0

Jeśli nie chcesz pomóc to po co piszesz?

Nie wygląda na to, żebyś był gimnazjalistą próbującym "ambitnym" komentarzem nabić sobie plusów, ale jednak to zrobiłeś. A ja głupi liczyłem, że pisząc po dobranocce jest szansa na normalną odpowiedź...

0

Zna ktoś może dobre miejsce we Wrocławiu gdzie można w swojskim towarzystwie obejrzeć jutrzejszy mecz? :)

0

Szkoda, że nie ma już transmisji za kod spod kapsla Heinekena ;)

0

Lepszy Pedro niż Munir

1

Można w niego wierzyć bo to kwestia indywidualna, ale nie rozumiem jak można usprawiedliwiać jego występ w meczu z Malagą i pisać, że nie zagrał źle?

0

A Bravo? Jak dla mnie Najlepszy z Barcelony. Uratował nas przed totalną kompromitacją.

6

Mój dziadek nawet rozgryzł tiki takę

1

Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem całą 11 Barcy na własnej połowie przez ponad minutę

1

Ci wszyscy młodzi chłopacy grają strasznie nierówno. Coś czuję, że nieźle odczujemy ten zakaz transferowy

2

Cały mecz próbowałem usprawiedliwić grę Douglasa tremą debiutu w tak wielkim klubie ale to co dzisiaj gra to amatorka i poziom Barcy B. Mam nadzieję, że się chłopak otrząśnie bo naprawdę nieźle się zapowiadał :/

0

Oby bo liczę na niego :)

0

Też macie wrażenie, że Douglas strasznie ospale gra?

16

Co z tego, że Real drużynowo jest w kiepskiej sytuacji. Dla kibiców realu najważniejsze jest, że (w ich mniemaniu) Messi jest bez formy bo ma mniej goli niż Ce Er 7. Grunt to pozytywne nastawienie i dojrzałe rozumowanie ;)

0

Grzech ominąć historyczną dla polskiego sportu chwilę :D

1

No to 100 lat :D

1

smutna, polska mentalność

3

Sezonowcy?? Nie wyobrażam sobie przełożyć zwykłego ligowego spotkania nad historyczny finał MŚ gdzie polska drużyna gra na własnym terenie, choć kibicuję Barcelonie dłużej niż niektórzy użytkownicy tej strony żyją więc takie komentarze zachowaj dla siebie

3

Ich paraliżuje już "potentat" pokroju RSSS :D

1

Halilovic to nasz przyszły Crack. Jeśli wszystko dobrze pójdzie to być już w przyszłym sezonie będzie dostawał szanse na grę w pierwszym składzie. Sergi Roberto na TĘ CHWILĘ (bo nikogo nie wolno skreślać po kilku meczach) nie jest dla niego żadnym poważnym rywalem. Sam fakt, że ma miejsce w dorosłej reprezentacji (nie słabej) Chorwacji. Już w tak młodym wieku posiada sporo doświadczenia i jeśli Barcelona odpowiednio pokieruje jego karierą to być może kiedyś Messi zadrży w obawie o swoje rekordy ;)

1

Nie chciałem tego pisać ;)

3

Standardowo. Zbliża się północ i dopiero teraz zaczynają się pojawiać ciekawe i mądre komentarze ;)

0

Jest Xavi, który mimo wieku ma wciąż wiele jakości i może sporo dać drużynie. Poza tym posiada bezcenne doświadczenie i dzisiaj dwoił się, żeby naprawiać w środku pola błędy Roberto. Mamy Masche, który świetnie radzi sobie na DM.

5

Barca wygrała. To cieszy. Dodatkowym powodem do radości dla nas Polaków jest to że ruscy dostali akurat dzisiaj, 17 września łomot zarówno w piłce nożnej jak i siatkówce.

1

Ciężko się ten mecz ogląda

1

Dzisiaj Ruscy na wszystkich frontach baty zbierają :D

2

Totti jest niesamowity. 37 lat i ciągle w Romie na poziomie pozwalającym mu grać w ważnym meczu LM.

0

Bo to teraz modne chyba. Narzekanie na Pedro i Roberto.

0

Odpoczął chwilę od pierwszego składu i od razu gra z większym zaangażowaniem ;)

1

Przy takim trenerze Jak Enrique ciężko cokolwiek przewidzieć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?