0

Wiem:)Sry

0

p3rshing sry ,że Cię krytykuje itp. Ale co Ty nauczyciel?Wakacje się jeszcze nie skończyły:D

0

GOOOL Fabregas min.45

0

1:0 Thiago MIN. 24:)

0

GOOL!

0

Nie będzie tego na Polsacie lub jakieś Polsat Sport ??

0

Siemka.Meczyk będzie możliwy w TV?

0

A Mou niech się pierdzieln*e w ten pusty łeb!!!

0

Nie przepadałem za Casillasem...Lecz zobaczyłem jaki jest naprawdę i powoli zaczynam go lubić:D

0

??Ja podziękowałem Barcelonie92 ,a nie temu co link podał...Ty lepiej swoje IQ zmierz oki?:)

0

Thx Barcelona92

0

To jak macie?

0

No wiem ,ale czy w telewizji...lepiej większy o wiele heh:P

0

Czy dzisiaj będzie ten mecz w telewizji?Jak TAK to na jakim programie???

0

Kurde.To ten mecz na Polsacie jest?

0

To będzie na PolsatSport itd?

0

Wara od niego!

0

Rosell dobrze się spisuje i oby został jak najdłużej.

0

To dobrze : D

Oby tak dalej yeah.

0

u mnie ?:)

0

A ja o Risue Huntington Whiteley : D

Nie zła hehe...

0

no szkoda...szkoda ;(

Ale cieszmy się ,że ,A.Sanchez i Fabi "są już w Fc Barcelonie" nie wspominając o Femeni : D

0

Evil wiadomosc napisalem

0

Evil.

Podaj mi swoje ID tutaj ... ok'?

Napiszę do Ciebie,.

0

pieter mam ci to napisala???albo sie nie chce z takimi jak ty klocic czas marnowac!

0

Nie sądzę ,aby Rossi do nas doszedł ;|

0

Gra ktoś lub grał w FT?

0

Naszczęście coś się ruszyło pod koniec...Już nie miałem nadziei ,że Fabi i Alex dojdą do FCB!! :(

0

W końcu Fabregas dojdzie do nas..to było moje marzenie ...A o Sanchezie nie marzyłem ,ale się cieszę i witam go w szeregach!

Vamos Barca!

0

Dobrze ,że aż tylu graczy powołali do U-20 z FCB ; D

Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?