urbipl
Dołączył/a: kwiecień 2014
Tomaszów Mazowiecki
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@karlu105 To filtruj dostawa z Polski i patrz na komentarze.Chodzi mi o allegro. Jak znajdziesz te które Ci się podobają to wpisz w przeglądarke i szukaj najtańszych.
1
@VamosGirl https://www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowa Sprawdź tu
0
@fart A mi słowa Belki macie jeszcze ten Smoleńsk, raczej nie dowiemy się o co mu chodziło.
0
@MarioVeB! Właśnie dodałem na głównej. Warto poczytać.
0
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/afera-podsluchowa-tasmy-wprost-zapis-rozmowy-aa-iJSg-mkd7-7B5r.html Takie tam polityczne stare czasy.
1
@michal2613,7 czyli mniejszy niż zakładano .Teraz sprawdziłem no a dodruk chyba jako przedsiębiorca rozumiesz w tej sytuacji.
0
@michal26 Tylko że deficyt się zmniejszał niby do 0 w zeszłym roku
4
@Geble haha no i wyjaśnione.
0
@prokofiew A ,to o takich nie słyszałem
1
@prokofiew Tu raczej chodzi o to że jest kilka dzieci w domu.Ostatnio oglądałem jak nauczycielka musiała prowadzić lekcje online a oprócz niej jeszcze trójka dzieci.To też patologia?
3
@Janiama Fajnie się czyta że mochery i sekta a później wjeżdża taki delikatny opanowany głos rozsądku.
0
@Gargamel01 Możesz sobie w to wierzyć naiwniaczku. Ja nie ,cześć.
0
@kylo12 Nie zarabiam minimalnej. Chodzi o to że na wypadek kryzysu takiego jak teraz minimalna moja i żony wystarczy na normalne życie .Bez jakiś większych wydatków a na nie mam odłozone. Chodzi mi o to żeby nie żyć na kredytach.
0
@aleksandrowielki Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Wystarczyło nie kraść. Ciebie też nie zastanawia dlaczego raptem spółki państwa zaczęły przynosić dochody i polepszyła się ściągalność podatku VAT.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB No większość szczególnie tu, się nie zgodzi.Ja Ci napiszę tak ludzie kłamią liczby nie na razie PiS ma liczby najlepsze od lat 90.
0
@tobiasson92 Nie jesteś w stanie wymienić nawet 1 konkretnego przykładu lejesz wodę. Chcesz płacić więcej a tylko jeden podmiot będzie na tym zarabiał?Możesz się zarazić jak chcesz jak Ci nie pasuje ograniczenie swobody.Ile podatków wprowadziło Po ?Ja nie jestem jakoś szczególnie za Pisem bardziej nienawidzę Po .Tamten kryzys to były niepokryte kredyty to coś zupełnie innego.To rozdawnictwo dla najbardziej potrzebujących napędziło gospodarkę bo zwiększył się popyt.
0
@tobiasson92Ja się pytałem o Po wiesz czemu nic nie napisałeś?Bo nie ma co .Ja w tamtych czasach miałem już umowę o pracę,każdy następny przychodził przez agencję. Ja nie będę Ci pisał co Po zawaliło bo nie o to teraz chodzi .W tamtych wspaniałych czasach dla Ciebie 2 mln ludzi wyjechało za chlebem a to kapitał do odrobienia przez parę pokoleń.Pracę będę miał lepszą czy gorszą ale tamte czasy mnie nauczyły że można liczyć tylko na siebie. Ja nie żyje na kredytach mam trochę odłozone. Minimalna moja i żony wystarczy nam na normalne życie.
2
@Chaoss Wiem ,tu nie chodzi o przekomarzanie się ale człowieka szlak trafia. Jak niektórzy myślą że wszystko jest wina Pisu a ja pamiętam gorsze czasy.Co do wcześniejszych emerytur wydaje mi się że każdy powinien sam za siebie decydować a decydujący powinien być staż pracy.
4
@tobiasson92 No dobra czyli mają teraz nie pomagać biznesowi żeby się nie mieszać ?Ja pamiętam z tego okresu umowy śmieciowe i umowy o pracę przez agencję. Jaki wkład finansowy przeznaczyli?Co tam tak Cię urzekło?
1
@tobiasson92 Napisz jak możesz jak to Po poradziła sobie z tym kryzysem ?Jaka to pomoc była ?
0
@Encore Proszę bardzo.
0
Witam,widzę że działania rządu cały czas na tapecie. Jak myślicie że PiS odejdzie od władzy i wam się życie poprawi to za bardzo się na to nie nastwiajcie. Możecie liczyć tylko na siebie i na najbliższych.
2
@mikael Nie bo są w pracy.
0
@Rielan Czepiasz się o coś co sam robisz.Chodziło mi o tezę którą zacząłeś w drugim zdaniu we wcześniejszym komentarzu. Mi też się nie chce już o tym pisać. Miłego dnia.
0
Tobie też widać brakuje argumentów że piszesz jaki to pis niedobry by zatuszować grzechy po...Pis to partia pracowników i rolników po to partia pracodawców dlatego taka proporcja .Za to w więzieniu wygrywa po. Poziom nienawiści do pisu już dawno przekroczył pojęcie sekty to już jest jakiś amok jak u niejakiego farmazona.
1
@MarioVeB! Ja bym wolał cały czas wynajmować mieszkanie a nie je sprzedać. To taka aluzja do twej prywatyzacji bo to się po prostu lepiej opłaci. Nie wiedziałem że pracuje na emerytury swoich wnuków chyba jest na odwrót. Może i lepiej z tą szkołą i emeryturą dla mnie lepiej jak ktoś ma wybór. Ciekawe co powiesz jak będziesz miał 65 lat. Jechałeś kolejką na Kasprowy Wierch ją też trzeba było sprzedać mimo że przynosiła zyski.No i ogólnie było tak fajnie że za chlebem wyjechało około 2 mln. ludzi.
0
@MarioVeB! Nie będę się zagłebiał bo jestem w pracy, w 2018 był na sprzedaz . O te 2 lata mi chodzi .Ja ci powiem jak miało być Lot przynosił straty i miał być na sprzedaz .Za niską cenę ktoś go kupi i nagle zacznie przynosić zyski tak to działa. Słyszałeś o Ciechu Kulczyka?
0
@ngif No nie wiem kosztem kasy z ofe ,podniesieniem wieku emerytalnego, zmniejszeniem wieku szkolnego, reprywatyzacja no i mega deficytem?Może przypomnisz jaka ta pomoc była?
0
@MarioVeB! Zaraz nik w 2016 stwierdził że ta naprawa to lipa...a kto ją zlecił ?No śmiało.Jak wyszedł na prostą jak w 2018 miał być sprzedany.