La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

0

Z Zizou ciezka sprawa - na dobre nic o nim nie wiemy.

Na pewno jako pilkarz wiele dostrzegal na boisku - jezeli przekłuje to na rozwiazania taktyczne, to moze wiele dac.

Dodatkowo mowilo sie, ze pilkarze cenią Zizou i Francuz ma u nich posłuch.

Mysle, ze poczatkowo na Zidanie nie bedzie duzej presji ze strony mediów, bo w przeciwienstwie do Benka dziennikarze go lubia i moga mu dac troche taryfy ulgowej.

0

@mekston Już wielu dobrych piłkarzy, którzy mieli szacunek i posłuch nie raz nie dawali rady. Ja myślę, że Zizou nie podoła. Już z Castillą pokazał, że cienki z niego trener ;)

konto usunięte

0

@ukaszz Castilla jest na 2gim miejscu, biorąc również fakt, że grają tam głównie młodzi grajkowie, co roku wiekszość składu się zmienia itp to wcale nie jest tak źle, podobno o wiele lepsza szkółka Barcelony które miejsce zajmuje w swojej lidze?:)

0

@ukaszz tak jak pisalem o Zizou nic nie wiemy. Z ta Castilla - wynikow tam nie ma - przyznaje ze nie ogladalem meczów Castilli - nie wiem tez na ile sa tam teraz mocni pilkarze (oczywiscie w stosunku do innych pilkarzy 3 ligowych), wiec az tak bym sie nie sugerowal praca w Castilli - chyba ze masz wiecej informacji na ten temat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?