0

A ja jeszcze tego nie widziałem, bo szkoda mi czasu i życia na częste przesiadywanie w internecie. Nie wiem po co pisać takie komentarze..

7

Na granicy. Błędu nie popełnił gwiżdżąc, ale też jakby puścił grę nikt pretensji by nie miał. Decyzja indywidualna

1

Polska - Portugalia... To dopiero będzie festiwal marnowanych sytuacji ;)
A tak poważnie to ostatni dzwonek dla Lewego i Milika, żeby zacząć w końcu strzelać. Tym razem sam Kuba nie wystarczy. Portugalia jest zawsze groźna. Niezależnie od aktualnej formy i trzeba będzie wykorzystywać każdą bramkową sytuację

0

Pompować balonika nie zamierzam, ale ciężko nie zauważyć, że wszystkie ekipy po tej stronie drabinki są w naszym zasięgu.

1

cienka, przereklamowana ale ma piłkarzy, którzy sami mogą przesądzić o wyniku. Wydaje mi się, że jakoś doczłapią do finału

0

Dzięki! :)

1

a Belgia? :)

0

no to gratuluję :) Ja miałem parę kuponów i w każdym jakaś niespodzianka

10

Strach coś u buka obstawić po tej fazie grupowej ;)

0

niestety nie.. Portugalia na 100% z Chorwacją

0

Gwiazdka Pogby ostatnio przygasła i do tego słabsza gra na Euro... Nic dziwnego że liże Real po tyłku po tym jak okazał się poza zasięgiem Barcelony

2

http://www.empireofthekop.com/2016/06/20/liverpool-to-complete-major-signing-this-week-bbc/

Strony się dogadały co do kwoty i jeszcze w tym tyg może podpisać kontrakt

0

Piotrek Zieliński w Liverpoolu! Świetna wiadomość :)

0

Jak będzie bardzo chciał odejść to go nie zatrzymają. Tak jak i Zlatana

2

Może gra u boku lepszych piłkarzy pozwoli mu się bardziej rozwinąć i to tylko przystanek na drodze do prawdziwego giganta :)

0

Krychowiak w PSG? Podobno warunki już ustalone

0

Neymar jest jeszcze za młody na podejmowanie takich decyzji a doradcą jest niestety jego ojczulek, któremu kasa przesłania cały świat. Oby się w porę opamiętał bo straci szansę na przejęcie po Messim pałeczki, najlepszego piłkarza Świata bo P$G mu tego na pewno nie zagwarantuje.

2

O ile Ronaldo umiejętności piłkarskich odmówić nie można, to jego zachowanie jest po prostu żałosne.. Wymachuje tymi rękami jakby miał zaraz odlecieć. Powinien dostać żółtą za wymuszanie decyzji na arbitrze to może by się trochę uspokoił

0

3 setki z Irlandia i jedna z niemcami. Trace cierpliwosc do Milika

0

Zwycięzca tego meczu to nasz prawdopodobny rywal w 1/8 finału (o ile pokonamy Ukrainę) . Kogo byście woleli?

16

Wiem dlaczego Portugalia nie wygrała tego meczu pomimo miażdżącej przewagi. Wiem, ale nie powiem.

0

Jak ktoś chce polską transmisję w dobrej jakości to polecam to:

http://instasport.info/

W prawdzie nie można dać fullscreena, ale można powiększyć rozmiar strony i pochować paski adresu i windowsa :) Jedyny minus to jakoś minutowe opoźnienie

2

0

MASAKRACJA! Co za strzał!

1

Belgowie to najbardziej przereklamowana drużyna na Euro

2

Stres jak przed El Classico :D

0

Rumuni taktycznie niemal bezbłędnie

0

Nie będzie za fajnie jak trafimy na Francuzów w 1/8 ;)

0

to fajnie

9

Żiru więcej szczęścia niż umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?