0

Czasami zapominam, że on w ogóle u nas gra..

0

Gdyby jeszcze Pique byl w takiej dyspozycji jak za innych szkoleniowcow to bylby miodzik

0

Żaden taktyczny. Szczerze poleciłem chłopakowi świetną lekturę o FCB, która zmienia postrzeganie miasta. Non profit, jeśli o to ci chodziło.

1

Passeig de la Greu :) Przy okazji chciałbym ci polecić najlepszy przewodnik po Barcelonie jaki istnieje:

http://www.wsqn.pl/wp-content/uploads/2013/12/barcelona_blaugrana_front_1000px.jpg

2

Czyli pamiętasz te czasy, kiedy fcbarca.com wyglądała jeszcze jak dzisiejsza strona śmietankowych? :)

0

Messi może grać za napastnikiem a na skrzydłach Griezmann i Dembele. W ataku Luis

0

Przykre jest to, że po tym co Suarez dla nas zrobił, większość bez żalu go oddaje jak tylko pojawił się temat Griezmanna

1

Jak przyjdzie Cou w zimie, w lecie Griezmann, Dembele się rozwinie tak jak wszyscy tego oczekują to będziemy mieli nieziemską pakę.

0

A na nieszczęście ty jesteś trenerem. Gdyby nie Messi, byłaby katastrofa

0

Następca Pipity

0

Największym problemem Argentyny jest trener. Brakuje goli, być może awans będzie zależał od bilansu a on sadza 2 najlepszych napastników (Dybala i Icardi) na ławce... Z takimi pomysłami to nawet jak awansują to i tak nic nie ugra w Rosji

0

1:4 po ciekawym meczu :)

4

Dopiero teraz zauważyłem, że mało brakowało a do MŚ awansowała by Syria (potrzebna była dogrywka). Ogromny szacunek dla ludzi, którzy tylko nie uciekli tchórzliwie do Europy po zasiłki, ale pomimo tak ciężkiej sytuacji w kraju potrafią podnieść głowę do góry i grać w piłkę na poziomie niemalże premiującym awans do MŚ.

0

Niektóre odcinki są troszkę przegadane, ale pod kątem fabuły to niezwykle istotne rzeczy. Jeśli cię to męczy to jakoś musisz wytrwać bo 6, 7 sezon to miazga.

0

Piwko schłodzone, w pracy L4, pizza w piekarniku.. Nawet dziewczyna śpi więc nie będzie przeszkadzać. Liczę na dobre widowisko ;)

4

To "gadanie" to istota serialu. Jak chcesz mieć cały czas akcję i mniej dialogów to może Power Rangers albo coś z branży dla dorosłych ;)

0

Już 3 raz mi Luksemburg psuje kupon w tych eliminacjach..

0

Choćby po to, żeby utrzeć nam nosa ;)

1

Figo wbił kibicom nóż w serce, ale przynajmniej nie robił gnoju po odejściu. To co wyprawia ta mała gnida to już (za przeproszeniem) wyższy poziom sportowego sku*wysyństwa.

3

Nigdy nie odetnie się od Barcelony. To spora część jego życia czy tego chce czy nie. Nie zrównujmy się jednak z Neymarem poziomem i darujmy sobie te jadowite komentarze. To tylko dziecko z wypranym mózgiem. Butne, zawistne, rozpieszczone dziecko... Zapłaci za głupotę i to już niedługo.

2

I opcja pierwokupu w przypadku montażu bionicznych nóg

0

Następny będzie Valverder?

0

Pytanie dotyczyło startu w lidze a nie Realu

3

Ostatni raz postawiłem na Liverpool..

0

Gwoli ścisłości Denis.. Mamy 4 a nie 7 punktową przewagę. W tej lidze nie ma tylko Realu, który swoją drogą, walczy póki co o LM ;)

0

W każdym kraju mają sympatyków. W Polsce też.

http://psgfc.pl/

3

Kasa, kasa i jeszcze raz kasa... Jak ja nie znoszę PSG. Nigdy nie zrozumiem jak można nie będąc mieszkańcem Paryża w jakikolwiek sposób sympatyzować z tym klubem.

0

LUDO, dość popularna planszówka u nas znana pod nazwą "Chińczyk" :)

9

Teraz byłby idealny czas na El Classico :)

1

A co ma do tego trener Realu? Zabrakło lidera i się posypało. Proste. Kiedy Messi skończy karierę, pałeczkę przejmie ktoś inny. Jak grał Ronaldinho to nikt sobie nie wyobrażał drużyny bez niego, To samo było z Puyolem, Xavim i będzie też z Messim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?