0

Pedro jest jaki jest ale ilekroć gra to walczy i biega a nie człapie po boisku. W jaki sposób ma zanotować progres bez regularnej gry? Bez niego zostajemy z dzieciakami z drugiej drużyny jako zmiennikami i nawet jeśli mają talent to zbyt szybko wprowadzeni skończą jak Munir... Zanim wyprzedacie wszystkich graczy z formą pod kreską przypomnijcie sobie o naszej wąskiej kadrze i banie transferowym. Pique też niejeden chciał sprzedać a teraz nagle król obrony. Życie to nie PES czy Fifa. Tym bardziej, że opinia większości z was oparta jest na komentarzach innych osób a nie na własnym zdaniu, wiedzy o piłce i tym co się dzieje w Barcelonie.

0

Nie zgadzam się. Dos Santos zachował się najlepiej jak mógł. Dobrze wiedział ze zejście do środka zakończy się strata. Specjalnie poczekał i ściągnął na siebie naszych obrońców a wiadome bylo ze ktos pobiegnie za akcja. Zgadzam ze ze błędy zdarzają się każdemu ale wg mnie jesli ktos choc troche zna się na piłce to powinien docenic akcje byłego gracza Barcelony. Suarez mógłby wziac

0

to w żadnym stopniu nie powinno go usprawiedliwiać. Poziom sędziowania jest niski więc trzeba to zmienić a nie przyzwyczajać się

0

Poza tym co oni tam wiedzą. Przecież dopiero co Bartomeu powiedział, że ludzie licznie przybyli na stadion ;)

0

Czerwony kolor powinien dostać sędzia

1

Co do Gasparta jestem w stanie postawić znak równości, ale Rosell dużo mniej napsuł niż Bartomeu

0

Chyba najgorszy prezydent w historii

0

Mam wrażenie, że jeden z komentatorów NC+ jest delikatnie za a drugi przeciwko Barcy ;)

0

Kapitan... Prawdziwy wzór do naśladowania dla młodszych kolegów

1

A ja się zawsze zastanawiałem dlaczego mecze Polaków wydawały mi sie takie nudne i malo ciekawe, ale jak widać kiepski komentator nawet przy takim widowisku potrafi uspać.

8

Ronaldo często powtarza w wywiadach, że najbardziej zależy mu na tym, żeby zapisać się w historii futbolu. Wie, że pod względem piłkarskim Messiemu nigdy nie dorówna więc może po prostu próbuje zwrócić na siebie uwagę w inny sposób :)

5

Ostatnio dziadek mi powiedział, że opowiadając mi jak byłem dzieciakiem o Pele, Maradonie czy Cryuffie nie spodziewał się że będzie jeszcze jakiś piłkarz, który im dorówna a tym bardziej przerośnie talentem i umiejętnościami.

0

Pedro zagrał dobry mecz. Nie rozumiem dlaczego się go tak uczepili. Jeden z bardziej walecznych na boisku i poza kilkoma drobnymi błędami grał naprawdę poprawnie.

0

Racja mój błąd :)

4

Biedny Tytoń. Debiutancki sezon w Hiszpanii i od samej Barcy 18 bramek ;)

0

Może szejkowie z Kataru się uparli, że na poziomych pasach wyraźniej będzie logo widać?

1

Tu nawet nie trzeba robić badania rynku. Z każdej strony słychać okrzyki oburzenia i zniesmaczenia na widok tego projektu a mimo wszystko NIKE uparcie stawia na swoim. Przecież to ma być produkt dla nas, konsumentów a jak wyniki sprzedaży mają być zadowalające jeśli prawie wszystkie opinie są na nie..

Od siebie dodam, że to będzie pierwszy sezon od 6 lat kiedy nie kupię ani domowej ani wyjazdowej koszulki.

0

Wlasnie włączyłem mecz :)

1

Sam czasem się śmiałem z Douglasa bo chyba podobnie jak każdy kibic Barcy nie rozumiem tego transferu, ale jak można szydzić z zawodnika swojego klubu w momencie kiedy łapie paskudną kontuzję?
Ja tam mu życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia i treningów. W drugiej części sezonu potrzebny jest każdy zawodnik

0

Zgadzam się :)

0

każda pozycja byłaby inaczej punktowana

1

Każdy piłkarz ma teraz konto na FB, Twitterze, instagramie i ch** wie czym jeszcze, Najlepsi biorą udział w reklamach, kampaniach. A o wynikach decydują ludzie, którzy nie znają statystyk piłkarzy, nie oglądają meczy a głosy i tak są rozdawane w większości dla tych z kim sympatyzują lub którym klubom kibicują. Zwycięzcę powinny wyłaniać statystyki, i trofea, które byłyby punktowane wg rangi i to byłoby najbardziej uczciwe.

0

W sumie masz rację..

0

......Tylko po co?

0

Nie wiem w tej sytuacji co jeszcze musi zrobić bramkarz aby zdobyć złotą piłkę..

1

Gdzie jest transmisja Złotej Piłki bo u mnie na Eurosporcie Złote Globy :|

4

Ronaldo wysłodzili a o Messim tylko mówią ile przegrał w poprzednim sezonie

1

To pomyliłem godziny. Dzięki! :)

1

Dopiero wróciłem. Gdzie oglądacie transmisje? Na Eurosporcie leci snooker

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?