ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie tak się odpowiada na krytykę!! Chłop ma serce do gry i zasługuje na pierwszy skład!
0
statystyki miażdżące.. Zabrakło niestety szczęścia
0
Tam powinno być czerwo!!
0
Mam nadzieję, że jednak po przerwie zaczną grać
0
Nie sądzę, żeby tak wyglądało wyjściowe ustawienie. Zbyt ryzykowne i nie musimy gonić wyniku
0
Niedługo postawi Roberto na bramce. Ja wiem, że to uniwersalny zawodnik, ale mamy świetnego bocznego obrońcę, który potrzebuje minut, żeby wskoczyć na najwyższy poziom.
0
"Jak się czujesz dwa tygodnie po nieudanym transferze do Barcelony?", "Czy byłeś załamany, kiedy to się stało?". Co za idiotyczne pytania. Na siłę szukają dramatu i robią z chłopaka ofiarę losu.
0
Kontrakt już obowiązuje, ale oficjalne, pamiątkowe zdjęcie będzie może przed końcem roku. Ehhh... Pan Bartomeu to już nie wie jakiej brzytwy się chwycić. Na pewno wie jakie są wyniki ankiet przeprowadzanych wśród Socios, jak idzie zbieranie podpisów na wotum nieufności i że jego czas się kończy.
1
Ja ci mogę polecić trochę mniej komercyjny, ale genialny serial "Utopia". Rewelacyjny scenariusz, atmosfera rodem z twórczości Lyncha, klimat można ciąć nożem. W fajny sposób przytłaczający i lekko psychodeliczny. Dość mocny. Ma w sobie coś co przyciąga. Naprawdę polecam jak lubisz klimaty thrillerów.
1
Gdyby nie to, że mają po swojej stronie Chiny, to już dawno ktoś by tego robaka rozdeptał.
0
Chyba jedyną opcją, żeby się go pozbyć jest zmiana właściciela. Do tego czasu Arsenal pozostanie europejskim średniakiem.
7
Jeden Alexis ciągnie ten cały Arsenal. Jak odejdzie to będzie dramat londyńczyków
14
Można się było spodziewać że Marca i As zaleczą "kompleks Messiego" wspominając kilkukrotnie, że i tak to CR jest najlepszym strzelcem LM.
1
Jestem za! Tym bardziej, że ma możliwość gry w LM. Tylko Jeśli nie ma pewności to nie róbcie znowu chłopakowi nadziei.
0
Jestem pewien, że każdemu innemu klubowi sprzedaliby go nawet na mniej niz te 45.
3
Świetne :) minimalizm w jesiennym wydaniu. Naprawde dobrze się prezentują. Mogli jedynie detale dać w innym kolorze niż pamarańczowy bo zbyt nawiązuje do AS Romy
2
Jakby zagrał stopami to wyszłoby dużo lepiej ;)
3
Taki start to dobry prognostyk, ale wazniejsze będzie to jak zakończy sezon.
13
Porównując Dembele do Neya tylko wywiera się na chłopaku niepotrzebną presję. To całkiem inny piłkarz. Nie ma znaczenia, że gra na pozycji Brazylijczyka.
0
Bzdura! A Messi dlaczego zwleka z podpisaniem umowy? A dlaczego Neyamar odszedł? Dlaczego ponad 90% Cules chce dymisji zarządu?
0
Nawet nie chcę tego czytać... Jak Iniesta odejdzie to FC Barcelona juz nie będzie tym samym klubem.
2
Oglądasz mecz czy czy czytasz statystyki?
1
To chyba oglądamy 2 różne mecze. PSG owszem ma przewagę, ale Metz gra odważnie, miało kilka dobry okazji. Jak na grę z ostatnim zespołem, który przed tym meczem miał jedną strzeloną bramkę to cieniutko.
1
PSG ma pakę za prawie miliard euro a z Metz gra praktycznie jak równy z równym ;)
2
Borussia zrobiła najlepszy interes w historii. Oby chociaż ten kosmiczny wydatek kiedyś zaprocentował.
3
Zanim zacznie wam lecieć piana z ust, przeczytajcie coś więcej niż kłamliwy nagłówek (brawo redakcjo, poziom Onetu). Sam Dembele przyznał, że nie jest wart takiej kwoty i co najmniej połowa użytkowników w komentarzach.
10
Był u nas kiedyś taki jeden Maxi(m) Lopez ;)
http://bucket.glanacion.com/anexos/fotos/61/2271261.jpg
1
To, że za ciebie rodzice wszystko robią, to nie znaczy, że inni nie potrafią się normalnie wypowiedzieć.
0
To ty się nie znasz i do tego pouczasz innych. Liczy się najpierw różnica bramek między strzelonymi a straconymi, w przypadku dalszego remisu liczona jest ilość strzelonych bramek a dopiero potem spotkania bezpośrednie.
2
Takich strzałów jakie dzisiaj prezentował Milik to nawet w Turbokozaku w konkurencji z zasłoniętymi oczami nie uświadczysz