1

Autobus miał stłuczkę ;)

0

Oczywiście, że od dawna. Mniej więcej od momentu kiedy Cadiz awansowało do kolejnej rundy PK kosztem realu.

0

Jak gra Barca to odnosi się wrażenie jakby po boisku biegała paczka świetnych znajomych, których nie obchodzą, katarskie ani chińskie pieniądze, szum medialny, reklamy ani opinia innych. Oni wychodzą pograć w piłkę bo to kochają i czerpią z tego radość. Reszta jest na drugim miejscu.

14

Klasa, inteligencja i skromność. To właśnie trener na miarę Barcelony.

28

Najlepsza była reakcja Lucho: "Co on ku*wa wypraw...?! Aa dobra, spoko" :)

0

Prawda jest taka, że Neymar nie będzie niekwestionowanym liderem drużyny póki Messi będzie trzymał swój poziom a myślę, że to może potrwać jeszcze z 3-4 lata. Neymar to po pierwsze jeszcze mentalnie dzieciak a po drugie Brazylijczyk a ich zachowania ciężko przewidzieć bo w głowie mają karnawał i działają często bardzo impulsywnie. Jak zacznie za dużo wymagać to trzeba będzie go puścić i tyle. Świetna gra Barcelony to w przynajmniej 50% atmosfera i dobre relacje między zawodnikami. Po co to psuć zaburzaniem hierarchii płac?

0

Lavezzi w Chinach, Guardiola 25 mln € za sezon, Yaya Toure z ofertą 38! mln € za JEDEN sezon... Co się dzieje z piłką? :/

0

gdyby nie te cienkie paski to byłoby perfekcyjnie, ale i tak chyba najlepsza koszulka od roku 2005

6

Do teraz nie mogę znaleźć dupy bo mi urwało podczas oglądania dzisiejszej gry Barcelony. To już coś więcej niż futbol. To SZtuka.

2

Myślicie, że w opolskim klubie Douglas mógłby liczyć na regularne występy? :)

http://weszlo.com/2016/01/29/jest-chetny-na-douglasa-bongo-opole-wyciaga-pomocna-dlon-w-kierunku-barcy/

0

Chodziło mi o mecz polaków w ręczną gdzie skrzydłowi przespali mecz ;)

0

Orły bez skrzydeł nie latają

0

Mam trochę inne zdanie, ale szanuję :)

1

Ciekaw jestem ilu tam jest rodowitych, prawdziwych Francuzów ;)

0

Ani Rakitic ani nikt inny nie jest w stanie zastąpić Xaviego więc nie wiem po co te dyskusje. Gra po naszej stronie i nie wychodzi mu to najgorzej. Poza tym oczywiste jest to, że Ivan ma na myśli zastąpienie na pozycji na boisku a nie za nazwisko.

0

Ja też bym chciał :(

0

Nie myślałem, że dożyję dnia, w którym Munir zagra lepszy mecz niż Messi..

0

Nie raz solidnie podnosił mi ciśnienie, ale jak by nie patrzeć to jeden z lepszych i bardziej utytułowanych bramkarzy w historii klubu :) Feliz VV

31

Chciałbym aby został takim naszym Fergusonem :) Pasuje swoją osobą do filozofii klubu. Spokojny, inteligentny, nie robi szumu, ma rewelacyjne relacje z piłkarzami, zarówno młodzi jak i starsi widzą w nim autorytet. Po prostu robi swoje i dobrze mu to na razie wychodzi :)

9

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni :)

0

Nie jestem trochę w temacie.. Skąd ten zakaz dla madryckich klubów?

0

Może nie do końca mnie zrozumiałeś :) Nie miałem na myśli jedynie statystyk i kontroli piłki ani jedynie Iniesty. Bo są jeszcze tacy zawodnicy jak choćby Busi czy wcześniej Puyol lub Xavi. I jeśli choć raz w życiu grałeś normalny mecz w piłkę to będziesz wiedział, że z chaosu nie ma ani bramek, ani zwycięstw ani trofeów. W Barcelonie nie ma i nigdy nie było atletów i gry siłowej. To co miałem na myśli we wcześniejszym komentarzu to serce do gry, inteligencja i myślenie na boisku, doświadczenie, klasa i determinacja. To co dzieje się poza boiskiem czyli szatnia czy relacje między zawodnikami są jeszcze bardziej istotne. Popatrz na Real. Skład za pół miliarda € a jeden wielki bałagan. Zlepek indywidualności. Na pewno pamiętasz Dudka. Niby wieczny rezerwowy a jak potężny wpływ miał na drużynę można było zobaczyć w pożegnaniu.

0

Tego co w piłce nożnej jest najistotniejsze nie zobaczymy na skrótach czy filmikach z trikami na YT.

4

Spokojnie... Pique na pewno ma już przygotowany stosowny komentarz ;)

1

weszlo to raczej rzetelny portal. z przymrużeniem oka, ale rzetelny :)

29

Ale tego pudła z Realem i tak mu nie wybaczę ;)

3

Pewnie pisałeś przed każdym meczem, aż po długim czasie w końcu się udało :D

1

1

Tyle lat minęło a Piotruś nic się nie zmienił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?