ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Popatrz na bardziej miarodajne rozgrywki czyli ligę. Real w tej statystyce nie istnieje. Poza tym nie napisałem, że real ma kryzys tylko, że został zdominowany przez Barcę choć do tamtego momentu był "galaktyczny".
0
Dlatego zaznaczyłem, że nie brak mu umiejętności, Chodziło mi raczej o to jaki ma wpływ na drużynę. Neymar też jest genialnym piłkarzem i wielokrotnie ratował nam tyłek, ale podobnie jak CR jest egoistą i uważa się za pępek świata to właśnie dzięki jego odejściu Barcelona odżyła.
8
Zawdzięczać jednemu zawodnikowi zwycięstwo w LM to brak szacunku dla ciężkiej pracy całego zespołu. Ronaldo oddaje w ciągu meczu nieprawdopodobne ilości strzałów na bramkę. Wiadomo, że w końcu coś wpadnie. Bez niego w składzie Real gra zdecydowanie lepszą piłkę taktyczną.
2
Z góry wybaczcie mi stylistykę wypowiedzi, ale pora nie sprzyja mądremu kleceniu zdań :)
Tak mnie naszło na nocne przemyślenia i nasunęła mi się taka myśl. Ronaldo, zaraz po Messim najlepszy piłkarz świata i jeden z lepszych w historii. Największa gwiazda Realu i jednocześnie (w moim mniemaniu) ich największe przekleństwo. Abstrahując od umiejętności Portugalczyka, bo te są lub też były na kosmicznym poziomie, jest bardzo trudnym pod kątem ciężkiego charakteru piłkarzem. Nie potrafi się podporządkować, nie potrafi być drugi. Życie w drużynie kręci się wokół niego i mam wrażenie, że wymusza niemalże wymusza dyrygowanie drużyną pod siebie bo przecież jest najlepszy, choć sam głośno o tym nie mówi.. A nie, moment ;)
W 2009 roku przychodzi do Madrytu i w tym momencie zaczyna się trwająca po dziś dzień (z małymi wyjątkami) dominacja Barcelony. Oczywiście największa zasługa w tym Pepa, ale ciężko ukryć, że z Realem, zaczęło się od tamtego momentu dziać coś dziwnego..
Ja wiem, że każda drużyna ma wzloty i upadki, że taka jest piłka i takie spekulacje nie mają sensu i absolutnie nie chcę wymyślać tutaj teorii spiskowych a jedynie podzielić się nocną rozkminą :) Widać, że facet ma "kompleks Messiego". Świat nakręca nieistniejącą rywalizację między nimi i nie wierzę, że nie ma to na nadambitnego Ronaldo, żadnego wpływu. Człowiek, który sam siebie nazywa najlepszym w historii a wartość innych mierzy w ilości Złotych Piłek.
Myślę, że Real wiele zyskuje, ale jeszcze więcej traci na jego obecności.
6
Wiem, że to niezbyt trafne porównanie, ale będący w takim samym wieku Tevez więcej dostawał od Chinczyków za każde 3 miesiące siedzenia na ławce. Kpina.
0
Najmłodszy Shane Kluivert już u nas gra. Może kiedys dołączy do brata. Swoja droga obaj kropka w kropke jak ojciec :)
0
Tytuł nieco mylący. Ja wiem, że Messi to piłkarz z innej planety, ale bez przesady ;)
0
Takie przejawy chęci "nieproszonej", bezinteresownej pomocy brzmią w dzisiejszych (beznadziejnych) czasach dość dziwacznie i podejrzanie ;) Miło z twojej strony kolego. Brawo za inicjatywę. Oby więcej takich ludzi!
0
Ja też bym się nie zastanawiał ;)
79
Ronaldo by siebie wycenił na dużo więcej. Najwięcej w historii.
2
Zgadzam się. Szkoda życia na sprawdzanie 15 stron do tyłu czy ktoś już czegoś podobnego nie napisał Nie wszyscy siedzą na Rambli non stop.
0
Chciałem jakoś nawiązać do Benzemy, ale takiego piłkarskiego "asa" to nie mamy chyba nawet w 5 zespole rezerw.
9
Leżącego się nie kopie :D
36
Niestety siedzę w pracy, ale okno incognito w tle i jakoś ogladam. Mam nadzieję, ze szef mnie nie złapie (jest kibicem Realu i po wczoraj ma kiepski humor ;) )
0
Mbappe ma 29
0
Tak, moja pomyłka :) źle popatrzyłem
2
Nie!! On musi zostać! :D
2
Kibice białych tak jechali po swojej drużynie, że administratorzy wyłączyli chwilowo notatnik bo nie wyrabiali z banami
7
Tymczasem PSG 6:1 i dublety Mbappe i Neymara...
10
89 minuta i Real przy niekorzystnym wyniku zamknięty na własnej połowie..
2
A Gomes i Arda dalej w klubie. Nosz k***a
3
Ter Stegen zatrzymałby rozpędzony pociąg :D
1
Może to ich taktyka?
2
CR7 ostatnio nie dość, że ma przeciętne mecze to na dodatek bez goli ;)
0
Miejmy nadzieję, że ma więcej oleju w głowie niż typowy brazylijski piłkarz i będzie z niego dużo radochy :)
0
jak to się mówi? Do 3 razy sztuka :)
0
Verma cały jeszcze? :O
2
Suarez bawi się dzisiaj w Benzemę
0
http://aliez.me/live/sdop89x4u7js3/gcdn/