La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

konto usunięte

23

Mam dobry dowcip :v

Rio Ferdinand: "Benzema is more difficult to play against than Luis Suarez ."

53

@MarioVeB! Żaden żart! Zdecydowanie trudniej jest grać przeciwko komuś, kto pół sezonu jest kontuzjowany.

16

@MarioVeB! Może Karim na na niego jakieś sex taśmy i nie chce mu podpaść ;)

0

@MarioVeB! No i Ferdinand ma rację. To tak jak z Messim, może strzelać mniej a i tak trudniej grać przeciwko niemu niz przeciwko Ronaldo. Suárez jest skuteczniejszy, ale Benzema jest lepszy technicznie i inteligentniejszy na boisku.

konto usunięte

2

@El Madridista. Kpisz czy o drogę pytasz? to Suareza własnie ciężko upilnować ,bo nie jest przypisany do swojej pozycji często gra na skrzydle schodzi do środka pola po piłkę. Wymian pozycji pomiędzy MSN to swego rodzaju chemia i w życiu się tego nie spodziewałem ,że pomiędzy Argentyńczykiem , Urugwajczykiem i Brazylijczykiem będzie taka dobra współpraca. W Tym tkwi ich siła.

Warunki też robią swoje. Jest silny jak tur, potrafi się zastawić.

0

@MarioVeB! Przewagą Suáreza jest to, że ma do gry zdecydowanie lepszych partnerów. Benzema ma dużo trudniej w Realu. Obaj są jednak w TOP5 napastników i na podobnym poziomie, więc takie wypowiedzi Ferdinanda są uzasadnione.

0

@El Madridista. W każdym aspekcie sportowym Suarez jest jednak lepszy od Benzemy, przewagą Urusa jest, to że potrafi strzelić bramkę z niczego i ma taki styl gry że obrońcy odbijają się od niego, a nie on od nich. Chyba tylko Godin z środkowych obrońców byłby w stanie zatrzymać Suareza. Benzema to dobry napastnik, ale jest jeszcze Lewy, Ibra, Higuain i Aguero, którzy są jednak lepsi od niego. Suarez to najlepsza 9 na świecie obecnie.

0

@daniel32778 Jasne, że nie w każdym aspekcie, technika, kreowanie i inteligencja - tutaj przewaga Benzemy. Suárez za to jest szybszy, skuteczniejszy, i tak jak napisałeś, to tur, Benzema jest na pewno mniej atletyczny. Tak czy siak ogolnie są na podobnym poziomie.

Higuain? Bez żartów, on już zresztą przegrał rywalizację z Karimem w Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?