ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry z niego piłkarzyna, ale ma pecha, że urodził się w czasach Messiego ;)
0
Ciekawe jaką "taktykę" na dzisiaj dowali Lucho
0
Zachował resztki honoru
1
Szanuję Ronaldo i uważam, że poza nurkowaniem wyprawia niesamowite rzeczy. Po prostu interesują mnie wszelkiego rodzaju statystyki i najzwyczajniej w świecie pytam
0
do niczego nie piję :) Pytam z ciekawości i tak, chodzi mi o Ronaldo ;)
4
Tak poza tematem, orientuje się ktoś jaki jest aktualnie rekord La Liga i ogólnie na świecie pod względem liczby bramek strzelonych po rzutach karnych w sezonie przez jednego zawodnika? ;)
0
Piękna wiadomość! Jeszcze Bartomeu i będzie można powoli zacząć odbudowywać potęgę :)
0
Kolejna ofiara tiki-taki
1
Wydaje mi się, że środek sezonu to nie jest najlepszy czas na eksperymenty ze składem i taktyką. Zwłaszcza, jeśli musimy gonić Real, ale co ja tam wiem... Nie będę kwestionował metod trenera jednego z najlepszych klubów świata
0
Kaprys Lucho ;)
0
Miałem szczęście oglądać najlepszy okres w historii Barcelony i pecha patrząc na to jak zarząd niszczy coś tak wspaniałego... To nawet moja dziewczyna nie jest tak uparta jak Barcelona wierząca w skuteczność tiki taki
0
Ja wierzę! A dlaczego nie?
4
Prawda jest taka, że przez to całe kombinowanie Enrique kadra jest kompletnie niezgrana. Co mecz inny skład, rotacja zawodnikami, pozycjami, ustawieniem.. Zachowuje się jakby cały sezon traktował jak okres przygotowawczy
0
montoya nie gra źle
0
Lucho i tak będzie wystawiał Munira...
0
Najbardziej bym się cieszył jakby wypaliła w końcu forma Montoi. Mamy absolutną tragedię na prawej obronie
0
Spokojnie... Pedro z Munirem nadrobią ;)
0
Mam nadzieję, że wcześniej Suarez ukąsi RSSS ;) nie mam ochoty na nerwową końcówkę
0
Ja co mecz trzymam kciuki za każdego młodziaka. W końcu w nich przyszłość Barcy. Ale nie na tak ważny ligowy mecz. Gonimy Real a LE eksperymentuje. Coś tu nie tak chyba
0
Jak już tak kombinuje to mógł przynajmniej Traore dać szansę zamiast tego Munira
2
Co ten Lucho znowu wymyślił?
3
A kto to ku*wa jest Douglas?
0
Po co się wypowiadasz jak nie masz nic ciekawego do napisania? Tylko sobie szybciej zetrzesz literki z klawiatury :)
8
Patrząc na jego grę śmiem stwierdzić, że on się urodził, żeby grać w Barcelonie :) Technika góruje nad grą fizyczną, niesamowity balans ciała, kontrola piłki, przegląd pola, prostopadłe podania... Myślę, że jeśli przyszedłby do nas i ktoś dobrze pokierował jego karierą to w połączeniu z Halilovicem mógłby stworzyć najlepszą pomoc na świecie jak za najlepszych czasów Iniesta i Xavi :) Do tego Ney i Traore na szpicy jak Eto. Myślę, że warto postarać się ściągnąć tego chłopaka nawet za większe pieniądze :)
17
Przypomniał mi się jego "wślizg" głową ;)
10
Real to ulubieniec UEFY i nie powinno nikogo dziwić, że tak wygląda losowanie. Real wygrał LM pierwszy raz od 2002 roku i teraz pewnie chcą na siłę zrobić tak, żeby to akurat Real jako pierwszy w historii obronił tytuł. Wiem, że to brzmi głupio i doszukuję się nie wiadomo czego, ale pospekulować można ;)
Poza tym każdy widział jak wyglądała oprawa ostatniej gali przyznawania złotej piłki. Wszystko białe, nagrody wręczali byli zawodnicy królewskich...
0
4 miejsce zarezerwowane jest dla Arsenalu ;)
0
Przyznam, że jak zobaczyłem Pedro w pomocy to zadrżałem i pomyślałem co ten Lucho wyprawia, ale być może to byl strzał w 10 i może to właśnie tam Pedro się odnajdzie ;) Nie chcę zapeszać, ale mam nadzieję, że kryzys jest już za nami. Mam nadzieję, że teraz już się na dobre rozpędziliśmy ;)
11
Ostatnia forma Leo napawa mnie optymizmem przed tym meczem :) Obrona słaba, ale najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej ;)
0
No faktycznie trochę na wyrost napisałem. Ramsey zdecydowanie lepiej :)