- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
1
Co do reprezentacji Polski to problemem na Euro będzie słabiutka defensywa, zwłaszcza Pazdan tragicznie wyglądał. Do tego Nawałka zajechał piłkarzy w trakcie przygotowań, co widać było w meczach sparingowych, wypowiedź Zielińskiego też o tym świadczy ;)
0
@tobiasson92 Tak,na pewno ich zajechal. Ciekawe skad masz takie informacje.
2
@kuba1624 Nie wiem czy Nawałka ich zajechał, ale kondycyjnie wyglądają słabo. Nie widziałam, żeby Polacy byli w formie w tych dwóch meczach sparingowych, wątpię też żeby nagle ta forma magicznie się pojawiła. Nie wygląda to wszystko dobrze moim zdaniem, ale oczywiście życzę polakom powodzenia.
3
@sidzej Tak samo jak w formie w sparingach byli Niemcy,Hiszpanie czy Belgowie np. To sa sparingi,po obozach przygotowawczych wiec wiadomo ze nikt tu nie bedzie w 100% formie,nikt nie bedzie ryzykowal na maxa. Teraz dostali troche luzu,po to zeby na pierwszy mecz miec optymalna forme.
3
@kuba1624 Nasi nie dostali luzu, bo dziś już był trening ;) Sorry ale ja bajek o oszczędzaniu się w meczu z Holandią czy Litwą nie kupuje. Litwa to jest drużyna na poziomie Wysp Owczych, nie ma usprawiedliwienia dla niewygrania tego sparingu. Niemcy grając na pół gwizdka lightowo rozjechali Węgry.
0
@kuba1624 Niemców, czy Hiszpan nie oglądałam, ale w naszych meczach nie wyglądało mi to na oszczędzanie się. Polacy grali po prostu słabo.
Z Litwą Grosik zapieprzał na tym skrzydle i na pewno się nie oszczędzał, to samo z Krychowiakiem, który nie odstawiał nogi.
Sparingi wypadły nam bardzo źle, nie wróżą niczego dobrego przed EURO, ale może się jeszcze obudzą.
0
@tobiasson92 Rozjechali Węgry? Ogladalem ten mecz i Niemcy nic ciekawego nie pokazali. Polakom gdyby dopisalo szczescie i sedzia gdyby podjal odpowiednie decyzje to tez by wygrali 2 czy 3 do 0.
1
@kuba1624 No sorry ale Węgry to co najmniej 2 półki wyżej od Litwy. My tym bardziej nic nie pokazaliśmy w obu meczach. Żadnego pomysłu w ataku, środek pola nie istniał. Nasz pomysł to zagranie do boku i wrzutka ;) Tak zwalajmy na szczęście, zagraliśmy słabo, do tego nieskutecznie. Peszko i Wawrzyniak się skompromitowali po prostu.
2
@sidzej Świeżość ma przyjść w niedzielę, to jak w boksie, tydzień odpoczynku i będzie speed :D
1
@Bamek94 Tylko że zawodnicy są po długim i ciężkim sezonie, do tego Nawałka dorzucił ostry trening. Wątpię, sądzę że nasza gra do niedzieli się nie poprawi ;)
0
@tobiasson92 To sobie wątp dalej,tylko potem sie nie spuszczaj jak osiagna fajny wynik.
2
@kuba1624 Nie łykam bajerów w stylu oszczędzamy się, Nawałka nie chciał zdradzać taktyki itd. Takie tłumaczenie jest żałosne i podważa sens rozgrywania meczy towarzyskich. Po co grać sparing, skoro nie sprawdzamy wariantów taktycznych ;)
0
@tobiasson92 Nikogo nie zajechał. Jako pierwszy trener od dawna zrobił zgrupowanie w kraju aby zawodnicy mogli czas przed euro spędzić w rodzimym kraju wraz z rodzinami. To bardziej miała być forma relaksu. Widać, że odstawiali nogę bo bali się głupich kontuzji.
2
@tobiasson92 I przegrali że Słowacja:) Chorwacja męczyła się z.Mołdawia...Hiszpania z Gruzja wczoraj. Dalej wymieniać?
0
@tobiasson92 Nie sprawdzamy wariantów taktycznych? O czym Ty mówisz, mi się właśnie wydaje, że to właśnie przez testowanie różnych wariantów był ten remis czy porażka z Holandią :)