ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Autobus miał stłuczkę ;)
0
Oczywiście, że od dawna. Mniej więcej od momentu kiedy Cadiz awansowało do kolejnej rundy PK kosztem realu.
0
Jak gra Barca to odnosi się wrażenie jakby po boisku biegała paczka świetnych znajomych, których nie obchodzą, katarskie ani chińskie pieniądze, szum medialny, reklamy ani opinia innych. Oni wychodzą pograć w piłkę bo to kochają i czerpią z tego radość. Reszta jest na drugim miejscu.
14
Klasa, inteligencja i skromność. To właśnie trener na miarę Barcelony.
28
Najlepsza była reakcja Lucho: "Co on ku*wa wypraw...?! Aa dobra, spoko" :)
0
Prawda jest taka, że Neymar nie będzie niekwestionowanym liderem drużyny póki Messi będzie trzymał swój poziom a myślę, że to może potrwać jeszcze z 3-4 lata. Neymar to po pierwsze jeszcze mentalnie dzieciak a po drugie Brazylijczyk a ich zachowania ciężko przewidzieć bo w głowie mają karnawał i działają często bardzo impulsywnie. Jak zacznie za dużo wymagać to trzeba będzie go puścić i tyle. Świetna gra Barcelony to w przynajmniej 50% atmosfera i dobre relacje między zawodnikami. Po co to psuć zaburzaniem hierarchii płac?
0
http://www.goal.com/en-gb/news/2892/transfer-zone/2016/02/06/20073322/psgs-lavezzi-set-for-shanghai-shenhua-move
0
Lavezzi w Chinach, Guardiola 25 mln € za sezon, Yaya Toure z ofertą 38! mln € za JEDEN sezon... Co się dzieje z piłką? :/
0
gdyby nie te cienkie paski to byłoby perfekcyjnie, ale i tak chyba najlepsza koszulka od roku 2005
6
Do teraz nie mogę znaleźć dupy bo mi urwało podczas oglądania dzisiejszej gry Barcelony. To już coś więcej niż futbol. To SZtuka.
2
Myślicie, że w opolskim klubie Douglas mógłby liczyć na regularne występy? :)
http://weszlo.com/2016/01/29/jest-chetny-na-douglasa-bongo-opole-wyciaga-pomocna-dlon-w-kierunku-barcy/
0
Chodziło mi o mecz polaków w ręczną gdzie skrzydłowi przespali mecz ;)
0
Orły bez skrzydeł nie latają
0
Mam trochę inne zdanie, ale szanuję :)
1
Ciekaw jestem ilu tam jest rodowitych, prawdziwych Francuzów ;)
0
Ani Rakitic ani nikt inny nie jest w stanie zastąpić Xaviego więc nie wiem po co te dyskusje. Gra po naszej stronie i nie wychodzi mu to najgorzej. Poza tym oczywiste jest to, że Ivan ma na myśli zastąpienie na pozycji na boisku a nie za nazwisko.
0
Ja też bym chciał :(
0
Nie myślałem, że dożyję dnia, w którym Munir zagra lepszy mecz niż Messi..
0
Nie raz solidnie podnosił mi ciśnienie, ale jak by nie patrzeć to jeden z lepszych i bardziej utytułowanych bramkarzy w historii klubu :) Feliz VV
31
Chciałbym aby został takim naszym Fergusonem :) Pasuje swoją osobą do filozofii klubu. Spokojny, inteligentny, nie robi szumu, ma rewelacyjne relacje z piłkarzami, zarówno młodzi jak i starsi widzą w nim autorytet. Po prostu robi swoje i dobrze mu to na razie wychodzi :)
9
Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)
0
Nie jestem trochę w temacie.. Skąd ten zakaz dla madryckich klubów?
0
Może nie do końca mnie zrozumiałeś :) Nie miałem na myśli jedynie statystyk i kontroli piłki ani jedynie Iniesty. Bo są jeszcze tacy zawodnicy jak choćby Busi czy wcześniej Puyol lub Xavi. I jeśli choć raz w życiu grałeś normalny mecz w piłkę to będziesz wiedział, że z chaosu nie ma ani bramek, ani zwycięstw ani trofeów. W Barcelonie nie ma i nigdy nie było atletów i gry siłowej. To co miałem na myśli we wcześniejszym komentarzu to serce do gry, inteligencja i myślenie na boisku, doświadczenie, klasa i determinacja. To co dzieje się poza boiskiem czyli szatnia czy relacje między zawodnikami są jeszcze bardziej istotne. Popatrz na Real. Skład za pół miliarda € a jeden wielki bałagan. Zlepek indywidualności. Na pewno pamiętasz Dudka. Niby wieczny rezerwowy a jak potężny wpływ miał na drużynę można było zobaczyć w pożegnaniu.
0
Tego co w piłce nożnej jest najistotniejsze nie zobaczymy na skrótach czy filmikach z trikami na YT.
4
Spokojnie... Pique na pewno ma już przygotowany stosowny komentarz ;)
1
weszlo to raczej rzetelny portal. z przymrużeniem oka, ale rzetelny :)
29
Ale tego pudła z Realem i tak mu nie wybaczę ;)
3
Pewnie pisałeś przed każdym meczem, aż po długim czasie w końcu się udało :D
1
Nie bez powodu nosi zaszczytny pseudonim "Świr"
http://weszlo.com/2016/01/13/10-najwazniejszych-walk-piotra-swira-swierczewskiego-7-2-1-ostatniej-nadziei-bialych/
1
Tyle lat minęło a Piotruś nic się nie zmienił :D