ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Dobry mental to podstawa
0
Bramki
0
Cholera.. Byle, żeby dotrwać do końca bez kontuzji. Ta dzicz jest nieobliczalna...
0
Cou był nie na sprzedaż. Poza tym nawet jak już transfer był przekreślony to Seri wciąż był do wyciągnięcia.
2
Ale ten nasz Bartek to szczur... Przecież tu śmierdzi kolejnym klamstwem na kilometr. Sztab szkoleniowy go nie chciał? Ale dlugi czas sie starali i negocjowali. Wszystko było w gazetach. Chłopak był długo obserwowany i nagle po jednym meczu zmiana planów? Nawet Messi ma gorsze dni. Nie wierze w ani jedno słowo Bartomeu. Mamy taki gnój wewnątrz klubu, że nic tylko załamać ręce
19
Wg "Sportu" Coutinho załamany brakiem transferu do Barcy. Całkiem możliwe, że po tym okienku młodzi piłkarze będą mieli problem z podpisywaniem długoterminowych umów albo te będą odradzane przez menago bo niezłe cyrki z tego wychodzą.
0
Diego Tristan albo Alex del Piero
0
5 drużyna na świecie...
0
Ale Munir jest po prostu za słaby i ustawienie nie ma tu nic do rzeczy. Za każdym razem zalicza mnostwo strat, ma problem z rozgrywaniem, brak celnosci w podaniach, niemrawe strzały...
1
Munir za słaby na Barce, za słaby na Valencie i odrzuca wszystkie oferty. Ja nie wiem na co ten chlopak liczy
0
Pozostaje liczyć, że pieniądze przekonają. W lidze nie ma tylko Atleti i Realu
0
Na pewno wiele klubów, nie tylko Barca dopina jakieś transfery. Ciężko powiedzieć co może się jeszcze wydarzyć. Tym bardziej, ze to pieniądz w tym momencie rządzi futbolem
2
Do końca okna zostały godziny a my same niemożliwe do zrealizowania plany transferowe. Za chwile Bartek powie że wykupi Asencio z Realu. Nie zastanawiac się i brać Seriego. Solidny za małe pieniądze, na pewno wzmocni środek.
0
O ile dadzą mu pograć i nie będzie grzał ławki. Wielki talent
0
Tak
0
Możemy w niezłej cenie zyskać bardzo wartościowego rezerwowego a ty się spinasz co najmniej, jakby ci tego palca w tyłek wsadzał
1
Bo chcą wzmocnienia składu?
0
29 lat, zerowa kariera,od kilku lat brak regularnej gry i bierze go Benfica do podstawowego składu tylko dlatego, że posiedział trochę w Barcelonie?? Nie żebym miał coś przeciwko, że odchodzi, ale nie rozumiem ruchu Benfici
12
A po co on nam?
0
Niby jest. Finansowe Fair Play też niby jest ;)
5
Ciekawy jestem jak co ci mistrzowie obchodzenia regulaminu z Paryża wymyślą jak Mbappe okaże się kompletnym niewypałem, za który trzeba będzie zapłacić 180 mln ;)
1
Z francuzami lepiej już interesów nie róbmy
18
4. Arsenal
1
Proste :)
2
Zaza co za dzban... Sam na sam i szuka karnego
1
xD
0
informacja od "Sportu" to żadna informacja. Czekamy na lepsze źródła.
7
Trzyma "7" dla Cou ;)
3
145 mln za młodego, problematycznego chłopaka z jednym dobrym sezonem. BVB wiedziało, że nam zależy i że mamy kasę i wydymało nas na maxa na tym transferze.
0
Miejmy nadzieję, że sport zwycięży