ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czasami zapominam, że on w ogóle u nas gra..
0
Gdyby jeszcze Pique byl w takiej dyspozycji jak za innych szkoleniowcow to bylby miodzik
0
Żaden taktyczny. Szczerze poleciłem chłopakowi świetną lekturę o FCB, która zmienia postrzeganie miasta. Non profit, jeśli o to ci chodziło.
1
Passeig de la Greu :) Przy okazji chciałbym ci polecić najlepszy przewodnik po Barcelonie jaki istnieje:
http://www.wsqn.pl/wp-content/uploads/2013/12/barcelona_blaugrana_front_1000px.jpg
2
Czyli pamiętasz te czasy, kiedy fcbarca.com wyglądała jeszcze jak dzisiejsza strona śmietankowych? :)
0
Messi może grać za napastnikiem a na skrzydłach Griezmann i Dembele. W ataku Luis
0
Przykre jest to, że po tym co Suarez dla nas zrobił, większość bez żalu go oddaje jak tylko pojawił się temat Griezmanna
1
Jak przyjdzie Cou w zimie, w lecie Griezmann, Dembele się rozwinie tak jak wszyscy tego oczekują to będziemy mieli nieziemską pakę.
0
A na nieszczęście ty jesteś trenerem. Gdyby nie Messi, byłaby katastrofa
0
Następca Pipity
0
Największym problemem Argentyny jest trener. Brakuje goli, być może awans będzie zależał od bilansu a on sadza 2 najlepszych napastników (Dybala i Icardi) na ławce... Z takimi pomysłami to nawet jak awansują to i tak nic nie ugra w Rosji
0
1:4 po ciekawym meczu :)
4
Dopiero teraz zauważyłem, że mało brakowało a do MŚ awansowała by Syria (potrzebna była dogrywka). Ogromny szacunek dla ludzi, którzy tylko nie uciekli tchórzliwie do Europy po zasiłki, ale pomimo tak ciężkiej sytuacji w kraju potrafią podnieść głowę do góry i grać w piłkę na poziomie niemalże premiującym awans do MŚ.
0
Niektóre odcinki są troszkę przegadane, ale pod kątem fabuły to niezwykle istotne rzeczy. Jeśli cię to męczy to jakoś musisz wytrwać bo 6, 7 sezon to miazga.
0
Piwko schłodzone, w pracy L4, pizza w piekarniku.. Nawet dziewczyna śpi więc nie będzie przeszkadzać. Liczę na dobre widowisko ;)
4
To "gadanie" to istota serialu. Jak chcesz mieć cały czas akcję i mniej dialogów to może Power Rangers albo coś z branży dla dorosłych ;)
0
Już 3 raz mi Luksemburg psuje kupon w tych eliminacjach..
0
Choćby po to, żeby utrzeć nam nosa ;)
1
Figo wbił kibicom nóż w serce, ale przynajmniej nie robił gnoju po odejściu. To co wyprawia ta mała gnida to już (za przeproszeniem) wyższy poziom sportowego sku*wysyństwa.
3
Nigdy nie odetnie się od Barcelony. To spora część jego życia czy tego chce czy nie. Nie zrównujmy się jednak z Neymarem poziomem i darujmy sobie te jadowite komentarze. To tylko dziecko z wypranym mózgiem. Butne, zawistne, rozpieszczone dziecko... Zapłaci za głupotę i to już niedługo.
2
I opcja pierwokupu w przypadku montażu bionicznych nóg
0
Następny będzie Valverder?
0
Pytanie dotyczyło startu w lidze a nie Realu
3
Ostatni raz postawiłem na Liverpool..
0
Gwoli ścisłości Denis.. Mamy 4 a nie 7 punktową przewagę. W tej lidze nie ma tylko Realu, który swoją drogą, walczy póki co o LM ;)
0
W każdym kraju mają sympatyków. W Polsce też.
http://psgfc.pl/
3
Kasa, kasa i jeszcze raz kasa... Jak ja nie znoszę PSG. Nigdy nie zrozumiem jak można nie będąc mieszkańcem Paryża w jakikolwiek sposób sympatyzować z tym klubem.
0
LUDO, dość popularna planszówka u nas znana pod nazwą "Chińczyk" :)
9
Teraz byłby idealny czas na El Classico :)
1
A co ma do tego trener Realu? Zabrakło lidera i się posypało. Proste. Kiedy Messi skończy karierę, pałeczkę przejmie ktoś inny. Jak grał Ronaldinho to nikt sobie nie wyobrażał drużyny bez niego, To samo było z Puyolem, Xavim i będzie też z Messim.