ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ney bohaterem? Troszkę na wyrost według mnie. Strzelił dwie bramki, które po prostu musiał strzelić, gdzie całą robotę odwalił Suarez i reszta ekipy. Szacun za skuteczność, ale przez resztę meczu był mało widoczny i nie grał na miarę swoich możliwości. Nie szukał piłki, nie walczył, kilka razy teatralnie się przewrócił. Nota 7 maks i MVP dla MATSa lub Suareza. Oczywiście to moje zdanie :)
21
Czasem miło jak historia zatacza koło :)
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10390366_1631923506953175_684865094815149032_n.png?oh=ed0e5fbcedacd5add97b40c7c8e8ca0c&oe=56044947&__gda__=1439713069_b89263507eef3b8046b830eaed9b7200
Ciekawe kogo Ney będzie nosił na plecach za kilka lat ;)
2
Po co pompujecie balonik?
9
Puścić 3 gole i być bohaterem meczu :)
6
Pisałem dzisiaj, żeby za szybko Barcy nie wrzucać do finału. Trzeba koniecznie wbic bramkę
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,liga-mistrzow-strate-trzech-goli-mozna-odrobic,galeria,1,567798,832.html
0
Ze środkiem pola masz rację :) Co nie zmienia faktu, że piłka nożna to sport nieprzewidywalny
0
Dobrze powiedział. Gdyby nie wierzyli to po co wychodzić na boisko? W futbolu nie takie remontady miały miejsce. Wystarczy gorszy dzień, troche pecha i nieszczęście gotowe. Maja najlepszego bramkarza na świecie, świetny zespół i nic do stracenia a my nie mamy środka i kiepsko wychodzi nam gra jak przeciwnik cisnie. Chwila nieuwagi na początku meczu i może się zrobić niebezpiecznie jak Bayern poczuje szansę.
Trzeba koniecznie strzelić pierwsza bramkę lub dwie i będę spokojny :)
0
Mam wrażenie, że Barcelonie po prostu wszystko teraz wychodzi :D
0
Każdy zwraca na siebie uwagę tak jak tylko potrafi ;)
0
Nie musisz, widziałem :) Sam nie przepadam za nim, mam go za egocentryka i uważam, że sporo rzeczy robi pod publikę, Nie mniej jednak mimo wielkiej kasy jaką zarabiają topowi sportowcy takie gesty rzadko się zdarzają.
14
Cristiano Ronaldo przekazał 5 mln funtów w ramach pomocy poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Szacun!
0
bukmacherzy muszą cię szczerze nienawidzić ;)
0
Szpakowski zawsze ma coś do powiedzenia a po bramkach Leo zamilkł :D
0
Co my byśmy bez niego zrobili... Brawo!
0
Barca na początku dala z siebie wszystko, teraz przysiadła i bedzie nerwowo
0
I to powód, żeby własnemu zawodnikowi życzyć poważnej kontuzji??
8
perełka ze strony fioletowych:
2015.05.05, godz. 22:05, kaxik4
bale idiota i marcelo życze im kontuzji i to takiej pożądnej smiecie i pacholki
2
Juve faworytem bukmacherów? Jak to?
5
Dzieki za odpowiedź :)
0
Pytanie offtopowe. Czy w historii Barcelony kiedykolwiek zastrzeżono jakiś numer na koszulce?
1
Uwierz, że odkładam i latam :) Chodziło mi o to, że jeśli to prawdziwa pasja to nie martwisz się wydatkami tylko po prostu czerpiesz przyjemność :D
2
ćwiczy przed meczem z Bayernem ;)
0
Dwóch fantastycznych golkiperów i nie wiadomo który w jakich rozgrywkach powinien grać... Chciałbym, żeby Barcelona zawsze miała takie "problemy" kadrowe. Najlepiej na każdej pozycji ;)
2
Te problemy pierwszego świata...
2
40 stopni a Pique i tak w długim rękawie :)
0
8:0 i mam wrażenie, że kompletnie bez wysiłku. To nie jest pogrom. Piłkarze Barcy urządzili sobie trening przed Bayernem :)
0
Marca korzysta chyba z tych samych grafików co nasz Fakt
19
Niech ten mecz się nie kończy :)
0
Sędziego nie powinien nikt bronić bo to była po prostu zła decyzja, ale to co czasem wyprawia Alba po gwizdku to już inna kwestia ;) Tak jak niektórzy tu piszą, może to go trochę utemperuje