0

Będzie czerwony Ramos?

0

Był i nie. Pretensji mieć do sędziego nie można. Kwestia interpretacji sędziego

0

Jak AM gra swoją piłkę to obok Juve mają najlepszą obronę na świecie. O tego gola Real będzie musiał mocno powalczyć :)

18

Nie rozumiem krytyki pod jego adresem z powodu tego, że chłopak stara się mądrze i dojrzale podejść do swojej kariery.

11

Przy dzisiejszych cenach na rynku transferowym, za 20 baniek to mogą dostać od nas co najwyżej kontuzjowaną nogę Vermaelena

0

Pomarzyć można.. Co roku powstaje mnóstwo pięknych koncepcyjnych projektów a ostatecznie wybierana jest jakaś chała

1

Nie hejtuję Realu, ale ciężko być obiektywnym kiedy widzi się co dzieje się czasem w trakcie ich meczów

0

Oczywiście, że nic się nie stanie. Po prostu w mojej opinii Juventusowi należy się ten puchar jak psu buda a Realu po prostu nie lubię i taki sobie wymarzyłem finał tej edycji LM. To chyba nic złego?

3

Gdyby nie festiwal bramek ze spalonego w rewanżu z Bayernem to nie byłoby ich nawet w półfinale. Pomijając inne wątpliwe sytuacje na boisku i poza nim.

100

Real pogrążony w finale przez Higuaina, Dani wznoszący puchar LM i najlepsze z możliwych ukoronowanie wspaniałej kariery Buffona w Juve. Jeśli istnieje na tym świecie jakaś sprawiedliwość to inny scenariusz po prostu nie ma prawa bytu

6

Z całym szacunkiem dla Munira, ale jest po prostu za słaby na Barcelonę, a przynajmniej na ten moment . Zmiana trenera to nie wszystko. Jest pewien poziom, do którego na razie mu daleko, tym bardziej, że nie spełnił oczekiwań nawet przeciętnej Valencii.

0

Pożyjemy zobaczymy :)

0

A wiesz co to jest sarkazm? ;)

10

Jak biali nie wygrają tego sezonu mając za sobą rekord meczów bez porażki i przy okazji wszystkie komisje, trybunały, związki, arbitrów i chyba samego króla jednocześnie robiące Barcelonie pod górkę, to będzie chyba największe frajerstwo w dziejach hiszpańskiej piłki. Wierzę jednak, uda się ich wyprzedzić i to najlepiej na samym finiszu. Byłoby pięknie

0

Czyli szansa na stratę punktów całkiem realna

1

Dobrze by było gdyby udało się w miarę szybko strzelić te 2-3 bramki i kontrolować spotkania a nie znowu do samego końca drżeć o 3 punkty

1

Strach pomyśleć co musiałby zrobić piłkarz Realu, żeby dostać 3-4 mecze zawieszenia

0

Rośnie nam następca Puyola. Jeszcze przydałby się następca Xaviego, Iniesty i na zapas Messiego ;)

0

Też poproszę ;) PS. Myślę, że nasza redakcja również z przyjemnością zobaczy ten film ;)

1

Ja tylko mam nadzieję, że chłopaki zachowają koncentrację i determinację do końca i nie zaprzepaszczą ciężkiej pracy włożonej w klasyk jakąś głupią porażką lub remisem z jakimś ogórkiem

7

Utrudniali nam jak tylko mogli, ale i tak pokazliśmy, że można wygrać z tą mafią

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wszyscy chwala Messiego a zwycieskiego gola zawdzieczamy przede wszystkim Roberto, ktory chyba jako jedyny na boisku w 91 minucie jeszcze wierzyl, wzial du*e w troki przebiegl z pilka prawie cale boisko podczas gdybwszyscy juz czekali na gwizdek!

0

Gomes??! Lucho chyba nie wie jaki mamy wynik

0

Pique dzisiaj najlepszy

7

Ciekawe co Pique powiedzial Casemiro ;)

0

Bandyci!!

0

Mam nadzieję, że na pocieszenie zlejemy Real w LL

0

Mam wrażenie, że sami piłkarze, już nie wierzą.

0

http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=7

po ang ale całkiem płynny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?