0

Dobry z niego piłkarzyna, ale ma pecha, że urodził się w czasach Messiego ;)

0

Ciekawe jaką "taktykę" na dzisiaj dowali Lucho

0

Zachował resztki honoru

1

Szanuję Ronaldo i uważam, że poza nurkowaniem wyprawia niesamowite rzeczy. Po prostu interesują mnie wszelkiego rodzaju statystyki i najzwyczajniej w świecie pytam

0

do niczego nie piję :) Pytam z ciekawości i tak, chodzi mi o Ronaldo ;)

4

Tak poza tematem, orientuje się ktoś jaki jest aktualnie rekord La Liga i ogólnie na świecie pod względem liczby bramek strzelonych po rzutach karnych w sezonie przez jednego zawodnika? ;)

0

Piękna wiadomość! Jeszcze Bartomeu i będzie można powoli zacząć odbudowywać potęgę :)

0

Kolejna ofiara tiki-taki

1

Wydaje mi się, że środek sezonu to nie jest najlepszy czas na eksperymenty ze składem i taktyką. Zwłaszcza, jeśli musimy gonić Real, ale co ja tam wiem... Nie będę kwestionował metod trenera jednego z najlepszych klubów świata

0

Kaprys Lucho ;)

0

Miałem szczęście oglądać najlepszy okres w historii Barcelony i pecha patrząc na to jak zarząd niszczy coś tak wspaniałego... To nawet moja dziewczyna nie jest tak uparta jak Barcelona wierząca w skuteczność tiki taki

0

Ja wierzę! A dlaczego nie?

4

Prawda jest taka, że przez to całe kombinowanie Enrique kadra jest kompletnie niezgrana. Co mecz inny skład, rotacja zawodnikami, pozycjami, ustawieniem.. Zachowuje się jakby cały sezon traktował jak okres przygotowawczy

0

montoya nie gra źle

0

Lucho i tak będzie wystawiał Munira...

0

Najbardziej bym się cieszył jakby wypaliła w końcu forma Montoi. Mamy absolutną tragedię na prawej obronie

0

Spokojnie... Pedro z Munirem nadrobią ;)

0

Mam nadzieję, że wcześniej Suarez ukąsi RSSS ;) nie mam ochoty na nerwową końcówkę

0

Ja co mecz trzymam kciuki za każdego młodziaka. W końcu w nich przyszłość Barcy. Ale nie na tak ważny ligowy mecz. Gonimy Real a LE eksperymentuje. Coś tu nie tak chyba

0

Jak już tak kombinuje to mógł przynajmniej Traore dać szansę zamiast tego Munira

2

Co ten Lucho znowu wymyślił?

3

A kto to ku*wa jest Douglas?

0

Po co się wypowiadasz jak nie masz nic ciekawego do napisania? Tylko sobie szybciej zetrzesz literki z klawiatury :)

8

Patrząc na jego grę śmiem stwierdzić, że on się urodził, żeby grać w Barcelonie :) Technika góruje nad grą fizyczną, niesamowity balans ciała, kontrola piłki, przegląd pola, prostopadłe podania... Myślę, że jeśli przyszedłby do nas i ktoś dobrze pokierował jego karierą to w połączeniu z Halilovicem mógłby stworzyć najlepszą pomoc na świecie jak za najlepszych czasów Iniesta i Xavi :) Do tego Ney i Traore na szpicy jak Eto. Myślę, że warto postarać się ściągnąć tego chłopaka nawet za większe pieniądze :)

17

Przypomniał mi się jego "wślizg" głową ;)

10

Real to ulubieniec UEFY i nie powinno nikogo dziwić, że tak wygląda losowanie. Real wygrał LM pierwszy raz od 2002 roku i teraz pewnie chcą na siłę zrobić tak, żeby to akurat Real jako pierwszy w historii obronił tytuł. Wiem, że to brzmi głupio i doszukuję się nie wiadomo czego, ale pospekulować można ;)

Poza tym każdy widział jak wyglądała oprawa ostatniej gali przyznawania złotej piłki. Wszystko białe, nagrody wręczali byli zawodnicy królewskich...

0

4 miejsce zarezerwowane jest dla Arsenalu ;)

0

Przyznam, że jak zobaczyłem Pedro w pomocy to zadrżałem i pomyślałem co ten Lucho wyprawia, ale być może to byl strzał w 10 i może to właśnie tam Pedro się odnajdzie ;) Nie chcę zapeszać, ale mam nadzieję, że kryzys jest już za nami. Mam nadzieję, że teraz już się na dobre rozpędziliśmy ;)

11

Ostatnia forma Leo napawa mnie optymizmem przed tym meczem :) Obrona słaba, ale najważniejsze to strzelić jedną bramkę więcej ;)

0

No faktycznie trochę na wyrost napisałem. Ramsey zdecydowanie lepiej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?