0

Coś pięknego! Jak w bajce...

4

Wyciszcie głos w transmisji i włączcie sobie Viva La Vida :)

0

Ma ktoś link do transmisji z angielskim tłumaczem? :)

0

Catalunya es non Espana! :D

11

Neymar nakręcony jak by 4 kawy wypił :D

1

Aż zamarłem jak Verma zaczął biec :D

0

Nieładne zachowanie :/

0

Pozostaje, uczyć się hiszpańskiego i przeprowadzka :)

32

Żal mi d*pę ściska, że nie mogę być teraz w Barcelonie. Aż mam ochotę płakać... Najlepszy okres w historii klubu, który kocham i fiesta po historycznym tryplecie którą oglądam w łóżku na laptopie...

1

A co jest NIEnormalnego w Gruzji?

2

Cieszę się niesamowicie, ale te symulacje Suareza i Neymara były naprawdę niepotrzebne :/

0

Mam nadzieję, że zobaczymy ładny mecz zakończony naszym zwycięstwem, ale bez symulowania i wywierania presji na arbitrze

1

Aż takim ignorantem jesteś czy po prostu chcesz nabić polecenia "zabawnym" komentarzem?

16

Zamiast się cieszyć, że skrzydłowy z top 20 na świecie godzi się na rolę rezerwowego i nie psioczy psując atmosferę w klubie i jakby nie patrzeć ratuje nam tyłki przy transferowym banie to większość dalej narzeka co najmniej jak by musieli mu płacić z własnej kieszeni...

0

lepiej nie mogłeś tego ująć :)

0

najpierw niech trochę przystopuje z zarobkami... Jara się Barceloną jednocześnie żądając takiej sumy, że zakrawa to o lekką bezczelność

0

No i pięknie! Zwycięskiego składu się nie zmienia :)

3

skala ocen powinna wyglądać tak: "Od 1 do Messi" bo to co czasem wyprawia Argentyńczyk wydaje się być poza możliwościami normalnego piłkarza :)

1

Fajnie, że Enrique przetrwał trudny okres i dalej robił swoje. Niejedna osoba by "upadła" pod naporem negatywnych opinii. Silna psychika to ważna cecha u trenera. Cieszę się, że Lucho taką ma :)

0

Pod względem ilości trofeów może i tak, ale Ryan nie zdobył nic z Reprezentacją a Xavi był mistrzem Świata i Europy co wg mnie przebija dorobek Giggsa

25

Warto wspomnieć, że nie ma w historii futbolu bardziej utytułowanego piłkarza :)

0

Gra w Barcelonie to dla takiego Pogby powinien być przywilej a on śmie żądać kwoty na którą najlepsi piłkarze pracują przez LATA.. Tym bardziej, że sam zadeklarował, że klub, w którym chce grać to Barca.
A poza tym mamy zbyt dobrą atmosferę w szatni, żeby psuć ją akceptacją takich żądań

0

dobrze wiedzieć :)

2

New Balance się wyrobił w ciągu ostatnich kilku lat. Ciekawe czy po koszulkach Sevilli pójdą za ciosem i podpiszą umowy z innymi zespołami :)

0

Porównuję negocjatorów a nie piłkarzy :)

4

A tymczasem Arsenal wykłada 50 mln za Benzemę. Już sam nie wiem czy to Real ma takich świetnych negocjatorów czy Barca takich słabych...

5

Najbardziej niesamowite jest to, że mamy spore szanse na potrójną koronę przy wyjątkowej liczbie przeciwności losu:
-Kiepski początek sezonu,
-Pół sezonu z kryzysem Messiego, który jest naszą najważniejszą postacią,
-Ban transferowy,
-Ban dla Suareza (przez 1/3 sezonu nie miał pozwolenia na grę)
-Konflikty w zespole (pierwsza część sezonu),
-Afery w zarządzie...

Naprawdę jeszcze w grudniu popukałbym się w głowę na myśl o Triplecie a tu proszę :) Jednak futbol jest tak nieprzewidywalny, że trzeba wierzyć do końca :)

0

Ronaldo chyba ma inne zdanie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?