0

Jak dla mnie mogą wygrać nawet 10:0 bardzo by mnie to ucieszyło. Wcześniej chodziło mi o to, że po końcowym gwizdku nie narzekałbym na jednobramkowe zwycięstwo

0

A mi wystarczyłoby nawet 1:0. Najważniejsze są 3 punkty bez kontuzji i głupich kartek.

0

W ofertach nie za bardzo mógł przebierać biorąc pod uwagę jego finansowe wymagania mam nadzieję, że Barcelona nie ugięła się w kierunku jego oczekiwań. Nie mniej jednak cieszę się bo zawsze to jakaś stabilność a mimo wieku wciąż jest jednym z lepszych na swojej pozycji.

1

30 mln za Pedro to dobra cena patrząc na jego aktualną formę. Nie zmienia to jednak faktu, że rozdajemy od jakiegoś czasu cennych zawodników za bezcen i zostajemy krótką, przeciętną ławką z wciąż aktualnym banem na transfery i młodymi z kadry B w której nikt nie gra na miarę pierwszej drużyny

0

Co nie zmienia faktu, że byli faworytami a ledwo dali radę :)

3

Kolejny wróżbita..

5

Tymczasem na stronie biankonerrich wszyscy się cieszą bo trafiając na Real zachowali największe szanse na finał. Każdy kto widzi już królewskich jako zwycięzców tego dwumeczu powinien sobie przypomnieć jak niską skuteczność w ostatnim czasie mają. Mnóstwo akcji z których nic nie wynika. Jak Allegri dobrze ustawi linię defensywną i jeśli Buffon utrzyma wysoką dyspozycję to może uda im się przetrwać nawałnicę u siebie a na wyjeździe bramki liczą się bardziej, nawet w ramach dogrywki więc wstrzymałbym się od zbyt wczesnego skreślania Juve tym bardziej, że Real przed pierwszym półfinałem gra z Sevillą a przed drugim z Valencją ;)

0

Ale Suarez miałby asystę...

1

O ile awansuje ;)

0

"Kibice" Barcelony już opuszczają stadion

0

6:1 dla Bayernu

2

To chyba miało być prostopadłe podanie

0

Byłem wielkim zwolennikiem Roberto, ale on nawet nie zasługuje na ławkę..

1

Jaki doping :O Coś pięknego

1

Fajnie by było jak by Roberto wystrzelił w końcu z formą na miarę klubu w którym gra.

0

Jezu.. Zjem chyba obiad po meczu bo nie strawię jak ten mecz dalej tak będzie wyglądał

0

Oby teraz nie zwolnili i nie bronili wyniku

8

Jak się rozkręci jeszcze bardziej (w co mocno wierzę) to może się okazać transfer dekady. Gra jak by zaczynał w La Masii. Idealna "9" i zaryzykuję stwierdzenie, że będzie lepszy niż Eto'o bo jest bardziej wszechstronny

2

z zewlakowa taki komentator jak i piłkarz... Wolę przycinającą się transmisję z nc+

1

WypaCZony :) Morata brał lekcje nurkowania od byłego klubowego kolegi ;)

1

Smutne było to, że pod koniec Sevilla starała się bardziej o zwycięstwo niż Barca :/

0

Komentarz usunięty

0

Nie zgodzę się z tym, że jest słaby bo radzi sobie całkiem nieźle. Aczkolwiek również jestem zwolennikiem talentu De Bruyne

0

Chodziło mi o przegląd pola i umiejętność płynnego "przenoszenia" piłki między formacjami. Pogba to taka trochę hybryda pomocnika ofensywnego z defensywnym a ja po prostu nie jestem zwolennikiem czegoś takiego. Nie pasuje mi on po prostu do stylu gry Barcelony niezależnie od potencjału jaki posiada a już na pewno nie na miejsce zaraz za napastnikami...

7

Nie jestem przekonany co do Pogby.. Jest bez wątpienia świetnym zawodnikiem, ale my potrzebujemy kogoś pokroju Iniesty z najlepszych lat a Pogba przypomina profilem trochę Busquetsa. Bardziej widziałbym wzmocnienie środka w Kevinie de Bruyne.

4

Nie ma co się unosić :) Kto choć trochę interesuje się futbolem, powinien docenić niecodzienny wynik nawet z takim przeciwnikiem jak Granada. Brawa dla Realu i dla Ronaldo (tym bardziej, że wszystkie bramki z gry ;) ). Skupmy się teraz na tym co czeka nas o 21 i trzymajmy kciuki, żeby zachować przewagę bo pod koniec sezonu to punkty będą się przede wszystkim liczyć a nie ilość bramek :) Tych niech Real strzela nawet po 10 na mecz. Grunt, żebyśmy byli górą po ostatniej kolejce.

Wesołych Świąt wszystkim! :)

0

Bo ma takie prawo i wypowiada się dużo mądrzej od większości "kibiców" Barcelony. Problem?

1

Cały mecz w dobrej jakości z angielskim komentarzem jeśli ktoś nie miał okazji oglądać wczoraj albo chce zobaczyć to jeszcze raz :)

0

Mam nadzieję, że wczorajsza postawa Mathieu i Pique to nie przypadek i tak będą grali jak najdłużej bo (poza kilkoma drobnymi błędami) to była w końcu obrona na miarę Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?