0

Symulka byla. Casemiro tez powinien wylecieć na poczatku meczu

0

A ile tracimy bez Ronaldinho.. A ile bez Puyola.. Nie wspominajac juz o Xavim..

4

Jakos jak real gra w bialych strojach to bardziej czuć to el classico

0

Start z blokow to od zawsze najsłabszy punkt Jamajczyka. Rozpędzony Bolt potrafił dokonywać rzeczy nieludzkich i nie raz udowadniał to właśnie w sztafetach

4

To ty chyba nigdy nie widziałeś jak on biega ;) bez problemu by ich łyknął

0

moze byc ciezko. Spurs w koncu dostali sie do LM i raczej nie beda chcieli sie oslabiac

2

Kiedy prezentacja Eriksena?

1

Wiem, że to szmatławiec, ale Marca pisze, że po transferze Mbappe za 180mln P$G chce sobie dokupic jeszcze Oblaka na bramke. Gdzie te kary, sankcje i wykluczenia z pucharów, ktorymi tak straszyli?

0

A my im kur.. cze szpaler robimy? I to na Camp Nou! Żenada..

0

"przynajmniej jeden niemiec"

1

To idąc tym tokiem myślenia, Piech ze Śląska jest warty 15 mln..

6

Skończie już z tą ksenofobią bo żygać się chce i spojżmy w końcu na siebie. Więcej mamy patologii i "chwastów" w kraju niż pół europy a i tak to inni są najgorsi.. Wstyd

2

Wzruszający, piękny list. Niech ktoś mi jeszcze raz powie, że piłka nożna to bezsensowna bieganina 22 ludzi za kawałkiem szmaty...

1

Wszyscy się czepiają a chłopak chce po prostu rodzinę wykarmić. Rodzina jest ważniejsza, niż puchary i kariera. Silva może potwierdzić.

0

Szczyt bezczelności! Choć z drugiej strony to się trochę obawiam o jakąś głupią sytuację bo znając nasz zarząd to wszystko jest możliwe.

0

Epoka błaznowania i gwiazdorzenia? Masz rację :)

11

Ciekawe czy Di Maria odda mu numer "11" po dobroci czy też Neymar będzie chciał go pobić?

4

Dorzucę do tego wszystkiego kilka słów od siebie:



O Neymarze można by dużo pisać. Chłopak całe swoje prywatne życie wrzuca w media społecznościowe więc, jaki jest każdy wie. Samba w głowie, bawi się życiem, pływa w kasie. jeździ na pokazy mody, imprezuje z największymi gwiazdami show biznesu a w czasie wolnym gra sobie w piłkę w FC Barcelonie. Dzieciak ma talent i potencjał nie z tej planety i już w bardzo młodym wieku, niekoniecznie dużym nakładem sił osiągnął poziom, o którym 95% piłkarzy może tylko pomarzyć. Jacyś naukowcy (japońscy bodajże) badali jak zachowuje się mózg Neymara podczas gry. Wniosek był taki, że u Brazylijczyka wiele zachowań podczas gry następuje automatycznie i instynktownie. To cecha, która charakteryzuje jedynie najlepsze jednostki sportowe jak Messi czy Curry z NBA.



Z odrobiną dyscypliny i pracy byłby murowanym kandydatem na następcę Messiego i laureatem wielu Złotych Piłek. Niestety brak cierpliwości oraz chciwe, fałszywe i zakłamane otoczenie Neymara wyprało mu mózg dostatecznie skutecznie aby zrobić z niego prywatną maszynkę do pieniędzy.



Biorąc pod uwagę jedynie aspekty sportowe, to za 222 mln jak najbardziej sprzedać i za tą górę kasy jak najbardziej wzmocnić skład i ławkę. W mojej opinii moment, kiedy Neymar mógł stać się dla nas kluczowy jak Messi już minął. Na ten moment jest wielu zawodników, którymi Barca może go zastąpić nie tracąc przy tym na jakości a puścić go nie chcą głównie dlatego, że jest najbardziej medialnym w tym momencie zawodnikiem, Wszędzie go pełno, jest charyzmatyczny, idol dzieciaków robi szum a Barca zarabia na tym szumie ogromne pieniądze. W epoce internetu i mediów społecznościowych jest po prostu żyłą złota.

0

Świetnie to ująłeś.

2

Barca od dekad stanowiła rodzinę a nie zlepek najemników. Oby się zachłysnął tymi petrodolarami. Jeśli faktycznie dojdzie do tego transferu to mam nadzieję, że będzie to największy niewypał w historii futbolu.

0

Przecież to jasne, że Barca wrzuca takie zdjęcia dla uspokojenia sytuacji. Całkiem niedawno prosili Neya o zdementowanie plotek. Taka sytuacja szkodzi klubowi pod wieloma kątami.

0

Mundo tyle wie co i my tutaj. Mało co pokrywa się z prawdą z tego co piszą

0

Od zawsze pełno go w mediach społecznościowych gdzie chętnie dzieli się prywatnością. Efekt jest taki, że na reklamach zarabia najwięcej ze wszystkich piłkarzy. Jest dobrym materiałem marketingowym i chętnie sprzedaje swój wizerunek więc taka afera jest jak najbardziej na jego korzyść.

0

"Narkotyki palą styki"... Powiesił się facet. Szkoda, bo fajnie śpiewał.

8

A co myślicie o tym, że Neymar wcale nie chce się ruszać z Barcelony a wykorzystuje jedynie obie strony, żeby zrobić wokół swojej osoby medialny szum, który ściągnie kolejnych sponsorów? Jak by nie patrzeć, jest dzięki temu teraz na ustach całego futbolowego świata i od paru dni o nikim innym się nie mówi.

0

Nie pozwie bo nie chce dawać PSG kolejnych argumentów, którymi francuzi mogli by jeszcze bardziej wyprać Neymarowi mózg.

0

Z tymi brazylijczykami to zawsze są problemy. Albo z lojalnością albo z pieniędzmi albo z przesadnym imprezowaniem i panienkami..

0

Fakt. Niektóre są tak głupie, że aż śmieszne. Ja w sumie też jedynie wyraziłem własną opinię, wprawdzie na temat komentarzy, ale też jedynie skomentowałem, a nie zabroniłem nikomu tego robić :)

0

Mówi się powszechnie, że futbol to biznes i mafia. Tam gdzie są duże pieniądze, zawsze są przekręty i machloje. Nie wiem skąd wezmą pieniądze, ale duży transfer będzie. To element marketingu i polityki dużych klubów. W mojej opinii MSN pozostanie bez zmian, a Paulinho jest potrzebny do rotacji w środku jako zwiększenie siły fizycznej i agresji. Jest mega wytrzymały i odporny na kontuzje. Wg mnie bardzo przepłacony i stary ale potrzebny transfer. A dodatkowo wydaje mi się, że i tak przyjdzie Verratti.

0

Ja wiem co mu przeszkadza. Kretyńskie artykuły w hiszpańskich gazetach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?