3

Jak to się kolokwialnie mówi: "Z gów*a bata nie ukręcisz". To nie wina Luczo. Nie ma ławki i tyle... Fajnie, że chociaż zrzuca winy na sędziów jak "Pan Specjalny" z Chelsea ;)

0

przez eliminacje do MŚ 2002 i Euro 2008 też przeszliśmy jak błyskawica i potem już nie było tak kolorowo ;)

1

Ile jeszcze Munir zmarnuje setek zanim zarząd zrozumie, że Barcelona i pierwsza liga (jakakolwiek) to dla niego nieosiągalny poziom?

0

a nie było remisu przypadkiem?

2

Jak już Lucho musi wpuszczać tego Munira to niech wpuszcza w wygranych meczach przy 4, 5 czy 6 bramkach przewagi tak żeby jego żałosna "gra" nie groziła utratą punktów...

2

I weź tu podyskutuj jak większość kibicuje od 2-3 lat a VV zna tylko z filmików na youtubie... Szkoda w ogóle się fatygować. Ja tam, życzę Victorowi przede wszystkim wielu minut i godnego zakończenia wspaniałej kariery

0

Cieszy taka informacja i mam nadzieję, że pomoże Matsowi nabrać pewności siebie. Obiektywizm jednak też wypada zachować. Ter Stegen był co najwyżej poprawny. 9-10 strzałów w światło bramki, 1 stracona bramka, 2 fajne interwencje a reszta strzałów oddana prosto w ręce bramkarza. A np dzięki świetnej postawie Rico, Sevilla gra dalej w pucharach a Chernik zachował czyste konto z o wiele wyżej notowaną i grającą o wszystko Romą. Żeby nie było, że krytykuję bo również uważam, że zagrał świetnie. Po prostu inni zasłużyli bardziej :)

0

Camara powinien zamienić się miejscem z Munirem :)

0

Dostać po mordzie od rówieśnika i wyżyć się na przedszkolaku ;)

0

Benzema chyba wystraszył się transferu Lewanowskiego ;)

2

Perez nie jest działaczem sportowym tylko biznesmenem. Ten człowiek kompletnie nie zna się na sporcie i dopóki będzie prowadził Real to będziemy mieli podobne sytuacje. Pieniądze to nie wszystko.

0

Ja jestem naprawdę niepoprawnym optymistą ale z tego chłopaka niestety nic nie będzie i solidnie zapracował na taką opinię

0

Jak dla mnie to mogą razem nawet spać jeśli będzie to miało pozytywny wpływ na ich grę i relacje na boisku ;)

0

Z większością wypowiedzi się zgodzę, ale to, że Messi nie świeci sześciopakiem w reklamach to nie znaczy, że trenuje mniej intensywnie niż Grzmot i jest geniusz opiera się tylko na talencie

9

Munir na tym zdjęciu wygląda jak by potrafił grać w piłkę :)

2

Jak już się rozkręci to będzie z niego kawał napadziora. Zobaczycie :)

0

Mam nadzieję, że za rok nasze tridente będzie w pierwszej trójce i to już będzie kompletna dominacja :)

1

Miałem na myśli ścisłą czołówkę poza oczywiście nielicznymi momentami. Gorsze czasy? Kibicuję Barcy o wiele dłużej niż 5 lat i doskonale pamiętam lata bez LM i bałagan w klubie. Odejście figo zabolało mnie tym bardziej, że w tamtym momencie był jedym z moich ulubionych piłkarzy. Do dzisiaj gdzieś na strychu leży pewnie jego pocięta nożyczkami ze złości koszulka... Każdy ma inne zdanie na ten temat. To nie ja dostanę te pieniądze za zmianę nazwy stadionu. Tak jak i Ty liczę przede wszystkim na dobrą grę i wyniki ale DLA MNIE wartości o których wspomniałem są różne ważne bo czynią lub w tym momencie czyniły ten klub wyjątkowym czym każdy kibic mógł się szczycić.

0

Akurat ci najlepsi zawodnicy generują tak ogromne pieniądze, że w dużej mierze sami się spłącają

1

MES QUE UN CLUB! Mówi to komuś coś? Niedługo pozostanie tylko w formie znaczka wyszywanego na metce koszulki... Barcelona zawsze wyróżniała się między innymi tym, że nikt tutaj nie grał na siłę lub skuszony wielkimi pieniędzmi bo zawsze były takie kluby jak Real, ManU, Chelsea, Bayern które mogły zapłacić każdą kwotę i każdą pensję przebijając każdą naszą ofertę. Barcelona przyciągała wielkich zawodników innymi wartościami i niejeden wielki gracz to przyznawał. Atmosfera, wzajemny szacunek, przyjaźń... Wielu świadomie zgadzało się na niższe zarobki lub nawet (jak w przypadku Cesca) dopłacało do transferu z własnej kieszeni aby tylko móc nosić trykot Barcelony i być częścią tej wspaniałej sportowej rodziny a większość z nas właśnie dzięki temu pokochało ten klub. Barcelona nie jest biedna, ale nigdy nie była w czołówce najbogatszych klubów i nie przeszkadzało jej to w byciu na sportowym szczycie od początku jej istnienia.

0

Nie rozumiesz pewnej rzeczy.. Barcelona może wyprzedać całe miasto a i tak nie przebije katarskich magnatów pływających w petrodolarach więc zawsze znajdzie się ktoś kto przebije ofertę Barcelony.

18

Ja wiem, że dzisiejszy futbol rządzi się swoimi prawami, ale wierzyłem, że są jeszcze rzeczy, których nie wolno sprzedawać. Co będzie następne? Zmiana herbu? Barw? Nazwy zespołu??

1

Wiele bym oddał abyśmy wszyscy mieli taką pewność :)

2

Ale Klopp fajnie poukładał Liverpool. Aż przyjemnie się ogląda

1

A w Realu dalej większa napinka niż w cieszynce Ronaldo. Ciekawe ile Pan Perez jeszcze wyda baniek zanim zrozumie, że pieniądze same nie zagrają. Że istnieją jeszcze na boisku inne wartości jak przyjaźń i wzajemny szacunek, których nie kupi za żadne pieniądze.

0

Jak się pojawiały plotki o Figo to też wszyscy pukali się w głowę a co się stało później, wszyscy wiemy. Trzeba tego Neymara pilnować jak oka w głowie choć przyznam, że trochę się obawiam znając burzliwą naturę Brazylijczyków

0

Samemu nie udało się wymusić to zabrał karnego młodemu i jeszcze ta żałosna cieszynka... Szkoda słów

1

Wyczuwam kolejną masakrację :)

2

11

Dla młodszego kibica, przyzwyczajonego do poziomu Barcelony to norma. Dla mnie, pamiętającego gorsze czasy to jest jakiś kosmos! Jak by ktoś w 2003 roku mi powiedział, że przyjdzie taki okres, kiedy na Barcelonę przez tyle sezonów Z RZĘDU z małymi wyjątkami po prostu nie będzie mocnych to nigdy bym nie uwierzył :) Cieszmy się i korzystajmy, że żyjemy w najlepszej epoce historii tego klubu i trzymajmy kciuki aby trwał jak najdłużej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?