6

Barcelonę w tym momencie można pokonać tylko w rzutach karnych :D

1

Aguero sam nadrabia w City za wszystkich obecnych tam napastników i nie raz sam rozstrzygał mecze więc tragedii nie mają. Byłby ciekawy mecz

5

Znając życie Real dostanie Benficę albo Wolfsburg a my zgodnie z tradycją PSG albo CIty ;)

0

Ja tam mu się nie dziwię.. Wielu w jego wieku o podobnym potencjale regularnie gra w wielkich klubach. Kto wie w jakim miejscu byłby teraz gdyby zamiast w Barcy grał gdzie indziej jako podstawowy bramkarz. Niestety dla niego Bravo na tę chwilę prezentuje wyższy poziom i głupotą byłoby posadzić go na ławce

0

Ambicji nie można mu odmówić. Gdyby poprawił szybkość i zwrotność to byłby z niego naprawdę solidny obrońca.

2

Swoją drogą podziwiam za poczucie humoru i pozytywne nastawienie mimo aktualnej sytuacji Realu :)

1

Argumenty na poziomie gimnazjalisty z orlika. Mógł jeszcze dodać, że kiedyś real wygrał 11:1 bo to przecież wszystko przesądza :)

0

Piękne statystyki. Gmoch by się ucieszył. Munir to drażliwy temat więc zdania są podzielone i nie ma sensu kogoś obrażać za wyrażanie własnego. Wg mnie facet jest za słaby na Barcę. Słabo gra głową, jest słaby fizycznie i ma tragiczny strzał. Jakaś tam wizja i kreatywność jest bo jednak La Masia no ale to mimo wszystko wg go nie ratuje. Te bramki, które strzela to wynik pracy najlepszych piłkarzy na świecie a nie Munira

0

Żeby się nie rozwlekać przypomnę pudła z Realem, Granadą, Huescą, Malagą i jeszcze więcej zmarnowanych akcji. Oglądam praktycznie wszystkie spotkania i nie wyciągam wniosków z palca. Facet jest kiepski i to po prostu widać. Po tym jak się porusza po boisku, jak podaje, jak strzela... Poza tym wyraziłem jedynie własne zdanie do czego mam prawo.

0

Widzę, że Alba w ostatnim czasie coraz pewniej się czuje w roli "aktora" ;)

0

Munir 7?? Poza "patelnią", którą powinna wykorzystać każda osoba na świecie, która zawodowo gra w piłkę, pokazał wielkie NIC. Jedyne czego nie można mu odmówić to ambicji, ale to trochę za mało. Chłopak stara się, walczy, ale popełnia mnóstwo rażących błędów, które nie powinny zdarzać się zawodnikowi na poziomie pierwszego składu Barcelony. Nie można wszystkiego usprawiedliwiać jednym udanym sezonem w 3 drużynie. Jeśli taki Munir regularnie dostaje szanse to większość skrzydłowych w La Liga mogłaby grać w Barcelonie. Szacun dla Enrique za cierpliwość i wyrozumiałość.

2

No szlag człowieka może trafić z ta reklamą Ubera w mobilnej wersji portalu... Co wy tam za skryptów nawsadzaliście, że praktycznie nie da się przewinąć strony bez wywalania do "sklepu"?! ://

0

Bo jest do niczego ;) takich patelni jakie dostaje wstyd byloby nie wykorzystac a i tak czesto mu sie zdarza. Na dobrą sprawę nie zrobił nic czym udowodniłby że pierwsza drużyna Barcy to jego poziom.

0

Wyobraźcie sobie co by było gdyby wszyscy byli na poziomie Grzmota...

0

No Panie Paco.. Obiecał Pan wygrana Rayo :)

2

Każdy tak gada od 34 spotkań :)

0

Marzy mi się wysoka wygrana, gol Pique na dobicie, Real zostaje wyprzedzony na finiszu ligi przez Villareal i zabawę z LM zaczyna już od runy eliminacyjnej :D

20

34 kolejne mecze bez porażki z naprawdę ogromną szansą na historyczne powtórzenie trypletu. To mnie najbardziej interesuje i mam gdzieś inne statystyki. Wybaczcie takie "wróżenie", ale przy takiej dyspozycji to naprawdę, ciężko nie być optymistą :)

0

Nawet Neymar lepiej strzela karne...

14

Mam nadzieję, że Liverpool wygra :)

6

Na takich gwiazdach zbudowany jest Real i jakie są tego efekty można samemu zobaczyć :)

0

Nie obchodzi mnie co robią gracze w innych zespołach. Kibicuję Barcelonie

2

Razem z Albą nr 1 w symulowaniu. Uwielbiam Barcę, ale nie mogę patrzeć na takie zachowania

0

Z jednej strony wielka szkoda a z drugiej nie ma co się niestety oszukiwać. Bartra jest dobrym zawodnikiem, ale za słabym na pierwszy skład Barcelony. Może to wina ławki, może to kres jego możliwości.

0

Swoją drogą dzisiaj Barca ma niezłą wycieczkę. Do Las Palmas podobna odległość jak do Warszawy ;)

0

Ale trzeba przyznać, że asysta Viery, klasa

0

No kurde.. Człowiek spóźni się 10 minut i 2 bramki przegapi

7

A ja bym chciał taką opcję (z kosmosu). Hallilović ładuje nam hat-tricka przy czym Bravo nie ponosi winy przy żadnej bramce a Barcelona strzela jednego gola więcej niż Gijon (lub sześć) i wygrywa po pięknym meczu :D

7

Widok Pedro w białej koszulce aż kłuje w oczy...

1

masz, chociaż końcówkę obejrzyj w spokoju ;)

http://meczstudio.com/trans4a.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?