0

O Cristiano też mógł wspomnieć ;)

0

Z całym szacunkiem, ale jeszcze jedna taka akcja we Francji i coś czuję, że zaczną się wyprzedaże.

1

Lepiej grać w każdym meczu w słabszym klubie niż na ławce w Barcelonie, ale sprzedać na rok i odkupić? A jeśli zagra fenomenalny sezon i wartość wzrośnie o 500%? To nie lepiej wypożyczyć albo zostawić na kolejny rok w Gijon?

1

Co Grosicki robi w kadrze to ja nie wiem.

0

Zdjęcie Suareza to chyba z treningu w tej koszulce ;)

0

Jestem tego samego zdania :) Zbyt długie przerwy też nie są zbyt korzystne

5

Tu już nawet nie chodzi o głupotę niektórych komentarzy bo nie można od każdego wymagać, żeby pisał błyskotliwe i inteligentne komentarze. To co niektórzy pokazują to brak nawet elementarnych objawów szacunku dla kogokolwiek. Takie czasy? Taki wiek? Wychowanie? Nie wiem, ale czytać się tego nie da. Klub w komentarzach kochacie bardziej niż własnych rodziców, ale pod warunkiem, że wygrywa. To samo z zawodnikami. Czy to Pedro czy to Rakitić czy jakikolwiek inny piłkarz. Jak wiatr zawieje. Czasem pod postami jest jak na giełdzie. KUPIĆ! SPRZEDAĆ! KUPIĆ! SPRZEDAĆ! WYPOŻYCZYĆ! SPRZEDAĆ! WYMIENIĆ! Jeszcze niedawno MATS był niemieckim diamentem, następcą Neuera i przyszłością Barcelony w jednym. Chłopak złapał gorszą formę. Pewnie wiąże się to z jakąś blokadą na podłożu psychologicznym, ale nie ważne. Kopniak w dupę i na sprzedaż. Niektórzy są żałośni...

2

A Hołowczyc nie zostałby w pierwszym sezonie mistrzem F1. Po co takie porównania skoro nigdy do takiej sytuacji nie dojdzie?

0

Czy on serio ma swoje inicjały w kolczyku? :|

0

PS. Bardziej niż powrotem Messiego to ja się martwię naszą obroną i koncentracją. Jeśli byle ogórki nam strzelają jako pierwsi to strach się bać co zrobi CR i spółka

1

To AŻ El Classico i TYLKO mecz ligowy. Szkoda, bo widowisko straci na wartości, ale nie warto ryzykować kontuzją bo Leo zdecydowanie bardziej potrzebny będzie na drugą część sezonu i jeśli zamierzamy dalej marzyć o obronie La Liga i historycznego CL to kolejna kontuzja Messiego nie wchodzi w grę. Messi to piłkarz niezastąpiony, ale kiedy sytuacja tego wymaga to trzeba improwizować a prawda jest taka, że nawet bez Messiego mamy linię ofensywną godną podziwu.

1

Główny nic nie słyszał. To liniowy mu naskarżył drogą radiową ;)

0

Masche prawdopodobnie nie przebierając w słowach powiedział sędziemu co myśli o poziomie sędziowania

0

Sędziowanie na poziomie sytuacji kadrowej w Barcelonie

5

95 minuta. Klepią piłkę w środku pola - sędzia nic. Akcja bramkowa dla Barcelony - koniec meczu

0

Nie... Proszę, tylko nie Busquets

1

Munir jak dziecko we mgle

0

Weź wyjdź...

0

Kibice - chorągiewki. Jak złapie formę to będą go uwielbiać

1

Grosicki powinien miec zakaz stadionowy

0

Transfer Neymara, podatki Messiego, ban transferowy, śmiesznie długie zawieszenie Suareza, a teraz utrudnienia z rejestracją Ardy... Ciekawe w jaki sposób jeszcze będą próbować dowalić Barcelonie

2

Sevilla nie wygrała dlatego, że była lepsza tylko dlatego, że Barca ma problemy. Może brzmi to dziwnie i śmiesznie, ale takie są fakty. Wierzę, że się starali i na pewno bardzo chcieli. Wszyscy dobrze wiemy, że Barcelona ma silną pakę mimo kontuzji. Zawodnicy pokroju Neymara czy Suareza nie raz sami wygrywali mecze. Problem leży w psychice. Zespół się zaciął i tyle. Plaga kontuzji obniżyła morale i spadła wiara w wygraną. Założę się, że gdyby zespół zagrał tym samym składem, ale reszta decyzją trenera siedziała na ławce (zdolna do gry) każdy na boisku grałby dużo lepiej mając luz psychiczny. Zawodnicy mają świadomość złej sytuacji i to się odbija na grze. Podobna sytuacja jest w Chelsea, Juve czy nawet Lechu Poznań.

To tylko ludzie i choć grają w piłkę na poziomie, do którego nikt z nas prawdopodobnie nie dojdzie to mózg mają podobny i myślą jak każdy inny człowiek. Messi też, choć wydaje się być z innej planety ;) Każdy miewa słabsze chwile zwątpienia i wtedy najłatwiej taką osobę lub w tym przypadku osobę pokonać. Bluzgi "kibiców sukcesu" nie pomagają. Dobitnie w takich sytuacjach widać, że jeszcze wszystkiego nie da się kupić za pieniądze ( i całe szczęście) co sprawia, że mimo epoki szejków i petrodolarów sport dalej będzie dostarczać nam zarówno dobrych jak i smutnych emocji.

Trzymamy kciuki za chłopaków i wierzymy czy jest dobrze czy źle.

Vamos!

0

Niech już przestaną zganiać na brak szczęścia i przyznają, że po prostu zagrali słabo...

5

Czytajac niektore komentarze jestem za tym zeby wprowadzic bany za bycie frajerem i niewdziecznym sezonowcem. Nikt nie bedzie wiecznie zgarnial trypletu. Co nie oznacza ze trzeba bluzgac wlasna druzyne... Sorry za brak pl znakow.

0

to przez te pechowe koszulki ;)

0

Wyloguj sie. Prosze..

3

Ktos kiedys powiedzial: "tylko prawdziwi mistrzowie wygrywaja bedac slabszym od przeciwnika" oby sie potwierdzilo :)

0

Przestancie plakac bo sie czytac nie da... Dalej mamy zawodnikow ktorzy potrafia sami wygrac mecz. Troche wiary

0

Prędzej piekło zamarznie niż Messi odpuści El Classico :) Wyjdzie grać choćby o kulach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?