ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Udało mi się ustrzelić takiego screena :)
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11267513_1051644201529980_3690613088097553548_n.jpg?oh=9bbb4dc6c37f77e03b5fa83829441884&oe=55F29E2F
0
Coś pięknego! Jak w bajce...
4
Wyciszcie głos w transmisji i włączcie sobie Viva La Vida :)
0
Ma ktoś link do transmisji z angielskim tłumaczem? :)
0
Catalunya es non Espana! :D
11
Neymar nakręcony jak by 4 kawy wypił :D
1
Aż zamarłem jak Verma zaczął biec :D
0
Nieładne zachowanie :/
0
Pozostaje, uczyć się hiszpańskiego i przeprowadzka :)
32
Żal mi d*pę ściska, że nie mogę być teraz w Barcelonie. Aż mam ochotę płakać... Najlepszy okres w historii klubu, który kocham i fiesta po historycznym tryplecie którą oglądam w łóżku na laptopie...
1
A co jest NIEnormalnego w Gruzji?
2
Cieszę się niesamowicie, ale te symulacje Suareza i Neymara były naprawdę niepotrzebne :/
0
Mam nadzieję, że zobaczymy ładny mecz zakończony naszym zwycięstwem, ale bez symulowania i wywierania presji na arbitrze
1
Aż takim ignorantem jesteś czy po prostu chcesz nabić polecenia "zabawnym" komentarzem?
16
Zamiast się cieszyć, że skrzydłowy z top 20 na świecie godzi się na rolę rezerwowego i nie psioczy psując atmosferę w klubie i jakby nie patrzeć ratuje nam tyłki przy transferowym banie to większość dalej narzeka co najmniej jak by musieli mu płacić z własnej kieszeni...
0
lepiej nie mogłeś tego ująć :)
0
najpierw niech trochę przystopuje z zarobkami... Jara się Barceloną jednocześnie żądając takiej sumy, że zakrawa to o lekką bezczelność
0
No i pięknie! Zwycięskiego składu się nie zmienia :)
3
skala ocen powinna wyglądać tak: "Od 1 do Messi" bo to co czasem wyprawia Argentyńczyk wydaje się być poza możliwościami normalnego piłkarza :)
1
Fajnie, że Enrique przetrwał trudny okres i dalej robił swoje. Niejedna osoba by "upadła" pod naporem negatywnych opinii. Silna psychika to ważna cecha u trenera. Cieszę się, że Lucho taką ma :)
0
Pod względem ilości trofeów może i tak, ale Ryan nie zdobył nic z Reprezentacją a Xavi był mistrzem Świata i Europy co wg mnie przebija dorobek Giggsa
25
Warto wspomnieć, że nie ma w historii futbolu bardziej utytułowanego piłkarza :)
0
Gra w Barcelonie to dla takiego Pogby powinien być przywilej a on śmie żądać kwoty na którą najlepsi piłkarze pracują przez LATA.. Tym bardziej, że sam zadeklarował, że klub, w którym chce grać to Barca.
A poza tym mamy zbyt dobrą atmosferę w szatni, żeby psuć ją akceptacją takich żądań
0
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3097492/Kreshnik-Krasniqi-Norwegian-football-s-youngest-debutant-14-years-old.html
No to czekamy aż udowodni, że się nadaje ;)
0
dobrze wiedzieć :)
2
New Balance się wyrobił w ciągu ostatnich kilku lat. Ciekawe czy po koszulkach Sevilli pójdą za ciosem i podpiszą umowy z innymi zespołami :)
0
Porównuję negocjatorów a nie piłkarzy :)
4
A tymczasem Arsenal wykłada 50 mln za Benzemę. Już sam nie wiem czy to Real ma takich świetnych negocjatorów czy Barca takich słabych...
5
Najbardziej niesamowite jest to, że mamy spore szanse na potrójną koronę przy wyjątkowej liczbie przeciwności losu:
-Kiepski początek sezonu,
-Pół sezonu z kryzysem Messiego, który jest naszą najważniejszą postacią,
-Ban transferowy,
-Ban dla Suareza (przez 1/3 sezonu nie miał pozwolenia na grę)
-Konflikty w zespole (pierwsza część sezonu),
-Afery w zarządzie...
Naprawdę jeszcze w grudniu popukałbym się w głowę na myśl o Triplecie a tu proszę :) Jednak futbol jest tak nieprzewidywalny, że trzeba wierzyć do końca :)
0
Ronaldo chyba ma inne zdanie ;)