ulewaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2011
-
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem:)Sry
0
p3rshing sry ,że Cię krytykuje itp. Ale co Ty nauczyciel?Wakacje się jeszcze nie skończyły:D
0
GOOOL Fabregas min.45
0
1:0 Thiago MIN. 24:)
0
GOOL!
0
Nie będzie tego na Polsacie lub jakieś Polsat Sport ??
0
Siemka.Meczyk będzie możliwy w TV?
0
A Mou niech się pierdzieln*e w ten pusty łeb!!!
0
Nie przepadałem za Casillasem...Lecz zobaczyłem jaki jest naprawdę i powoli zaczynam go lubić:D
0
??Ja podziękowałem Barcelonie92 ,a nie temu co link podał...Ty lepiej swoje IQ zmierz oki?:)
0
Thx Barcelona92
0
To jak macie?
0
No wiem ,ale czy w telewizji...lepiej większy o wiele heh:P
0
Czy dzisiaj będzie ten mecz w telewizji?Jak TAK to na jakim programie???
0
Kurde.To ten mecz na Polsacie jest?
0
To będzie na PolsatSport itd?
0
Wara od niego!
0
Rosell dobrze się spisuje i oby został jak najdłużej.
0
To dobrze : D
Oby tak dalej yeah.
0
u mnie ?:)
0
A ja o Risue Huntington Whiteley : D
Nie zła hehe...
0
no szkoda...szkoda ;(
Ale cieszmy się ,że ,A.Sanchez i Fabi "są już w Fc Barcelonie" nie wspominając o Femeni : D
0
Evil wiadomosc napisalem
0
Evil.
Podaj mi swoje ID tutaj ... ok'?
Napiszę do Ciebie,.
0
pieter mam ci to napisala???albo sie nie chce z takimi jak ty klocic czas marnowac!
0
Nie sądzę ,aby Rossi do nas doszedł ;|
0
Gra ktoś lub grał w FT?
0
Naszczęście coś się ruszyło pod koniec...Już nie miałem nadziei ,że Fabi i Alex dojdą do FCB!! :(
0
W końcu Fabregas dojdzie do nas..to było moje marzenie ...A o Sanchezie nie marzyłem ,ale się cieszę i witam go w szeregach!
Vamos Barca!
0
Dobrze ,że aż tylu graczy powołali do U-20 z FCB ; D
Vamos Barca!