1

Nieprzypadkowo "przejęli" 3 najsilniejsze europejskie państwa. Wykorzystując modę na tolerancję rozwalą Europę od środka. Jest taki termin w języku muzułmańskim i nazywa się "Hidżra".

1

Sami (jako Europa) wpuściliśmy ich do siebie i daliśmy im zasiłki. Ot taka poliyka

0

"Dzień w którym umarł futbol". Nic nie mam do Realu. Gratulacje mimo wszystko się należą bo wyczyn jest niecodzienny. Wiadomym było, że kwestią czasu jest, aż ktoś obroni trofeum. Co innego, że cały świat widział w jaki sposób ten wyczyn został osiągnięty. Szkoda, że historia piłki nożnej pisana jest w taki sposób. Wstyd i hańba.

0

Ale użytkownicy od kilku godzin o niczym innym nie piszą

2

Terroryści w otwartej wojnie nie mają najmniejszych szans i doskonale zdają sobie z tego sprawę. Kiedyś słuchałem wypowiedzi jednego z przywódców w ISIS, który wyraźnie zaznaczył, że zależy im przede wszystkim, na sianiu zamętu i zaszczepieniu czynnika strachu w każdym człowieku, który jest wrogiem państwa islamskiego. Poniekąd osiągają swój cel bo ludzie w Anglii, Francji czy Niemczech boją się chodzić na masowe imprezy a pewnie niedługo po chleb do piekarni. Chore czasy... Na szczęście w tej naszej Polsce jeszcze żyje się w miarę spokojnie.

22

Grunt, że sprzątnęliśmy Realowi Andre Gomesa z przed nosa ;)

0

Wiadomo, ale po prostu czasem emocje biorą górę

3

Mam dość futbolu na jakiś czas. Już nawet odkładając na bok nienawiść do białych ze stolicy, ten sezon był tak cholernie niesprawiedliwy, że to się nie mieści w żadnych normach. Zidane chyba zaprzedał duszę bo to niemożliwe mieć tyle szczęścia, grając tak przeciętną piłkę. Sukces oparty w dużej mierze na wpadkach, potknięciach innych i wielu sędziowskich błędach. Mimo bólu tyłka gratuluję obrony LM bo to niemały wyczyn.

1

z Twoim wzrokiem wszystko w porządku. W przeciwieństwie do sędziego.

0

Swoją drogą współczuję sędziemu gustu filmowego jeśli przemawia do niego poziom aktorstwa prezentowany przez ramosa

3

A ja właśnie po soczystej wiązance na pół domu i życzeniu wszystkiego najgorszego zacząłem się zastanawiać skąd w zwykle spokojnym człowieku jak jak taką nienawiść budzi grupa kompletnie obcych mu osób. Przecież nawet nie gra Barca.

2

cała pieprzona piłkarska mafia z królem Hiszpanii na czele

1

25 minut to kupa czasu. Real ma na koncie sporo kartek. Juve jak by spieło poślady i przycisnęło to ma na tyle klasowy skład, że bez problemu może odwrócić losy meczu.

6

Nie ma sprawiedliwości na tym Świecie..

0

Leci na takim fenomenalnym farcie już kilka dobrych sezonów

1

To jest niepojęte jak ci bandyci z madrytu faulują.. Jak najszybciej czerwo tych ***** zanim wyślą kogoś do szpitala.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Przecież ta gazeta jest mniej wiarygodna niż polski "Fakt"

0

Są i będą piłkarze, którzy będą w stanie godnie zastąpić legendy, które wymieniłeś. Pytanie tylko, czy Barcelonę będzie na nich stać?

5

Bardziej niż kiepski sezon martwi mnie najbliższa przyszłość naszego klubu. Środek pola mamy mocno przeciętny a to na nim opiera się cała filozofia gry Barcelony. Finansowo zostajemy z sezonu na sezon coraz bardziej w tyle. Niestety naszemu budżetowi na transfery daleko do takiego PSG, City, ManU, Realu, nie wspominając nawet o Chinach...

2

Zgodzę się, ale Modrić za 40 baniek? Ta promocja przebija nawet nasz zarząd ;)

8

Na fioletowej to dopiero mają strategów ;)

"2017.05.16, godz. 19:42, Kracy1992opole
Keylor + bale = de gea i 80 milion. A james zostaje benzema do arsenalu za 50 a dybala do nas za 95 . Modric do bayernu za 40 i kova do pierwszego skladu na zmiane z casemiro"

0

Za rok kończy mu się umowa. Czy w takim przypadku obowiązuje zakaz transferu do Barcelony?

1

Są jakiekolwiek szanse na sprowadzenie Isco do nas? Chłopak pasowałby do nas jak nikt.

1

Koniec wakacji :D

0

AM to zespół, który gra do końca. Dodatkowo mocno się frustrują i nie mając nic do stracenia mogą złośliwie faulować

1

Real ma łącznie z dzisiejszym AM 3 mecze w ciągu tygodnia. Mam nadzieję, że AM nie da dzisiaj odetchnąć białym i trochę im poobija nogi. Sevilla nie jest pierwszym lepszym chłopcem do bicia a 3 dni później Celta

0

3

0

Kurde... Akurat otworzyłem piwo

0

Faworyt do ZP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?