne sytuacje...

1

Tak gadacie ciągle o tych perłach... Aż chyba sam skoczę do sklepu po jakąś ;)

0

W główce to już mu się dawno poprzewracało. Ta sytuacja to jakaś abstrakcja..

22

Paulinho bohaterem meczu? Ja rozumiem, że zwycięska bramka, że dzik, że zamknął usta hejterom bo walczył jak lew przez te 13 minut. Sam skakałem z radości po jego bramce, tym bardziej, że nigdy nie byłem przeciwnikiem jego transferu, ale to tylko 13 minut! Umtiti poza jednym błędem był ścianą przez cały mecz, brał "w dowództwo" całą defensywę bo Pique wyraźnie sobie w meczu nie radził. Aż 15 odbiorów! Dodatkowo niemalże bezbłędnie rozgrywał. Przy 85 podaniach aż 94% celności! I na koniec obniżacie mu notę bo nie strzelił bramki? Jakiej okazji by nie miał.. To jest OBROŃCA. Strzelanie goli to bonus w jego wykonaniu a nie obowiązek. Jeden i drugi uratowali nam 3 punkty, ale tytuł MVP meczu dla Paulinho to brak szacunku dla ogromnej pracy jaką wykonał Umtiti.

1

Nie wiecie to po co wprowadzacie innych w błąd?

https://x.com/cwiakala/status/701452213055594496

1

Ja nie kwestionuję jego kompetencji tylko stronniczość, która w mojej opinii jest przesadnie wysoka

2

Ciężko ogląda się mecze, kiedy komentator jest stronniczy. Ćwiąkała powinien mieć zakaz komentowania meczów Realu i Barcelony.

1

Niektórzy to widzą nazwisko i głosują bez zastanowienia. To nie jest pozycja Suareza, jego miejsce jest w środku pola. Arde wszyscy przekreślili bo teraz w modzie jest nagonka na każdego kto nie gra jak Messi a prawda jest taka, że Deulofeu nie dorasta jakościowo turkowi do pięt.

0

Z jednej strony tak, ale wyobraź sobie jaka na Valverde ciążyła presja. Wszyscy chcieli go od razu w pierwszym składzie. Wystarczy sobie przypomnieć komentarze choćby na tej stronie. Valverde nie jest laikiem i doskonale wie jakie konsekwencje groziły.

1

Serio dla was stan murawy jest gorszy niż kontuzja Dembele?

0

Redakcjo poprawcie błąd w wyniku meczu na głównej. Denis strzelił gola na nasze konto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?