0

Bartra jak dzik w żołędzie! nie mogłem przestać się uśmiechać po tej bramce :D

0

W takich momentach zawsze się boję, że w jakiś głupi sposób, sfrustrowany przeciwnik wyjedzie z jakimś chamskim faulem i wyśle nam kogoś do szpitala

0

Barca dziś się bawi i czerpie radość z gry.. Nie pompujmy balonika tylko po prostu cieszmy się razem z nimi :)

0

Chyba mamy zmiennika dla Suareza :D

24

Neymar mi zaimponował :) Byłem pewny, że będzie szukał gola na siłę

0

Ale Bayern gra kupę...

0

A niech przedłużają... W interesie sędziego jest doliczyć odpowiednią liczbę minut a Suarez dyskutować nie powinien bo wiadomo, że sędzia nie posłucha a tylko w głupi sposób zarobił kartkę. Niech zacznie robić to za co płacą mu te miliony to, żadne negocjacje nie będą potrzebne

0

Przydałby się taki huk... Może nasi kopacze by się pobudzili

0

Akurat Pique zagrał dzisiaj przyzwoity mecz. Jego zadaniem nie jest strzelanie bramek bo od tego jest MSN, które aktualnie śpi

7

Mamy cudowną ławkę rezerwowych: bramkarz, pięciu obrońców i Munir.

0

Jak tam połowa to zwykli turyści to czego ty byś chciał? ;)

0

Ja piernicze... Zero pomysłu na grę

0

Czyzby kolejny bramkarz grał mecz zycia przeciwko Barcelonie?

0

Gramy do końca! Porazka nie wchodzi w gre! Vamos!

0

I City i Real chcieli trafić na najsłabszego przeciwnika więc Perez zrzucił się po połowie z Szejkami na jedną kopertę :)

2

Nie tak prędko... Jak Atletico zagra z takim zaangażowaniem jak z Barceloną to zarówno z Bayernu i Realu nie będzie co zbierać

1

Jasne, że te wszystkie #teoriespiskowe to tylko spekulacje i ile jest w tym prawdy to wie tylko sam Perez, ale czasami po prostu ciężko myśleć inaczej. To trochę jakby 30 razy z rzędu wygrać w "orzeł czy reszka", niby się da ale nic dziwnego, że budzi podejrzenia bo każdy wie, że FIFA i UEFA to dwie wielkie mafie, które nie takie przekręty już robiły a Real jako najbardziej utytułowany i medialny "królewski" klub jest ich pupilkiem

4

Trochę jak z oglądaniem powtórki nudnego filmu. Sam nie wiesz po co oglądasz skoro i tak wiesz co się wydarzy

0

Jak już na siłę chcesz coś chwalić to faktycznie.. Najgorszy nie był

1

Arbeloa już coś komentował? Bo nie mam twittera :(

0

Przynajmniej wypowiedź na poziomie. W przeciwieństwie do gry...

0

A to pod tym względem masz 100% racji

0

Wystarczyło strzelić dwie bramki i żaden obrońca nie byłby potrzebny

1

W mojej skromnej opinii sprawa wygląda tak:
Barcelona przyzwyczaiła się do lekkiego wygrywania ze wszystkimi i ta sytuacja po prostu ich zaskoczyła jak Wilder Szpilkę i do teraz nie potrafią dojść do siebie. "

Jak to?! To w meczu czasem trzeba powalczyć i włożyć trochę serca i zostawić trochę zdrowia? To mecze nie wygrywają się same? Przecież jesteśmy najlepsi.."

Tak wygląda gra Barcelony od kilku meczy. Widać po Suarezie, że jest nerwowy i mu nie wychodzi, że Neymar się gubi i znowu zaczyna grać chamsko i prowokować. Takie brzydkie wyrazy bezradności... Przegraliśmy z RSSS i Atletico bo oni wyszli grać i walczyć na 200% o każdą piłkę na ile tylko pozwalają im umiejętności.
Problem nie tkwi w braku umiejętności tylko w głowie i nie minie dopóki ktoś chłopakom nie wbije do głowy na nowo zasad piłki nożnej i tego, że piłka nie wpadnie do bramki jeśli się stoi... Do przerwy Atleti miało 7 km przebiegniętych więcej. Jak na futbol na poziomie 1/4 LM i zaledwie 45 minut to duża różnica.

Nie chodzi o sam dwumecz bo drużyna zacięła się po meczu z Villareal i z meczu na mecz jest coraz gorzej. Ciężko o bramki, o ładną grę, o przemyślane zagrania. Pora się obudzić bo ligi już nie możemy oddać. VAMOS!

0

Najbardziej boli to, że odpadliśmy po dwumeczu bez serca i walki.

1

Jeden Masche na 7, któremu coś się chciało i Ter Stegen 5 bo nie można go winić za chwilowe upośledzenie obrony a reszta 1

1

Kpina.. Do polowy im sie po prostu nie chciało. Atletico grało jak o życie a Barca stała

2

Nie czepiajcie się sędziego.. A gdzie do cholery byla Barca przez reszte meczu??!!

3

Zagłębie Sosnowiec stawiłoby dziś większy opór realowi niż Niemcy..

2

Rulli już nie pierwszy raz udowadnia, że powinien być pierwszym bramkarzem w reprezentacji Argentyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?