0

Ney bohaterem? Troszkę na wyrost według mnie. Strzelił dwie bramki, które po prostu musiał strzelić, gdzie całą robotę odwalił Suarez i reszta ekipy. Szacun za skuteczność, ale przez resztę meczu był mało widoczny i nie grał na miarę swoich możliwości. Nie szukał piłki, nie walczył, kilka razy teatralnie się przewrócił. Nota 7 maks i MVP dla MATSa lub Suareza. Oczywiście to moje zdanie :)

2

Po co pompujecie balonik?

9

Puścić 3 gole i być bohaterem meczu :)

6

Pisałem dzisiaj, żeby za szybko Barcy nie wrzucać do finału. Trzeba koniecznie wbic bramkę

0

Ze środkiem pola masz rację :) Co nie zmienia faktu, że piłka nożna to sport nieprzewidywalny

0

Dobrze powiedział. Gdyby nie wierzyli to po co wychodzić na boisko? W futbolu nie takie remontady miały miejsce. Wystarczy gorszy dzień, troche pecha i nieszczęście gotowe. Maja najlepszego bramkarza na świecie, świetny zespół i nic do stracenia a my nie mamy środka i kiepsko wychodzi nam gra jak przeciwnik cisnie. Chwila nieuwagi na początku meczu i może się zrobić niebezpiecznie jak Bayern poczuje szansę.

Trzeba koniecznie strzelić pierwsza bramkę lub dwie i będę spokojny :)

0

Mam wrażenie, że Barcelonie po prostu wszystko teraz wychodzi :D

0

Każdy zwraca na siebie uwagę tak jak tylko potrafi ;)

0

Nie musisz, widziałem :) Sam nie przepadam za nim, mam go za egocentryka i uważam, że sporo rzeczy robi pod publikę, Nie mniej jednak mimo wielkiej kasy jaką zarabiają topowi sportowcy takie gesty rzadko się zdarzają.

14

Cristiano Ronaldo przekazał 5 mln funtów w ramach pomocy poszkodowanym w trzęsieniu ziemi w Nepalu. Szacun!

0

bukmacherzy muszą cię szczerze nienawidzić ;)

0

Szpakowski zawsze ma coś do powiedzenia a po bramkach Leo zamilkł :D

0

Co my byśmy bez niego zrobili... Brawo!

0

Barca na początku dala z siebie wszystko, teraz przysiadła i bedzie nerwowo

0

I to powód, żeby własnemu zawodnikowi życzyć poważnej kontuzji??

8

perełka ze strony fioletowych:

2015.05.05, godz. 22:05, kaxik4
bale idiota i marcelo życze im kontuzji i to takiej pożądnej smiecie i pacholki

2

Juve faworytem bukmacherów? Jak to?

5

Dzieki za odpowiedź :)

0

Pytanie offtopowe. Czy w historii Barcelony kiedykolwiek zastrzeżono jakiś numer na koszulce?

1

Uwierz, że odkładam i latam :) Chodziło mi o to, że jeśli to prawdziwa pasja to nie martwisz się wydatkami tylko po prostu czerpiesz przyjemność :D

2

ćwiczy przed meczem z Bayernem ;)

0

Dwóch fantastycznych golkiperów i nie wiadomo który w jakich rozgrywkach powinien grać... Chciałbym, żeby Barcelona zawsze miała takie "problemy" kadrowe. Najlepiej na każdej pozycji ;)

2

Te problemy pierwszego świata...

2

40 stopni a Pique i tak w długim rękawie :)

0

8:0 i mam wrażenie, że kompletnie bez wysiłku. To nie jest pogrom. Piłkarze Barcy urządzili sobie trening przed Bayernem :)

0

Marca korzysta chyba z tych samych grafików co nasz Fakt

19

Niech ten mecz się nie kończy :)

0

Sędziego nie powinien nikt bronić bo to była po prostu zła decyzja, ale to co czasem wyprawia Alba po gwizdku to już inna kwestia ;) Tak jak niektórzy tu piszą, może to go trochę utemperuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?