ukaszz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Alicante
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Reakcja kibiców Leicester po bramce Hazarda :D
https://www.facebook.com/typowyPE/videos/501898533335908/
0
to miałbyś około ćwierć miliona :)
1
Powiem wam, że już teraz jestem ciekawy jak Lisy rozegrają okno transferowe. Bo w obecnym składzie mają szansę na wyjście z grupy w LM. Za mistrza dostaną 150 mln funtów trochę za awans do LM. Pensje na pewno pójdą w górę, ale czy wystarczająco aby zatrzymać gwiazdy?
1
No to będzie drugi Polak po Kuszczaku z mistrzostwem Anglii :)
6
A jak to będzie z Wasylem? Bo medal za mistrza według przepisów jest za udział w minimum 5 meczach a Wasyl rozegrał na razie 2. Słyszałem, że ostateczna decyzja należy do klubu, który ma do rozdysponowania 40 medali i sam wybiera zawodników, którzy mają zostać wyróżnieni. Prawda to? :)
5
I jak tu nie lubić piłki nożnej? :) Brawo Lisy!! Na przekór szejkom i Chińczykom!
9
Valdes najpierw wiele wycierpiał w Barcelonie i zniósł sporo krytyki zanim osiągnął swój najlepszy poziom a teraz tułaczka po europejskich średniakach. Strasznie przykra historia, na którą nie zasłużył. Liczby pokazują, że czy się komuś to podoba czy nie jest klubową legendą
6
No jasne! Póki sfaulowany zawodnik jest w stanie ponieść się o własnych siłach z murawy to nie powinno być nawet gwizdka. O czym ten facet do cholery mówi?! Ciężej popracować na drugą żółtą? Gdyby Westermann miał 5 cm wyżej nogę to uszkodziłby Rakiticowi kolano.
0
Może myśli, że jak poliże tyłek w mediach to znowu wskoczy na ławkę w Realu ;)
1
Może to nie są jakieś straszne rzeczy, ale robią niepotrzebny szum i psują atmosferę między kibicami. Głównie chodzi mi o to, że są już zawodnikami innych zespołów. To tak jakby Halilovic albo Nolito mówili, że w meczach z Barcą zagrają słabiej bo chcą, żeby zdobył mistrza kosztem Realu. A porównanie do Stoiczkowa jest kiepski i bardziej pasowałoby do tego co wygaduje czasem Guti albo Arbeloa
10
Tak wracając jeszcze do wypowiedzi Adana czy Illary to nie pamiętam, żeby jakiś były zawodnik Barcy w innym klubie chrzanił takie rzeczy i prowokował...
0
Prawdą jest, że aby ligowy średniak mógł urwać punkty takim zespołom jak Barca, Atletico czy Real to musi się zamurowac albo zagrać agresywniej co czasem wiąże się z czerwonymi kartkami Panie Haro. Nie ma co płakać.
0
Tytuł artykułu trochę mylący, bo Joaqiun nie miał pretensji o tą czerwoną kartke.
1
RSSS dobrze się broni, ale atak mają niepełnosprawny
0
Graficy Marki to mają wyobraznię...
1
Ci komentatorzy Eurosportu sa jeszcze gorsi niz ci z TVP. Emocje jakby komentowali Jakis archiwalny skrot...
3
Ja tam jestem zadowolony :) Jak nie gra Barca to liczę przede wszystkim na dobry i emocjonujący mecz a ten środowy zdecydowanie taki był
2
Zgadzam się. Straszna gwiazdeczka się z niego zrobiła
1
Nikt nie da za niego więcej... ponad 30 lat i nogi z porcelany. To, że Barca przepłaciła to nie znaczy, że inni muszą ;)
0
Nawet nie zamierzałem. Patrząc na niektóre wypowiedzi, to raczej niewykonalne niezależnie od tekstu ;)
3
Ile tutaj bólu dupy i rozpieszczonych sezonowców ;) Wygra lepszy i tyle
0
A dlaczego nie de Bruyne?
0
fakt, zapomniałem :)
5
W przyszłym sezonie może być niezła paczka w Lidze Europejskiej. ManU, Liverpool, Milan, Inter, Sevilla, Athletic, Schalke. I to nie licząc klubów, które dołączą z trzecich miejsc w LM. Będzie co oglądać :)
0
Nawet jesli jest w tym jakies ziarnko prawdy to Ney nie zaaluzyl na tak duze pieniadze. Jeszcze.
4
I baseny z rekinami! I trampoliny! I port kosmiczny! I 2 miliony miejsc!!!
0
NOU camp NOU... mam nadzieję, że jeszcze to przemyślą :|
1
Dawno temu słuchałem podobnych rzeczy ;) Poza tymi najbardziej rozpoznawalnymi pamiętam Sacred Reich, Iced Earth, Heathen
1
Ktoś z tej trójki się w końcu potknie do końca sezonu.. Mam nadzieję, że LM da się na tyle we znaki Realowi i AM, że zgubią jeszcze jakieś punkty
0
Mam nadzieję, że nie wystrzelał dzisiaj całego magazynku ;)