ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie. Po prostu mam życie poza internetem...
0
Leicester przedsezonowym przeciwnikiem Barcelony :)
1
Będzie miał nareszcie okazję pokazać jaki naprawdę z niego trener ;)
2
ten półfinał to ostateczny argument przeciwko każdemu kto wciąż uważa, że PL to najlepsza liga świata ;)
1
finał był wczoraj
0
co robiło*
4
Jak real wygra z Atletico to zwątpię w ten sport...
8
Wytłumaczy mi ktoś co City robi w półfinale LM?
16
Wy też czujecie się jak byście oglądali jakiś mecz ekstraklasy?
0
a po co im finał jak w PL spadkowicz zarobi więcej niż finalista LM...
1
Z takim City to nawet Podbeskidzie miałoby szanse...
0
Od tej kasy w lidze angielskiej poprzewracało im się w głowach. City po prostu się nie chce...
2
Żadnych Belgów.. Trzeba porozmawiać z Matsem i powoli wprowadzać go do ligi. To naprawdę świetny bramkarz i gra nogami jak żaden inny a w Barcelonie to jest istotne. Głupotą byłoby go sprzedawać
1
"Jesteśmy wszystkim"? "Jesteśmy razem"?
12
"Cristiano i dziesięciu pozostałych" nie ma to jak uczciwy, subtelny i wcale nie krzywdzący nikogo podział
3
Szkoda, że o takich rzeczach się nie pisze w gazetach tylko o aferach, portalach społecznościowych i spięciach między rywalami aby tylko znaleźć sensację i zaognić atmosferę... Gest warty docenienia głównie ze względu na to, że wykonany zaraz po meczu kiedy żal i sportowa złość jest jeszcze tak duża, że często przeszkadza w racjonalnym myśleniu.
1
w PL jest zbyt wiele drużyn na podobnym poziomie i w wielu meczach o zwycięstwie nie decyduje trener tylko dyspozycja w danym dniu i szczęście. Nie chcę snuć domysłów, ale wg mnie poszedł za kasą. Szanuję Pepa za to co dał Barcelonie, ale czasem nie rozumiem jego decyzji.
5
Pellegrini: Ludzie w Realu nie mają wiedzy na temat futbolu;
O tym, że będę zwolniony po sezonie z Realu wiedziałem już w sierpniu, bo powiedział mi to prezes Fernando Roig...
żródło: http://www.elmundo.es/deportes/2016/05/02/57264afc268e3ec7478b4591.html
jak ktoś zna hiszpański to polecam, bo wywiad bardzo ciekawy
1
City też raczej lepszego rezultatu w LM niż w tym sezonie nie osiągnie a wciąż ma REALne szanse na finał. Przed Pepem nie lada wyzwanie
11
Coman i Alaba chyba maja jednego fryzjera
0
Anakin ;).
0
Świetna sprawa. Wiele osób nie było nigdy na meczu a dzięki temu będą mogli usłyszeć to legendarne przywitanie.
1
Pique? Figo?? Chciałbym wiedzieć czym się kierują przy ustalaniu zwycięzcy
1
Jeśli Belg przyszedłby kosztem Matsa to czuję, że Bravo również by odszedł bo na pewno nie pogodziłby się z rolą rezerwowego
0
W Anglii to normalka w lokalnych pubach :)
0
Bardziej nieskazitelna byłaby bez Beko na rękawku ;)
0
Koszulka idealna tylko ten kołnierzyk... Wiem, że zabrzmi to wybrednie, ale lubiłem ubrać koszulkę pod bluzę, albo sweter ;)
3
Arda się jeszcze rozkręci :)
1
postaw 10 zł na każdą drużynę ;) jak wygra faworyt to najwyżej stracisz stówkę a jak będzie niespodzianka to sporo zarobisz ;)
0
Wcale nie takie małe :) Real potrafi zagrać dobry mecz a potem wyłożyć się w głupi sposób. 50/50