8

Nie. Po prostu mam życie poza internetem...

0

Leicester przedsezonowym przeciwnikiem Barcelony :)

1

Będzie miał nareszcie okazję pokazać jaki naprawdę z niego trener ;)

2

ten półfinał to ostateczny argument przeciwko każdemu kto wciąż uważa, że PL to najlepsza liga świata ;)

1

finał był wczoraj

0

co robiło*

4

Jak real wygra z Atletico to zwątpię w ten sport...

8

Wytłumaczy mi ktoś co City robi w półfinale LM?

16

Wy też czujecie się jak byście oglądali jakiś mecz ekstraklasy?

0

a po co im finał jak w PL spadkowicz zarobi więcej niż finalista LM...

1

Z takim City to nawet Podbeskidzie miałoby szanse...

0

Od tej kasy w lidze angielskiej poprzewracało im się w głowach. City po prostu się nie chce...

2

Żadnych Belgów.. Trzeba porozmawiać z Matsem i powoli wprowadzać go do ligi. To naprawdę świetny bramkarz i gra nogami jak żaden inny a w Barcelonie to jest istotne. Głupotą byłoby go sprzedawać

1

"Jesteśmy wszystkim"? "Jesteśmy razem"?

12

"Cristiano i dziesięciu pozostałych" nie ma to jak uczciwy, subtelny i wcale nie krzywdzący nikogo podział

3

Szkoda, że o takich rzeczach się nie pisze w gazetach tylko o aferach, portalach społecznościowych i spięciach między rywalami aby tylko znaleźć sensację i zaognić atmosferę... Gest warty docenienia głównie ze względu na to, że wykonany zaraz po meczu kiedy żal i sportowa złość jest jeszcze tak duża, że często przeszkadza w racjonalnym myśleniu.

1

w PL jest zbyt wiele drużyn na podobnym poziomie i w wielu meczach o zwycięstwie nie decyduje trener tylko dyspozycja w danym dniu i szczęście. Nie chcę snuć domysłów, ale wg mnie poszedł za kasą. Szanuję Pepa za to co dał Barcelonie, ale czasem nie rozumiem jego decyzji.

5

Pellegrini: Ludzie w Realu nie mają wiedzy na temat futbolu;
O tym, że będę zwolniony po sezonie z Realu wiedziałem już w sierpniu, bo powiedział mi to prezes Fernando Roig...

żródło: http://www.elmundo.es/deportes/2016/05/02/57264afc268e3ec7478b4591.html

jak ktoś zna hiszpański to polecam, bo wywiad bardzo ciekawy

1

City też raczej lepszego rezultatu w LM niż w tym sezonie nie osiągnie a wciąż ma REALne szanse na finał. Przed Pepem nie lada wyzwanie

11

Coman i Alaba chyba maja jednego fryzjera

0

Anakin ;).

0

Świetna sprawa. Wiele osób nie było nigdy na meczu a dzięki temu będą mogli usłyszeć to legendarne przywitanie.

1

Pique? Figo?? Chciałbym wiedzieć czym się kierują przy ustalaniu zwycięzcy

1

Jeśli Belg przyszedłby kosztem Matsa to czuję, że Bravo również by odszedł bo na pewno nie pogodziłby się z rolą rezerwowego

0

W Anglii to normalka w lokalnych pubach :)

0

Bardziej nieskazitelna byłaby bez Beko na rękawku ;)

0

Koszulka idealna tylko ten kołnierzyk... Wiem, że zabrzmi to wybrednie, ale lubiłem ubrać koszulkę pod bluzę, albo sweter ;)

3

Arda się jeszcze rozkręci :)

1

postaw 10 zł na każdą drużynę ;) jak wygra faworyt to najwyżej stracisz stówkę a jak będzie niespodzianka to sporo zarobisz ;)

0

Wcale nie takie małe :) Real potrafi zagrać dobry mecz a potem wyłożyć się w głupi sposób. 50/50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?